İrfan Can Kahveci Fenerbahçe'de!

xdragxx

Emekli
Reaksiyon puanı
28,367
Puanı
1,060
Hayırlı olsun. Paramız vardı aldık transferi oldu. :A Deniz Türüç'ün opsiyonuyla direkt +4 eklenir kasaya zaten. Fazla vermişiz gibi gözüksek de bence öyle bir durum yok. İrfan Can Kahveci uzun yıllar Fenerbahçe forması giyecek kapasitede bir oyuncu. Katkı sağlayacaktır hiç şüphem yok.
------

Gustavo-İrfan Can-Mesut biraz problemli olacak yalnız. :A Neyse daha var bunun yaşanmasına şimdiden düşünmeye gerek yok. :A
Sıkıntı değil aslında. Galatasaray Taylan-Arda-Emre Kılınç orta sahasıyla iş yapıyor :A Seneye Gustavo da gidebilir bu arada. Şampiyon yaparsak misyonunu doldurur oraya daha genç daha dinamik bir orta saha alınabilir.

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,922
Puanı
1,060
Güzel :Z benim transfer konumda Gs'li taraftarlarını 'kıskandık' demeleri için beklemekteyim :A @xdragxx @Tolstoyevski

Ben pek hakim değilim bu futbolcuya ve günlerdir kavgası oluyor. Kesin ise çok iyi. Fenerbahçe asıl gücünü sonraki sezon gösterecektir.

xdragxx

Emekli
Reaksiyon puanı
28,367
Puanı
1,060
Güzel :Z benim transfer konumda Gs'li taraftarlarını 'kıskandık' demeleri için beklemekteyim :A @xdragxx @Tolstoyevski

Ben pek hakim değilim bu futbolcuya ve günlerdir kavgası oluyor. Kesin ise çok iyi. Fenerbahçe asıl gücünü sonraki sezon gösterecektir.
İrfan için mi dedin Fenerbahçe için mi son cümleyi? :A

• Güldürdün
Reactions: Dosi

HeisenBerg

Favori Üye
Reaksiyon puanı
3,855
Puanı
910
Sıkıntı değil aslında. Galatasaray Taylan-Arda-Emre Kılınç orta sahasıyla iş yapıyor :A Seneye Gustavo da gidebilir bu arada. Şampiyon yaparsak misyonunu doldurur oraya daha genç daha dinamik bir orta saha alınabilir.
İşte dinamik 6 şart artık. Gustavo müthiş oynuyor ama hem İrfan hem Mesut tempolu değiller pek. Hele Mesut direkt iki kişi seni bırakıyor neredeyse orta sahada. Geri kalan ikiliden en azından biri tempolu olmalı. İrfan da Gustavo da değil. Türkiye Ligi için her türlü yeterli olur zaten de olur da ŞL yaparsak zor olabilir bu orta saha ile. :A

• Beğendim
Reactions: xdragxx

Tolstoyevski

Emekli
Reaksiyon puanı
39,933
Puanı
1,061
Web Sitesi
www.ataturkungencligehitabesi.com

Şimdilik kıskanmalık bir durum olmadı çünkü aynı esnada GS'de çok önemli bir transferle karşılık verdi 1.5 seneliğine de olsa :A Fakat o transfer de FB adına kıskanılacak değil. Bu iki transferin de göstereceği performans belirleyecektir bunu.

Mesela Onyekuru 6 ay sonra topa dokundu, ayağının tozuyla maçın 2.yarısında oyuna girip 2 gol atarak maçı aldı. Bu kıskanılacak bir olaydır işte ya da ne bileyim Fener'e gelen Osayi eğer çok kaliteli işler yaparsa keza öyle. :A

• Güldürdün
Reactions: Dosi and xdragxx

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,922
Puanı
1,060
İrfan için mi dedin Fenerbahçe için mi son cümleyi? :A
Transfer haberi için kesin ise dedim yani doğruysa iyi dedim ve Mesut olsun, yeni isimler olsun tam gücü diğer sezonda olur. Takıma alışırlar ozamana kadar. Yanlış ifade ettim galiba?

• Güldürdün

mesmeso

Moderatör
Reaksiyon puanı
9,604
Puanı
860
Ya siz de koskoca kulübü çocuk ettiniz. Kaç kere açıklayacaz seneye Ozan yoooooooooooook. Sosa 36 yaşındaaaaaaaaaaaaaa :A İrfan bizde oynayacaak öylesine almadık :A
Çok emin konuşuyorsunuz be hocam. Allah korusun adam sakatlandı satamadınız ne olacak sonra? Başka para edecek oyuncunuz var mı?

xdragxx

Emekli
Reaksiyon puanı
28,367
Puanı
1,060
Transfer haberi için kesin ise dedim yani doğruysa iyi dedim ve Mesut olsun, yeni isimler olsun tam gücü diğer sezonda olur. Takıma alışırlar ozamana kadar. Yanlış ifade ettim galiba?
Bu sene değil de seneye Fenerbahçe daha iyi olur diye anladım :A Futbolcular için dediysen doğruluk payı var ama bu seneyi tamamen pas geçmezler tabii :A
------

Çok emin konuşuyorsunuz be hocam. Allah korusun adam sakatlandı satamadınız ne olacak sonra? Başka para edecek oyuncunuz var mı?
Senin bu mantığınla transfer yapılmaz :A
Ozan Tufan var. Osayi ilerde edebilir bunları düşünmek için çok erken daha :D

• Güldürdün
Reactions: Dosi

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,922
Puanı
1,060
Bu sene değil de seneye Fenerbahçe daha iyi olur diye anladım :A Futbolcular için dediysen doğruluk payı var ama bu seneyi tamamen pas geçmezler tabii :A
------

Aslında ikisi içinde. Demek istediğim ilk dönem çok iyi gittik diyemeyiz. Seneye daha da güçlü bir takım olacak sonuçta sonbahara oranla :A en başında bu kadro olsaydı şuan fark atmış olabilirdik.

• Sinir Bozucu

emreemreu

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
6,291
Puanı
1,060
Berke gelirse, Altay'ı satabiliriz. Ozan Tufan da en az 14-15'e satılır. Ferdi'nin de alıcısı olursa 12-13'e rahat okuturuz. :D

mesmeso

Moderatör
Reaksiyon puanı
9,604
Puanı
860
------

Ben Ozan için dedim zaten. İrfan'ın yurt dışına çıkacağını sanmıyorum.
Berke gelirse, Altay'ı satabiliriz. Ozan Tufan da en az 14-15'e satılır. Ferdi'nin de alıcısı olursa 12-13'e rahat okuturuz. :D
Saydıkların arasında gerçekten çift haneli rakama gidecek tek oyuncu Ozan. Turnuva sonrası güzel rakamlara gider.

Altay önce takımına kupa aldırsın sonra büyük rakamları görür. Ferdi bu gidişle sezon sonu gider ama dediğin rakamları görmesi zor. Ferdi tam bir maden keşke biraz yatırım yapsanız ona.

• Güldürdün

mesmeso

Moderatör
Reaksiyon puanı
9,604
Puanı
860
Fenerbahçe oynadığı sistemsiz futbolu oyuncu eksikliğine bağlamış olacak ki önüne gelen futbolcuya imza attırıyor. asıl sıkıntının Erol olduğunu anladıklarında Terim farkı açmış olur muhtemelen.

• Güldürdün
Reactions: 12.Adam and xdragxx

The_Erinch

Favori Üye
Reaksiyon puanı
31,268
Puanı
1,060
Zorunlu satın alma opsiyonu diye birşey okudum ,Doğrumu anladım,Başakşehir zorunlu olarak Denizi satın mı alacak 4 milyon Euro ya?

Bu arada Karagümrüktende genç bir stoper almışız galiba...gene Fatih Terimin istediği biriymiş :A

• Güldürdün
Reactions: Gerekli24

Gerekli24

Favori Üye
Reaksiyon puanı
10,393
Puanı
710
Zorunlu satın alma opsiyonu diye birşey okudum ,Doğrumu anladım,Başakşehir zorunlu olarak Denizi satın mı alacak 4 milyon Euro ya?

Bu arada Karagümrüktende genç bir stoper almışız galiba...gene Fatih Terimin istediği biriymiş :A
Bir yerde de Beşiktaş istedi Fener çalım attı diye okudum ilk defa duydum adamı :A