İrem Helvacıoğlu ve Seçkin Özdemir 'Baş Belası' Dizisinde! | ATV

Hobbit

Favori Üye
Reaksiyon puanı
2,104
Puanı
280
Hala İrem'e ve özellikle Seçkin'e baş rol veren yapımcıları gördükçe bu sektöre olan şaşkınlığım artmaya devam ediyor.
İrem'i bilmem de Seçkin tam bir yan rol adamı. Hatta bazı dizilerde yanın yanı olabilecek oyunculukta biri. Tanıdığımdan beri tutan bir başrol dizisi çok az. Nasıl hala güveniyorlar PR kim yapıyor merak ediyorum.

Özgür

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
28,119
Puanı
1,059
Kaç tane yaz dizisi oldu şimdi? Haziran başında toplu bir konu açılıyordu her sene, bu sene de aynısından bekliyoruz. :A @Aserat @Özgür @serhatt
Sayısına yetişemiyorum bu sezon yaz dizilerinin. :A
------

Selo, 8 tahmininde bulundu.

Rütbeli bir üye olarak sen kaç bölüm ömür biçiyorsun? :A

Bence 11 de fişi çekilir.
Seçkin'in ATV'de yayınlanan Racon ve Can Kırıkları dizisi 4 bölüm sürmüştü inşallah bu da öyle sürmez. :A :A

Ben 13 diyorum. :A

• Beğendim
Reactions: 12.Adam

mesmeso

Moderatör
Reaksiyon puanı
9,532
Puanı
860
Pardonda İrem harika bir oyuncu Sakta oyunculuğu ile konuşuldu niye başrol olmasın
Abla harikalıktan kastın her bölüm paso ağlamaksa o konuda haklısın. Ayrıca kendisinin baş rol olmaya yetecek kadar reytingi olmadığını düşünüyorum. SAK devam ederken de demiştim o diziden başka baş rol olduğu hiç bir dizi tutmayacaktır.

• Olmamış
Reactions: Angelica

evyapimibira

Favori Üye
Reaksiyon puanı
132
Puanı
65
Seni Çok Bekledim bile 13 bölüm sürdüyse bu dizinin de en az 20 bölümü var derim :A

Angelica

Favori Üye
Ayın En Favori Üyesi
Reaksiyon puanı
56,823
Puanı
1,060
Abla harikalıktan kastın her bölüm paso ağlamaksa o konuda haklısın. Ayrıca kendisinin baş rol olmaya yetecek kadar reytingi olmadığını düşünüyorum. SAK devam ederken de demiştim o diziden başka baş rol olduğu hiç bir dizi tutmayacaktır.

Oyuncu dediğin senaryo neyi gerektiriyorsa onu yapıyor ağlaması gerekmiş ağlamış senaryo böyle çünkü niye tutmayacaktır garantin ne :D

Emre Ozansoy

Konu Sahibi
Moderatör
Reaksiyon puanı
56,751
Puanı
1,060
Web Sitesi
twitter.com
İrem Helvacıoğlu için No 309 ilk ve tek yaz dizisi olur diye düşünmüştüm. Şaşırdım. Projesi yeni bitmişken başka bir diziye koşa koşa gitmesi daha bir şaşırtıcı.

Seçkin Özdemir'in bu dizi ile şanssızlığını kıracağını düşünüyorum, umarım da öyle olur. Ekrana yakışan birisi ama yer aldığı diziler izlenmiyor.

İyi bir senaryo yazıldıysa hayda hayda izlenir, sezon içerisinde de hafta sonuna alırsa kanal bir süre idare eder.

Angelica

Favori Üye
Ayın En Favori Üyesi
Reaksiyon puanı
56,823
Puanı
1,060

Yiğitt

Emekli
Reaksiyon puanı
45,870
Puanı
1,061
ARC Film bu diziyi de Kanal D'ye yapsaydı keşke. :A

Başroller iyi görünüyor, bence gayet de yakışmışlar. Tutar bu dizi de, tabi senaryo sağlamsa yeni sezona da çıkar.

• Güldürdün
Reactions: Emre Ozansoy