Show İstanbul Sokakları - Dizi Yorumları

Yiğitt

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
45,870
Puanı
1,061
Dünkü bölüm güzeldi, Nazlinin vurulus sahnesi rüya çıktı. Sonda da Nazlı ve Fırat buluştu yemekte. Diğer bölümü de merakla bekliyoruz. :X

beyazsoy

Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,168
Puanı
1,059
Survivor ilk reklam arasında. Fırat odun kirarken denk geldim.. Ve asıl dizinin hikayesi burada başlamış ilk bölüm resmen boşa çekmişler nasıl böyle bir hata yaparlar anlamış değilim.. Kızın babasının kaza yapma sahnesi aslında ilk bölümün final sahnesi olması lazım. Biziyaşlı kadının olup ölmediğini bilmez halde birakmalilardi.

Fıratın annesinin organlarının nereye verildiğini sorgulamamasi komedi gibi olmuş geçen sefer de dedim senarist kolaya kaçıyor basit çözümler buluyor bu dizinin önündeki en büyük handikap.

Belki kanal ilk bölüm ve ikinci bölümü kolaj yapıp çok tekrarını verse belki dizi yükselişe geçer ama bu senarist iş zor

Ben ilk bölümü izleyince ortada hikaye gorememistim.. Meğer hikayeyi ikinci bölüme saklamış senarist))))

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,940
Puanı
1,060
Sin izleyemedim. Tekrarlarina bakarim. Bastan sona detayli izlemem ama arada bakarim. Cok nadir dizi izleyen birisiyim. Bi sezon sadece eve dönusu hep takip ettim. Hayat sarkisi. baba candir. Evli ve öfkeli. kis gunesi. Yeter. Bu dizi ve oyunbozana arada denk geldikce bakarim :)

Yiğitt

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
45,870
Puanı
1,061
Yeni Bölüm an itibariyle başladı, bölüm etiketimiz #gerçeğibilse :)

Yiğitt

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
45,870
Puanı
1,061
Ahahah İffet güldürdü, dizinin en renkli karakteri. :Z Akasya Durağından sonra kendini baya geliştirmiş. :X

Yiğitt

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
45,870
Puanı
1,061
Saltuk ile İffetin marketteki sahnesi güzeldi, güldürdü. Yakında sevgili olurlar. :bhr:

Cemil videoyu iyi kullanıyor, Sibeli evlendirmeye zorluyor resmen. Psikopat rol de yakismis kendisine. :)

Yiğitt

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
45,870
Puanı
1,061
Refik karısına ayarı bi güzel çekti, o kadını pek sevemedim gibi ya. Aslında daha emin de değilim. :D

Nazli ve Fırat ın sahneleri de güzel gidiyor. :)