İntibah'ın Yeni Senaristleri Belli Oldu! Dizi İçin Hangi İsimler İle Görüşülüyor?

Emre Ozansoy

Konu Sahibi
Moderatör
Reaksiyon puanı
57,180
Puanı
1,060
Web Sitesi
twitter.com
1573418778034-png.73162

İntibah'ın yeni senaristleri belli oldu, dizi için hangi isimler ile görüşülüyor?

Yapımcılığını BKM'nin üstlendiği, yönetmen koltuğunda Hilal Saral'ın oturacağı; Namık Kemal'in 1876'da yayımlanan romanı 'İntibah'tan ekranlara uyarlanacak olan dizinin yeni senaristleri Atasay Koç ile Tuğba Doğan oldu.

Kadın başrol için Demet Özdemir ile görüşmelerin devam ettiği dizi için görüşülen isimler arasında Aytaç Şaşmaz ve Kerem Alışık da yer alıyor.

Hazırlık çalışmaları büyük bir titizlikle devam eden İntibah, yakında Kanal D'de!

Kaynak: Birsen Altuntaş

• Beğendim
Reactions: Angelica

slhttnmtl

Favori Üye
Reaksiyon puanı
24,012
Puanı
1,060
Melek Gençoğlu ve Su Ersöz'den sonra olmamışlar da neyse. :A

Demet Özdemir'in DEK'ten sonra kendini harcadığını anlamıştık, bunla iyice kanıtlasın artık umarım kabul eder. :Z Aytaç Şaşmaz'ın başı Kanal D'den kurtulmadı da böyle dizilerle kurtulmasın, umarım onla Kerem Alışık da kabul eder ve biz bu bomba castls hikayeyi izleriz. :Z

Özgür

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
28,119
Puanı
1,059
Aytaç yeni Alp Navruz olma yolunda ilerliyor. Hiç ara vermeden arka arkaya projelerde yer almak doğru değil bence umarım olmaz. Demet iyi bir seçim olur dizi için. :Z

Senaristlerden Atasay Koç'u biliyorum (Hakan Muhafız, Atiye ve Kaçak Gelinler'in senaryo ekibindeydi) ama Melek Gençoğlu gibi bir kalemden sonra nasıl olur bilemedim.

• Beğendim
Reactions: 12.Adam

12.Adam

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,380
Puanı
1,060
Aytaç yeni Alp Navruz olma yolunda ilerliyor. Hiç ara vermeden arka arkaya projelerde yer almak doğru değil bence umarım olmaz. Demet iyi bir seçim olur dizi için. :Z

Senaristlerden Atasay Koç'u biliyorum (Hakan Muhafız, Atiye ve Kaçak Gelinler'in senaryo ekibindeydi) ama Melek Gençoğlu gibi bir kalemden sonra nasıl olur bilemedim.
Maaşallah bilmediğin teknik direktörde yok. :A (Senarist)

• Güldürdün
Reactions: Özgür

serhatt

Moderatör
Reaksiyon puanı
63,104
Puanı
1,060
Senaristler olmamış, görüşülen isimlerse iyi.

Aserat

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,989
Puanı
1,061
Hekimoğlu ve Baht Oyunu'ndan sonra Aytaç'ın peş peşe 3. projesi mi olacak yani. Şu genç oyunculardaki proje yapma hırsının nedenini cidden merak ediyorum hani dizilerim arasında uzun süre olursa unutulurum diye mi düşünüyorlar bilmem ama oyunculara faydadan çok zararı oluyor bence.

• Güldürdün
Reactions: Gerekli24

Carpe Diem

Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,356
Puanı
860
Senaristleri pek beğenmedim ama görüşülen isimler iyi :Z

Angelica

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,249
Puanı
1,060
Demet için Hanedan dizisi için görüşmesi var diye haber vardı o olmamışmı ya bu arada senaristler daha önce hangi dizileri yazmış acaba @Emre Ozansoy
------

Aytaçta Alpte çok iyi oyuncular ilerleme göremiyorum ben :D

Emre Ozansoy

Konu Sahibi
Moderatör
Reaksiyon puanı
57,180
Puanı
1,060
Web Sitesi
twitter.com
Demet için Hanedan dizisi için görüşmesi var diye haber vardı o olmamışmı ya bu arada senaristler daha önce hangi dizileri yazmış acaba @Emre Ozansoy
Ya olmamış, ya da iki dizi ile de görüşme halinde. Tam açıklama yok o konu ile ilgili.

Tuğba Doğan hakkında bir şey bulamadım ama Atasay Koç daha önce Bir Denizaltı Hikayesi, Atiye, Kavak Yelleri, İntikam, Güneşi Beklerken, Evlat Kokusu gibi dizileri yazmış. (Buradaki bilgiye göre tabi.)

• Beğendim
Reactions: Angelica

Angelica

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,249
Puanı
1,060
Ya olmamış, ya da iki dizi ile de görüşme halinde. Tam açıklama yok o konu ile ilgili.

Tuğba Doğan hakkında bir şey bulamadım ama Atasay Koç daha önce Bir Denizaltı Hikayesi, Atiye, Kavak Yelleri, İntikam, Güneşi Beklerken, Evlat Kokusu gibi dizileri yazmış. (Buradaki bilgiye göre tabi.)
Hımm o kısım belli değil demek
Tuğba doğanı ben bir göz attım doktorlar 3.sezonun senarist grubunda gördüm Atiye ve Güneşin Kızları iyiydi ya buda iyi olur inşAllah

• Beğendim
Reactions: Emre Ozansoy

Özgür

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
28,119
Puanı
1,059
------

Aytaçta Alpte çok iyi oyuncular ilerleme göremiyorum ben :D
İlerlemeden kastım şu. Alp FVHK bittiği gibi Elimi Bırakma'ya geçmişti, Elimi Bırakma bittiği gibi de Zümrüdüanka'ya geçmişti. Aytaç da Hekimoğlu sonrası Baht Oyunu'nda oynadı ve o bitiyor eğer bu dizide de olursa onun gibi oluyor. İlerlemeden kastım ara vermeden oynaması yani. Her yazdığımı açıklamak zorunda kalıyorum. 🤦🏻‍♂️

• Güldürdün
Reactions: 12.Adam and Yiğitt

Angelica

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,249
Puanı
1,060
İlerlemeden kastım şu. Alp FVHK bittiği gibi Elimi Bırakma'ya geçmişti, Elimi Bırakma bittiği gibi de Zümrüdüanka'ya geçmişti. Aytaç da Hekimoğlu sonrası Baht Oyunu'nda oynadı ve o bitiyor eğer bu dizide de olursa onun gibi oluyor. İlerlemeden kastım ara vermeden oynaması yani. Her yazdığımı açıklamak zorunda kalıyorum. 🤦🏻‍♂️

Anladım da bu oyuncunun kendi isteği ara vermeden oynayamaz diye bir kural olmadığına göre istediği şekilde ilerler bu sorun olmaz bence:D

• Olmamış
Reactions: Özgür