'İyi Aile Babası' Dizisinde Şok Ayrılık! | Kanal D

Emre Ozansoy

Konu Sahibi
Moderatör
Reaksiyon puanı
57,082
Puanı
1,060
Web Sitesi
twitter.com
19098444835ec65e2a42707.jpg

Kanal D'nin tanıtımları ile merak uyandıran dizisi 'İyi Aile Babası'nda şok ayrılık!

Yapımcılığını Süreç Film'in üstlendiği, yönetmen koltuğunda Hakan Algül'ün oturduğu, senaryosunu Tayfun Güneyer'in kaleme aldığı, başrollerini Çağlar Çorumlu, Şebnem Bozoklu, Melek Baykal, Salih Kalyon ve Timur Acar'ın paylaştığı dizide Yağmur karakterine hayat veren Bahar Şahin diziden ayrıldı.

'Coronavirüs'e yakalanan Şahin, bir süre setlerden uzak durma kararı aldı. Güzel oyuncunun yerine ise yapım şirketinin Eslem Akar ile anlaşıldığı öğrenildi

'İyi Aile Babası' ilk bölümüyle Perşembe 20.00'de Kanal D'de başlıyor!

Kaynak: Birsen Altuntaş

Carpe Diem

Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,340
Puanı
860
19098444835ec65e2a42707.jpg

Kanal D'nin tanıtımları ile merak uyandıran dizisi 'İyi Aile Babası'nda şok ayrılık!

Yapımcılığını Süreç Film'in üstlendiği, yönetmen koltuğunda Hakan Algül'ün oturduğu, senaryosunu Tayfun Güneyer'in kaleme aldığı, başrollerini Çağlar Çorumlu, Şebnem Bozoklu, Melek Baykal, Salih Kalyon ve Timur Acar'ın paylaştığı dizide Yağmur karakterine hayat veren Bahar Şahin diziden ayrıldı.

'Coronavirüs'e yakalanan Şahin, bir süre setlerden uzak durma kararı aldı. Güzel oyuncunun yerine ise yapım şirketinin Eslem Akar ile anlaşıldığı öğrenildi

'İyi Aile Babası' ilk bölümüyle Perşembe 20.00'de Kanal D'de başlıyor!

Kaynak: Birsen Altuntaş
İyi bir oyuncu gitmiş iyi bir oyuncu gelmiş değişen bir şey yok :A :Z ama bahar daha iyi bence

Son düzenleme:

Doğan

Favori Üye
Reaksiyon puanı
6,116
Puanı
710
dizi balar başlamaz oyuncu değişikliği hayırlısı olsun

Emre Ozansoy

Konu Sahibi
Moderatör
Reaksiyon puanı
57,082
Puanı
1,060
Web Sitesi
twitter.com
Bahar Şahin'in açıklaması:

24517070554705454571959612423.jpg

İyi bir oyuncu gitmiş iyi bir oyuncu gelmiş değişen bir şey yok :A :Z ama bahar daha iyi bence
Geçmiş olsun. İyi bir oyuncuydu ama gelen de iyi bir oyuncu.
E o zaman çekilen bölümleri tekrar mı çekecekler ekip adına kötü olmuş. Kendisine de geçmiş olsun.

Emre Ozansoy

Konu Sahibi
Moderatör
Reaksiyon puanı
57,082
Puanı
1,060
Web Sitesi
twitter.com
Bahar elbette daha iyi, 'Zalim İstanbul'da performansı harikaydı. Ağır dramdan sonra komedi de oynaması garip gelmişti, ayrılması iyi oldu. :Z

Daha başlamadı dizi, gelecek hafta yayınlanacak bir erteleme olmazsa.

Batacak gemiyi terketmiş, hayırlısı. :A
Aynen. :A İyi oldu.

• Güldürdün
Reactions: Doğan

Carpe Diem

Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,340
Puanı
860
Bahar elbette daha iyi, 'Zalim İstanbul'da performansı harikaydı. Ağır dramdan sonra komedi de oynaması garip gelmişti, ayrılması iyi oldu. :Z

Zalim istanbul harikaydı orada da harikaydı :A Bencede iyi oldu :Z Afili Aşk a 2 kere gün değişikliğine gidildi zalim istanbul kanalın yarasına merhem oldu dizi tutturamadığı zaman hemen fişini çekti.

• Beğendim
Reactions: Emre Ozansoy

Doğan

Favori Üye
Reaksiyon puanı
6,116
Puanı
710

başlaadı demedım başlar başlamaz başlamaz dedim oyuncu gitti

Emre Ozansoy

Konu Sahibi
Moderatör
Reaksiyon puanı
57,082
Puanı
1,060
Web Sitesi
twitter.com
Zalim istanbul harikaydı orada da harikaydı :A Afili Aşk a 2 kere gün değişikliğine gidildi zalim istanbul kanalın yarasına merhem oldu dizi tutturamadığı zaman hemen fişini çekti.
'Zalim İstanbul' gün değişikliğine gitseydi ve ikinci sezonda senaryoda saçma şeyler yapmasalardı halen daha devam ediyor oldurdu şuan. Dizi geldiği gibi 'Yasak Elma'yı geçmişti reytinglerde.
başlaadı demedım başlar başlamaz başlamaz dedim oyuncu gitti
"Başlar başlamaz" dedin işte, daha başlamadı. :A

• Güldürdün
Reactions: Doğan

Doğan

Favori Üye
Reaksiyon puanı
6,116
Puanı
710
'Zalim İstanbul' gün değişikliğine gitseydi ve ikinci sezonda senaryoda saçma şeyler yapmasalardı halen daha devam ediyor oldurdu şuan. Dizi geldiği gibi 'Yasak Elma'yı geçmişti reytinglerde.

o zaman kardeşim başlamadan oyuncu gitti

• Beğendim

Carpe Diem

Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,340
Puanı
860

Aynen saçmalamasalardı ve günü değişseydi dediğin gibi devam ediyor olurdu haklısın yani. Evet geçmişti 1. Olmuştu

• Beğendim

Emre Ozansoy

Konu Sahibi
Moderatör
Reaksiyon puanı
57,082
Puanı
1,060
Web Sitesi
twitter.com
Aynen saçmalamasalardı ve günü değişseydi dediğin gibi devam ediyor olurdu haklısın yani. Evet geçmişti 1. Olmuştu
1. olduğunu hatırlamıyorum ama ilk sezon dizinin atmosferi bir başkaydı. Entrika, aşk, dram ne ararsan vardı. :A Özellikle Mine Tugay'ın karakteri baya iyiydi. :bhr:

Emre Ozansoy

Konu Sahibi
Moderatör
Reaksiyon puanı
57,082
Puanı
1,060
Web Sitesi
twitter.com
Ben hatırlıyorum 10.bölüm :bhr: ilk sezon harikaydı yasak elma yı bıraktım zalim istanbul için :A mine tugay harikaydı :bhr:
3 sezon boyunca takip ettiğim 'Yasak Elma'yı bende bırakmıştım. :A Cidden dizinin ilk sezonu ve karakterlerin hikayeleri bir başkaydı.

Şeniz'in planları ❤ ben. :A

• Harika
Reactions: Carpe Diem