TVen İtiraf Ediyoruz 69.Bölüm

Aserat

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
63,193
Puanı
1,061
Birkaç itirafı aynı kişinin yaptığını tahmin edebiliyorum ama daha fazla hakkında konuşup prim yapmaya gerek yok. Daha önceki gibi gelip diss atarsa da hiç şaşırmam. :kiki:

@vadikızı hakkındaki olayları bilmiyorum eğer anlatabilecek olan varsa anlatsın ama fazla yüklenildiğini düşünüyorum.

@mrt-06 ve @denizz19 hakkındaki olumsuz itirafların yukarıda bahsettiğim kişi tarafından yapıldığından eminim. :)

Neyse eline sağlık. :Z @Ahmed

Billy Kane

Emekli
Reaksiyon puanı
17,835
Puanı
1,061
İtiraf 2'ye imzamı atıyorum. :ok:

İtiraf 4 @Harunnn60 un meşhur afişleri kokuyor o yapmıştır kesin. :A

İtiraf 5 "sokak sanati korkunç derecede kötü ve korktuğum bir insan..." Forumun en uysal ve sempatik kişisi halbuki. Yersiz olmuş. :A

İtiraf 7 adamın ismini napıcan teallam, milletin derdine bak. :A

İtiraf 18'e teşekkürler. :X

Polat Şaşmaz

Favori Üye
Reaksiyon puanı
33,520
Puanı
1,061
İtiraf 13'ü yapan kimse teşekkür ederim. Özelden mesaj atarsan kim olduğunu öğrenmek isterim :D

İtiraf 20: Bugüne kadar 1 tane bile haksız raporum olmadı. Ha gün olur harman olur eğer birgün bu forumda mod veya yönetici olursam herkese adalet neymiş gösterecem arkadaşlarına kıyak geçme falan aklının ucundan kimse geciremeyecek. ;)

Forumdash

Favori Üye
Reaksiyon puanı
38,909
Puanı
1,060
5.5 yıl sonra @darksaal'a benzetilmek :F:F Üye oluş tarihim:21 .07 . 2012

Samimiyetli bulup / bulmaman bir isme bakıyorsa zaten doğru yoldayım. Samimiyet konusunda çok şey yazabilirim. Forumdan örneklemeler verebilirim ama uğraşmak ve zaman ayırmak değer mi hiç?

denizz19

Emekli
Reaksiyon puanı
63,688
Puanı
1,061
Askere de gitmiş olsam etrafı çakallara teslim etmiyorum işte bu yüzden şanım her zaman yürüyecek bu mekanda ayık olun :A

Forumdash

Favori Üye
Reaksiyon puanı
38,909
Puanı
1,060
Şu forumun çıkış yapmak için bekleyenleri, ortalığı karıştırmaya çalışanları bir türlü bitmiyor. :D Forumu bu kadar dramatikleştirmeye gerek yok bence.
Forumdash'ın adını açıklamaması (hoş, ben açıkladı diye hatırlıyordum) samimiyetsizlik mi? Selam, burası internet diyesim geldi arkadaşa. :D
RüzgarGülü'ne gelen o uzuuuun itirafa da şaşırdım. Uzun zamandır aktif bile değil, nereden estiyse arkadaşa. :X
İtiraf 6 da bir itiraf değil ve arkadaşı da ilgilendirmiyor ama madem merak etmiş cevap vereyim: Evet.
Samimiyetsizlikten yakınırken yalana razı olmak istiyor:X "bari yalandan bir isim söyle"

xemrexxx

Favori Üye
Reaksiyon puanı
134,092
Puanı
1,061
kız bu ne şimdi de @vadikızı teyzeme yüklenmişler bir ihtimallere bakalım;

@Çiğdem- in gözüne girmek isteyen @destere şoparı atmış olabilir bu iftiraları
giderayak foruma kaos getirip döndüğünde kaosu ben bitirdim diyerekten iktidarını güçlendirmek isteyen @mrt-06 da baş şüpheliler araSINda
askerde canı sıkılan @denizz19 bir yılanlık yapmış olabilir
@Çiğdem- le @Dosi cadolozlar olarak zaten listedeler :A eline sağlık @Ahmed

bu arada @faruk @Forumdash arkadaşlar onun adını merak etmeyin:A

sokak sanati

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,064
Puanı
1,061
Sırtlanların arasında kalmış ceylan gibi hissediyorum şuan.:F
Ben forumda yazmadıkça millet bana yürüyor. Kaşınan yara şişer gençler. Ben kaşırsam yaranızı kalıcı olur bilginiz olsun.:bhr:

Kötüsün itirafı aşırı dandik olmuş. Eski admine selam olsun çünkü oda sabahtan beri kötü deyip duruyor.:F Kendini iyi ifşa ettin.;)
Bana dokunanı ben sokarım. Olay bu. O yüzden kötü değil eden bulurcu diyelim biz ona.:bhr: @Billy Kane aşkıma kokulu öpücükler. Bende seni seviyorum.:bhr:

Ayy caps harika olmuş.:bhr: @denizz19 çok asil ama totoyu dik tutma derdinde olduğu çok belli capste Gülben gibi.:F

Vadikizı sonunda yaptıklarının bedelini ödüyorsun. Senin için çok mutluyum. Forumundan gidersin her halde belki Bully geri döner bak o senin yüzünden gitmiş.:)

denizz19

Emekli
Reaksiyon puanı
63,688
Puanı
1,061
Gitmeden önce beni öven bir itiraf gönder misin Ahmed'e? :A İtibarımı arttırmam lazım. :A
İtirafa ihtiyacın Yok bence :A

Ben forumda yazmadıkça millet bana yürüyor. Kaşınan yara şişer gençler. Ben kaşırsam yaranızı kalıcı olur bilginiz olsun.:bhr:

Kötüsün itirafı aşırı dandik olmuş. Eski admine selam olsun çünkü oda sabahtan beri kötü deyip duruyor.:F Kendini iyi ifşa ettin.;)
Bana dokunanı ben sokarım. Olay bu. O yüzden kötü değil eden bulurcu diyelim biz ona.:bhr: @Billy Kane aşkıma kokulu öpücükler. Bende seni seviyorum.:bhr:

Ayy caps harika olmuş.:bhr: @denizz19 çok asil ama totoyu dik tutma derdinde olduğu çok belli capste Gülben gibi.:F

Vadikizı sonunda yaptıklarının bedelini ödüyorsun. Senin için çok mutluyum. Forumundan gidersin her halde belki Bully geri döner bak o senin yüzünden gitmiş.:)
Benim totoyu dik tutmama gerek yok canısı ben zaten dimdik hiç yıkılmadım :A sen hep geriden seyret dur :A

Harunnn60

Emekli
Reaksiyon puanı
44,757
Puanı
1,061

Kesinlikle olayın sana kalması saçma ben bile senden daha fazla konuştum ve yer aldım olayda. :A Sen zaten düşman olsan buradan dersin ama birisi hep aynı itirafı yapıyor. :A

Caps baya iyi harbi. :F

sokak sanati

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,064
Puanı
1,061
Kesinlikle olayın sana kalması saçma ben bile senden daha fazla konuştum ve yer aldım olayda. :A Sen zaten düşman olsan buradan dersin ama birisi hep aynı itirafı yapıyor. :A

Caps baya iyi harbi. :F

Harbi yaa şimdi geri vites yaptı vs mesajları çıkar ben bu kıza bi şey demedim kavga etmedim arkasından yapılan itiraflar yorum yaptım o kadar. Ne düşmanlığı yaptım cidden merak ediyorum.:F
Bu itirafı yazan dosi değilse bana özelden ulaşsın. Olayı yanlış biliyor :F
Sen ve Yiğit vardı her yorumda birde Çiğdem zaten baş konuydu. Ben en son yorum yapan kişiydim cidden saçma.:F