Özgür

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
28,119
Puanı
1,059
1604509539151.jpeg
İyi Aile Babası dizisinin ilk tanıtımı yayınlandı.

Yapımcılığını Süreç Film'in üstlendiği, senaryosunu Tayfun Güneyer'in kaleme aldığı, yönetmen koltuğunda Hakan Algül’ün oturduğu, başrollerinde Çağlar Çorumlu, Şebnem Bozoklu, Melek Baykal, Timur Acar, Bahar Şahin ve Salih Kalyon’un yer aldığı dizi, karısı ile annesi arasında kalan Mehmet Ali’nin eğlenceli hikayesini anlatıyor.

İyi Aile Babası, yakında Kanal D’de başlıyor!

Son düzenleme:

Aserat

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,940
Puanı
1,061
İzleyiciye vaat edecek hiçbir yeni şeyi yok yüz yıllık sitcom konuları. Cumartesi olsa izlenir belki ama Tayfun Güneyer bu kadroyu da batırır maalesef.

Carpe Diem

Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,333
Puanı
860
Tanıtımını hiiiiç beğenmedim. Hayal kırıklığına uğradım baya kötü umarım 2. Tanıtım güzel olur bakalım izleyince görecez.

Gerekli24

Favori Üye
Reaksiyon puanı
10,393
Puanı
710
Sureç Filmin komedilerini nedense hep çok sıkıcı buluyorum

kerem

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,643
Puanı
1,060
Kanal D'de komedi dizisi tutmadı, tutmaz da. Cumartesi boşlukta 13 bölümlük bir şansı olur belki.

• Beğendim
Reactions: Carpe Diem

Carpe Diem

Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,333
Puanı
860
Kanal D'de komedi dizisi tutmadı, tutmaz da. Cumartesi boşlukta 13 bölümlük bir şansı olur belki.
Ben tek yalan dünyanın tuttuğunu gördüm 4. Sezonda da harcadı diziyi bem olsam harcamadım gerekirse 2,3 kere gününü değiştirirdim sonuçta kanalı sırtlamıştı o günden bu güne hiiiç tutmadı komedi :A

Yiğitt

Emekli
Reaksiyon puanı
45,870
Puanı
1,061
Kadro harika, tanıtım da ilgimi çekti. İzler miyim bilmiyorum ama ekranların komediye, böyle sıcak aile işlerine ihtiyacı var. Bence ilgi görecek ve tutacak dizi.

Yiğitt

Emekli
Reaksiyon puanı
45,870
Puanı
1,061
Ben tek yalan dünyanın tuttuğunu gördüm 4. Sezonda da harcadı diziyi bem olsam harcamadım gerekirse 2,3 kere gününü değiştirirdim sonuçta kanalı sırtlamıştı o günden bu güne hiiiç tutmadı komedi :A
Hangi kanal kaç komedi dizisi denemiş de tutmuş ki Kanal D'nin tutmamış? Yalan Dünya, Akasya Durağı, Geniş Aile, Ulan İstanbul, Küçük Ağa, Çocuklar Duymasın (tek sezon sürdü ama kanalı sırtladı tek sezonuyla) ilk aklıma gelenler. Başka kanallarda kaç tane sayabiliriz? :D

• Beğendim
Reactions: Emre Ozansoy

Doğan

Favori Üye
Reaksiyon puanı
6,115
Puanı
710
Neden Türk senaristlerimiz zorla komedi yazmaya devam ediyorlar bence komedi tutmasını istiyorsa kanallar Kore,Fransa vs uyarlama komedi dizisi yapsınlar anca öyle tutar ben bu ülkede Gülse Birsel den başka kimse komedi dizisi yapamıyor. Belki 2.tanıtım güzeldir ama bu tanıtıma yorumum bu
mesela birol guven var..ayrılsakda beraberız turker inanoğluda var..

Aserat

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,940
Puanı
1,061
Hangi kanal kaç komedi dizisi denemiş de tutmuş ki Kanal D'nin tutmamış? Yalan Dünya, Akasya Durağı, Geniş Aile, Ulan İstanbul, Küçük Ağa, Çocuklar Duymasın (tek sezon sürdü ama kanalı sırtladı tek sezonuyla) ilk aklıma gelenler. Başka kanallarda kaç tane sayabiliriz? :D
Çocuklar Duymasın eskiden tutan bir dizi olduğu için o sezon da izlendi Kanal D sayesinde değil. :A Ulan İstanbul'u da inanılmaz saçma bir sisteme kurban edip bitirdiniz onu hiç hatırlatma.ss

• Güldürdün
Reactions: Yiğitt

Doğan

Favori Üye
Reaksiyon puanı
6,115
Puanı
710
atv de benımannem bir melek....yalan dunya 4 sezon,,,,en sonbabalar duyar 5 sezon,,,ayrılsakda beraberiz 5 sezon...sihirli annem 7 sezon,,,,,yahşi cazıbe 2sezon,,,adanalıda polısıye komedi

• Beğendim
Reactions: ömer karataş

Yiğitt

Emekli
Reaksiyon puanı
45,870
Puanı
1,061
Çocuklar Duymasın eskiden tutan bir dizi olduğu için o sezon da izlendi Kanal D sayesinde değil. :A Ulan İstanbul'u da inanılmaz saçma bir sisteme kurban edip bitirdiniz onu hiç hatırlatma.ss
Eskiden tutan her iş tutmuyor ki. Akasya Durağı sonradan denendi, tutmadı. Kanıt sonradan denendi, tutmadı. Ayrılsak da Beraberiz tutmadı. Doktorlar, Cennet Mahallesi, Türk Malı tutmadı. İlk aklıma gelen işler bunlar. Her iş tutacak diye bir şey yok. :A

Ulan İstanbul tekrara düşmüştü maalesef, ilk tadını vermemeye başladı. Kanal epey arkasında durdu, hatta sonradan bölümü uzattı ama olmadı yani. Keşke devam da etseydi, çok güzel bir işti. :D

Aserat

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,940
Puanı
1,061
Eskiden tutan her iş tutmuyor ki. Akasya Durağı sonradan denendi, tutmadı. Kanıt sonradan denendi, tutmadı. Ayrılsak da Beraberiz tutmadı. Doktorlar, Cennet Mahallesi, Türk Malı tutmadı. İlk aklıma gelen işler bunlar. Her iş tutacak diye bir şey yok. :A

Ulan İstanbul tekrara düşmüştü maalesef, ilk tadını vermemeye başladı. Kanal epey arkasında durdu, hatta sonradan bölümü uzattı ama olmadı yani. Keşke devam da etseydi, çok güzel bir işti. :D
Yoo valla Çocuklar Duymasın'ın da tuttuğu söylenemez o dönem pazar günü boş olduğu için izlenmişti. :A Sonra Jet Sosyete başlayınca tokadı yemişti zaten. :Z

Tekrara düşse bile finalsiz bitirilmesini haklı çıkarmıyor.ss

• Beğendim
Reactions: Carpe Diem

Doğan

Favori Üye
Reaksiyon puanı
6,115
Puanı
710

akasya durağı iyidi son sezonda..reytingleri..hem akasya durağı sezon arası verdi sadece