İyi Ki Doğdum 🎂✨

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan NES
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

NES

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
2,223
Puanı
310
images.jpeg

Veee Bugün bi yaş daha ilerledik yeni yaşım 27

Böyle böyle gitmeye devam edecek

Lafın kısası şimdiden teşekkürler her şey için

uzun zaman oldu konu açmayalı ne yazsam bilemedim de sağolsun nefoş yani namı diğer @Zeyno içinden geldiği gibi yaz dedi akışına bıraktım her şeyi

Bu da ben den size gelsin 🤭

Doğum günün kutlu olsun, aşkta bahtın açık olsun. :A

• Harika
Reactions: NES
27. yaş gününü kutlarım
uzun ve sağlıklı bir ömür dilerim

• Harika
Reactions: NES
"Rabbim, sana güzel bir ömür, huzurlu ve mutlu bir hayat nasip etsin. İyi ki doğdun!"
@NES Kardeşim:)
@NES nedir diye netten baktımda Sinir Koruyucu Estetik Sünnet Tekniği (NES) diyor :) mutlaka başka bir anlamı vardır başka türlü arkadaşımız bu ismi bu anlamı için koymamıştır heralde :D

@NES nedir diye netten baktımda Sinir Koruyucu Estetik Sünnet Tekniği (NES) diyor :) mutlaka başka bir anlamı vardır başka türlü arkadaşımız bu ismi bu anlamı için koymamıştır heralde :D
Allah iyiliğini versin tekin :F ne diyeyim
------

google amca çünkü diye çeviriyor.😉

Son düzenleme:
  • Güldürdün
Reactions: tekin
Sağlıklı mutlu huzurlu bir ömür diliyorum iyi ki doğdun canımın ☺️🙏

Oooov tekin bence bu yorumları sil çocuk kıralabilir üzelebilir espiri diye düşünmezse doğum günün de üzülmesin şimdi:D
deneriz eğer kırılan bir tipse kusura bakma deriz başka sayfaya gideriz :A
başka çare yok kimsenin huyunu suyunu bilmiyoruz bir şekilde deneme yanılma yoluyla çözeceğiz :D

• Beğendim
Reactions: ☪️HolyDemon666