Şahsiyet'in Meksika Uyarlaması Başlıyor!

Aserat

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,939
Puanı
1,061
E5yThzvXMAU6z-1

2018'de PuhuTV'de yayınlanan Şahsiyet'in Meksika uyarlaması başlıyor.

Yapımcılığını Ay Yapım'ın üstlendiği, başrollerini Haluk Bilginer ve Cansu Dere'nin paylaştığı yapımın Meksika uyarlaması "Asesino del Olvido" (Unutmadan Önce) dünya genelinde HBO Max platformunda izleyiciyle buluşacak. 10 bölüm sürecek olan yapım, alzheimer teşhisi konan Pascual’ın hafızasını kaybetmeden önce geçmişte işlenen bir suç için adalet arama hikayesini konu alıyor.

Gizmen

Favori Üye
Reaksiyon puanı
2,888
Puanı
360
Şahsiyet benim için DÜNYANIN en iyi dizisi konumundadır. Bu başarısı beni gururlandırıyor.

Gizmen

Favori Üye
Reaksiyon puanı
2,888
Puanı
360
Katılıyorum, mesela benim 2 yıl ertelediğim bir dizi vardı sonra 2 günde bitirdim mod çok önemli eğer izlediğin diziden zevk almak istiyorsan
Kesinlikle. Mesela geçen ay The Affair dizisine başladım ilk sezonunu bayıla bayıla izledim 2.sezonuna kaç hafta oldu başlayamadım. Bir türlü izlemek istemedi canım.

• Beğendim
Reactions: BARON疼痛

Araf

Emekli
Reaksiyon puanı
23,220
Puanı
1,060
Bu üç şeyi de kanıtlar:
- Hakan Günday'ın kaleminin ne kadar güçlü olduğunu, ki kendisi ünlü bir roman yazarı.
- Onur Saylak'ın ve ekibinin ne kadar güçlü bir ekip olduğunu.
- Haluk Bilginer ve beraberindeki oyuncu ekibinin ne kadar güçlü olduğunu.

Evet, mini dizi ve kısa süreli diziler yapıp da başarı sağlayabileceğimizi de görüyoruz. Bu başarı, en iyi erkek oyuncu ödülünü ve hatta uyarlanmayı da beraberinde getiriyor. İnternet dizilerimizin arttığı şu günlerde umarım Şahsiyet gibi yapımlarımız da artar.

• Harika
Reactions: Gizmen