İyi Aile Babası'na Sürpriz Konuk!

Aserat

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,944
Puanı
1,061
images

Kanal D'nin yeni komedi dizisi İyi Aile Babası'na sürpriz konuk!

Yapımcılığını Süreç Film'in üstlendiği, başrollerini Çağlar Çorumlu, Şebnem Bozoklu, Melek Baykal, Salih Kalyon ve Timur Acar'ın paylaştığı yapımın ilk bölümüne, daha önce 'İşler Güçler' ve 'Kardeş Payı' gibi yapımlarda rol alan Mahşer-i Cümbüş ekibinin de üyelerinden biri olan başarılı oyuncu Ayhan Taş konuk olacak.

İyi Aile Babası, ilk bölümüyle Perşembe 20.00'de Kanal D'de!

Öte yandan dizinin ilk bölüm fragmanında, geçtiğimiz günlerde diziden ayrılan Bahar Şahin yerine Eslem Akar'la çekilen sahneler de yer aldı:

• Beğendim
Reactions: Gerekli24

ᴍᴜ̈ɴᴢᴇᴠɪ

Favori Üye
Reaksiyon puanı
2,211
Puanı
310
images

Kanal D'nin yeni komedi dizisi İyi Aile Babası'na sürpriz konuk!

Yapımcılığını Süreç Film'in üstlendiği, başrollerini Çağlar Çorumlu, Şebnem Bozoklu, Melek Baykal, Salih Kalyon ve Timur Acar'ın paylaştığı yapımın ilk bölümüne, daha önce 'İşler Güçler' ve 'Kardeş Payı' gibi yapımlarda rol alan Mahşer-i Cümbüş ekibinin de üyelerinden biri olan başarılı oyuncu Ayhan Taş konuk olacak.

İyi Aile Babası, ilk bölümüyle Perşembe 20.00'de Kanal D'de!

Öte yandan dizinin ilk bölüm fragmanında, geçtiğimiz günlerde diziden ayrılan Bahar Şahin yerine Eslem Akar'la çekilen sahneler de yer aldı:
Yeni çekilmiş bu fragman büyük ihtimalle Eslem akar falan olduğuna göre kadroda artık

DR

Favori Üye
Reaksiyon puanı
10,016
Puanı
1,061
Bu dizinin gerçekten tutmasını istiyorum. Nasıl ki, doktor dizileri tutuyor hemen kopyaları türüyor ve ya asker dizisi tutuyor hemen kopyaları türüyorsa belki komediler de tekrar türerler. Ama gerçekten bana göre tutma ihtimali 1%. Umarım yanılırım.