İnsanlar İkiye Ayrılır'ın Galası Gerçekleşti!

Aserat

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,950
Puanı
1,061
E-1MnRdWQAYAy5M

Yarın vizyona girecek olan İnsanlar İkiye Ayrılır'ın galası gerçekleşti.

Dün akşam Kanyon Cinemaximum'da gerçekleşen galada filmi yazıp yöneten Tunç Şahin'le birlikte başrol oyuncuları Burcu Biricik, Pınar Deniz, Aras Aydın, Nezaket Erden, Başak Daşman, Erdem Akakçe ve Gökay Müftüoğlu da hazır bulunurken geceye Boran Kuzum, Sedef Avcı, Yiğit Kirazcı, Selen Uçer, Melis Birkan gibi ünlü isimler de katıldı.

Biricik, filmle ilgili "Görmeye alışık olmadığımız türden bir hikaye, insanların izlemekten hoşlanacağını düşünüyorum. Filmin güzelliği ise şu: hikayedeki karakterlerin psikolojileriyle oynarken seyircininkiyle de oynuyoruz. İçinde bulunmaktan büyük mutluluk duydum" ifadelerini kullanırken Deniz ise "Çok dinamik bir iş çektiğimizi ve izleyen herkesin de çok etkileneceğini düşünüyorum" şeklinde konuştu.

Pandemi döneminde sete ilk çıkan filmlerden biri olan yapım, aynı zamanda pandemi dönemindeki ilk film galalarından birine de imza atarak dikkat çekti.

İnsanlar İkiye Ayrılır, yarından itibaren sinemalarda!

E-1AAdXWEAEPhh2

E-1AAdfX0AQAoPX

E-1AAdVXsAA7nbV

E-1AIWBWUAE4Qfn

E-1AIXjWQAID_CJ

E-1AIYkXMAUiA9N

E-1AIaHWUAAr2bm

Gizmen

Favori Üye
Reaksiyon puanı
2,891
Puanı
360
İyi olacağına eminim ama direk Blu Tv'de yayınlasalardı keşke

bazinga

Admin
Reaksiyon puanı
49,740
Puanı
1,060
Web Sitesi
izleryazar.com
Onun için 5 ay daha beklemen lazım yasa gereği. :A Aşın var işte sinemaya gitmekten korkma. :A
5 ay ne ya şaka gibi. ABD'de çoğu film aynı gün gösteriliyor, en uzun süreli bile 45 gün. :(

Filmi merak ediyorum da sinema orucunu bozacak kadar değil. Üstelik 2 saat yol çekemem bu film için. :A

• Üzücü
Reactions: Aserat