NOW Şahane Hayatım - Dizi Yorumları

Bölüm yine ve yeniden harikaydı. Uzun zamandır böyle keyifli bir dizi izlememiştim. İyi ki o masa sahnesinde denk gelip izlemeye karar verdim :bhr: ailemde bağlandı diziye sayemde, kumanda savaşına son :A

Dizide en göze bayan durum çok fazla içki sahneleri. Şebo sürekli içiyor :A

Dizinin büyüsü hiç bozulmaz umarım

12. BÖLÜM FRAGMANI
------

Bölüm yine ve yeniden harikaydı. Uzun zamandır böyle keyifli bir dizi izlememiştim. İyi ki o masa sahnesinde denk gelip izlemeye karar verdim :bhr: ailemde bağlandı diziye sayemde, kumanda savaşına son :A

Hayır en göze batan durum 2 saat 45 dakika bölümün reklamsız yayınlanması. :A

Dizide içmesinin sebebi Niyazi. :)

Ayrıca Ece Uslu dizi kadrosunda ismi yazıyor. Cansel ise konuk oyuncu yazılmış. Ece'nin sesi herkesi titretiyor. Çok yakıştı. İyi ki gelmiş. :Z :oley:

• Beğendim
Reactions: AhmetBayram
Cansel çok mu yaşlanmış ya. Ne olmuş. Ben en son izlediğim zaman bayağı bir genç görünüyordu.

• Beğendim
12. BÖLÜM FRAGMANI
------

Hayır en göze batan durum 2 saat 45 dakika bölümün reklamsız yayınlanması. :A
Hiç farketmedim, o kadar heyecanla devam etmiş işte :A
Dizide içmesinin sebebi Niyazi. :)

Ayrıca Ece Uslu dizi kadrosunda ismi yazıyor. Cansel ise konuk oyuncu yazılmış. Ece'nin sesi herkesi titretiyor. Çok yakıştı. İyi ki gelmiş. :Z :oley:
Öncesindede devam ediyordu ayrıca tüm karakterlerde bu var. O kısım fazla abartı
Öff sende.ss kafandan aşağı viski dökücem şimdi o olucak :A
Ben o viskiyi……
rüyanda bile yapamazsın 😉

Komiserim polisliktende ayrılıyor. Şebom ile dıkşın dıkşın. Herkesin içinden geçicekler. :bhr:

• Beğendim