Şahan Gökbakar'dan: "Sokağa Çıkma Yasağı 12 Gün Daha Uzatılsın"!

serhatt

Konu Sahibi
Moderatör
Reaksiyon puanı
63,066
Puanı
1,060
1586619230812.png

Ünlü oyuncu Şahan Gökbakar'dan: "Sokağa Çıkma Yasağı 12 Gün Daha Uzatılsın"!

Recep İvedik film serisiyle ününe ün katan ünlü oyuncu Şahan Gökbakar sosyal medya hesabı üzerinden yaptığı canlı yayında dün gece ilan edilen 2 günlük sokağa çıkma yasağı hakkında dikkat çekici ifadeler kullandı.

Bu yasağın 12 gün daha uzatılması gerektiğini söyleyen Şahan Gökbakar şu açıklamaları yaptı: "Ben birini hasta eder miyim? diye düşünmek lazım ama bu düşüncenin çok uzağındayız. Ekmek ya da iki paket sigara alacağız diye orada kavga dövüş ediyorlar. İki gün için ne yapacaksın benzini? İki gün evde kalın diyorlar arabaya benzin alıyorlar. Bizde çıkma deyince çıkası gelir insanın, bizde hep ters mantık. Belki de bir şeyleri yaptırmak için tersine şeyler söylemek lazım… Aklım hayalim almıyor ben dün gördüklerime şaşırdım, kuyrukları kavgaları görünce şaşırdım çok ilginç bir ülkede yaşıyoruz dedim. Bir aydır ülkece konuştuğumuz tek şey Corona olmasına rağmen iki gün sokağa çıkma yasağı geldi herkes kavgaya tutuştu değişik bir kafa yapısı… Dün yaşanan olaylardan sonra bir 12 gün daha ek koşulsuz kaidesiz sokağa çıkma yasağı uygulanmalı ki virüsün yayılmasının önüne geçebilelim” dedi.

S.G.A.T.

Favori Üye
Reaksiyon puanı
8,357
Puanı
1,061
Kolay mı o kadar. Türkiye'nin 80 milyonluk halkı karantinaya alacak resmi maddi teminatı var mı ki.