İngiltere Premier Lig - Genel Yorum & Sohbet Konusu

City kendi eliyle şampiyonluğu verirse kafayı yerim. Nottingham Forest'a puan kaybetmek, sadece 1 gol atabilmek kabul edilebilir bir durum değil. Yenmişsin Arsenal'i, psikolojik üstünlüğü eline almışsın ama puan kaybettiğin takıma bak. Büyük Altılı hariç diğer tüm takımlara çakıp çakıp geçmen gerekirken düştüğümüz duruma bak.

City kendi eliyle şampiyonluğu verirse kafayı yerim. Nottingham Forest'a puan kaybetmek, sadece 1 gol atabilmek kabul edilebilir bir durum değil. Yenmişsin Arsenal'i, psikolojik üstünlüğü eline almışsın ama puan kaybettiğin takıma bak. Büyük Altılı hariç diğer tüm takımlara çakıp çakıp geçmen gerekirken düştüğümüz duruma bak.
Tipik Fenerbahçe :A

• Sinir Bozucu
Reactions: DarkLegenD
Chelsea vs Brighton çok çılgın bir ilk yarı izlettiriyor.

Bakıyor musun @12.Adam ?
Ferdi ilk 11’de ama pek iyi gitmiyor :A

• Güldürdün
Reactions: 12.Adam
Netflix’te takılıyordum TW’de maç çok iyi diye yazmışlar ben açtım ve 4-2 öne geçti Chelsea.

Akşam kuzenin nişanına katılacağım, izleyeyim gidene kadar :A

Son düzenleme:
  • Aynen
Reactions: Dosi
Manchester City, deplasmanda Wolverhampton'ı 90+5'te attığı golle 2-1 mağlup etti.

• İlginç
Reactions: Yakamoz-Asi
Liverpool beni sevindirdi. Bakalım diğer maç ne olacak. :A
------

Manchester City, deplasmanda Wolverhampton'ı 90+5'te attığı golle 2-1 mağlup etti.

Ligin son sırasındaki takımı 90+5'teki gol yenmesi de ilginç yani. İyi kupona eklememiṣim.

Son düzenleme:
  • Güldürdün
Reactions: Bully
Liverpool beni sevindirdi. Bakalım diğer maç ne olacak. :A
------

Ligin son sırasındaki takımı 90+5'teki gol yenmesi de ilginç yani. İyi kupona eklememiṣim.
City bu sezona iyi başlayamadı ama geç form tutup sonradan açılıyorlar. İyi ki eklememişsin evet bir de kalp problemin çıkardı ortaya :A

• Güldürdün
Reactions: Yakamoz-Asi

Forum İstatistikleri

Konular
171,730
Üyeler
8,459
Son Üye
Yunusemresahin94