İrem Derici 'Password Türkiye'ye Konuk Oluyor! | Kanal D

serhatt

Konu Sahibi
Moderatör
Reaksiyon puanı
64,419
Puanı
1,060
Kanal D'nin sevilen yarışması 'Password Türkiye'ye sürpriz konuk!

Yapımcılığını Shine Medya'nın üstlendiği, Şebnem Bozoklu ve Enis Arıkan'ın sunumuyla ekrana gelen programın yeni bölümüne ünlü şarkıcı İrem Derici konuk oluyor.

"Password Türkiye" yeni bölümüyle Cuma 20.00'de Kanal D'de!

İrem Derici en son Konusanlarda izlemiştim çok fazla eglenmistim. TV de sansür olduğu için çok rahat olamayacaktır ama samimi cevaplar ondan ötürü denk gelirse izlerim. Çok eğlenceli oluyor :D
------

Ben formatı anlamadım ne zaman açsam mesela bugün Hazal Kaya vardı ama Enis sürekli orda tamamını izlemedigim içinde anlamadım. Enis neden her bölüm var @serhatt
------

Ben formatı anlamadım ne zaman açsam mesela bugün Hazal Kaya vardı ama Enis sürekli orda tamamını izlemedigim içinde anlamadım. Enis neden her bölüm var @serhatt

irem derici varsa izlerim yalnız hazal kayalı bölüm ne zamandı onuda izleyecektim onu kaçırdım sanırım

İrem Derici en son Konusanlarda izlemiştim çok fazla eglenmistim. TV de sansür olduğu için çok rahat olamayacaktır ama samimi cevaplar ondan ötürü denk gelirse izlerim. Çok eğlenceli oluyor :D
------

------

Ortaklaşa sunuyorlar @RüzgarGülü