İngiltere Premier Lig - Genel Yorum & Sohbet Konusu

DarkLegenD

Favori Üye
Reaksiyon puanı
19,275
Puanı
1,060
Web Sitesi
www.cizikdvdkasetleri.com
Liverpool performansı elbette tam anlamıyla ölçü değil ancak Ozan'ın, EPL'de pek yapabileceğini düşünmüyorum en azından kariyerinin şu aşamasında. Çağlar da artık kendisini bir üst seviyeye atmalı ve daha üst düzey bir takıma gitmeli. Real Madrid iddiaları keşke doğru çıksa, hem Ramos hem de Varane'ın takımdan ayrıldığı bir denklemde orası çok uygun olur gibi geliyor Çağlar için. Tabii bana kalsa kendisini EPL'de izlemeye devam edelim isterim ancak Big 6'in stoperlerine bakıldığında bu çok zor artık...
Dias & Çağlar... Hayalini kurduğumuz tandem bu değil miydi?..

• Güldürdün
Reactions: Sherlock

Sherlock

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
47,672
Puanı
1,060
Dias & Çağlar... Hayalini kurduğumuz tandem bu değil miydi?..
Olsa Çağlar adına muazzam olur ama City şimdilik stoper transferi düşünmüyordur bence. Kane veya Lukaku'ya öncelik vermişlerdir ki bu ikiliden birini aldıkları an EPL ve UCL cepte diyebiliriz herhalde artık. :A

Araf

Emekli
Reaksiyon puanı
23,220
Puanı
1,060

Raphaël Varane, 50 milyon euro karşılığında Manchester United'a transfer oldu ve 10 yıllık Real Madrid macerası sona erdi. Sergio Ramos gibi, Raphaël Varane da Real Madrid'ten ayrılmış oldu.

@Sherlock, @DarkLegenD, @Tols, @MEnes, @MasacRE, @12.Adam, @bazinga, @HeisenBerg, @Maskeli Fedai, @mesmeso, @xdragxx, @emreemreu, @S.G.A.T., @Polat Şaşmaz, @batuhankaralar, @Bully, @Turkuazz, @The_Erinch, @eskici, @Dosi, @BARON男爵 ve diğer Premier Lig takipçileri.

mesmeso

Moderatör
Reaksiyon puanı
9,535
Puanı
860

Raphaël Varane, 50 milyon euro karşılığında Manchester United'a transfer oldu ve 10 yıllık Real Madrid macerası sona erdi. Sergio Ramos gibi, Raphaël Varane da Real Madrid'ten ayrılmış oldu.

@Sherlock, @DarkLegenD, @Tols, @MEnes, @MasacRE, @12.Adam, @bazinga, @HeisenBerg, @Maskeli Fedai, @mesmeso, @xdragxx, @emreemreu, @S.G.A.T., @Polat Şaşmaz, @batuhankaralar, @Bully, @Turkuazz, @The_Erinch, @eskici, @Dosi, @BARON男爵 ve diğer Premier Lig takipçileri.
Real'den Çağlar sürprizi bekliyorum.

• Beğendim
Reactions: 12.Adam and Araf

mesmeso

Moderatör
Reaksiyon puanı
9,535
Puanı
860
David Alaba dışında transferi yok Real Madrid'in ve Ramos ile Varane gibi iki önemli stoperini kaybetti. Olur mur, olur belki. En son Barcelona da devredeydi Çağlar için.
Çağlar'ın menajeri turnuva sonrası Real ile görüşmüştü. Ben Barça yapmasını hiç istemem.

• Beğendim

Araf

Emekli
Reaksiyon puanı
23,220
Puanı
1,060
Çağlar'ın menajeri turnuva sonrası Real ile görüşmüştü. Ben Barça yapmasını hiç istemem.
Ben Premier Lig'den gitmesini istemem açıkçası. Manchester City'e bile gitsin, o bile iyi ama bu aralar City değil, United saçıyor paraları ve United fazlasıyla harcadı para. Çağlar belki fazla gelir United'a. Kadro çok genişledi çünkü. :D

• Beğendim
Reactions: 12.Adam

MasacRE

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,160
Puanı
1,059
Olsa Çağlar adına muazzam olur ama City şimdilik stoper transferi düşünmüyordur bence. Kane veya Lukaku'ya öncelik vermişlerdir ki bu ikiliden birini aldıkları an EPL ve UCL cepte diyebiliriz herhalde artık. :A
Değil Kane, Lukaku aynı anda Messi ile Ronaldo'yu getirseler bile bu cepte değil :A

Vay bee. Koskoca Ramos, Varane ikilisini dağıttı Real... Yerlerini nasıl doldurmaya çalışacaklar bakalım. Kolay kolay yeri dolacak bir ikili de değil bu.

• Beğendim

Sherlock

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
47,672
Puanı
1,060

KRALIN TAKIMI da dağıldı... :A @MasacRE
Ben Premier Lig'den gitmesini istemem açıkçası. Manchester City'e bile gitsin, o bile iyi ama bu aralar City değil, United saçıyor paraları ve United fazlasıyla harcadı para. Çağlar belki fazla gelir United'a. Kadro çok genişledi çünkü. :D
Şu an United'a gitmesinden daha kötü çok az şey olabilir, EPL'de kalacaksa ve hedef Big 6 ise Chelsea ile City en makul takımlar şu an. Ancak ikisinin de bu topa gireceğini sanmıyorum. :D
Değil Kane, Lukaku aynı anda Messi ile Ronaldo'yu getirseler bile bu cepte değil :A
O sene bu sene değil mi Utku beyciğim? :A

• Beğendim
  • Güldürdün
Reactions: MasacRE and Araf

Araf

Emekli
Reaksiyon puanı
23,220
Puanı
1,060

Şu an United'a gitmesinden daha kötü çok az şey olabilir, EPL'de kalacaksa ve hedef Big 6 ise Chelsea ile City en makul takımlar şu an. Ancak ikisinin de bu topa gireceğini sanmıyorum. :D

Aynen, bir diğer alternatif Chelsea olur ve şu anda Chelsea'den de ses seda yok. :D

• Beğendim

Sherlock

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
47,672
Puanı
1,060
Aynen, bir diğer alternatif Chelsea olur ve şu anda Chelsea'den de ses seda yok. :D
Onlar geçtiğimiz transfer döneminde çok para harcadılar, mevcut kadrolarıyla zirveyi de gördüler. Normal ses seda olmaması, pek olacağını da sanmıyorum transferin kalan günlerinde. :D

• Beğendim
Reactions: Araf

MasacRE

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,160
Puanı
1,059

Perez başkanım bir şekilde toparlayacaktır takımını :A

O sene diye bir şey yok City için Şerlok beyciğim :A

• Güldürdün

Araf

Emekli
Reaksiyon puanı
23,220
Puanı
1,060
Onlar geçtiğimiz transfer döneminde çok para harcadılar, mevcut kadrolarıyla zirveyi de gördüler. Normal ses seda olmaması, pek olacağını da sanmıyorum transferin kalan günlerinde. :D
1627417609356.png

Bu arada efsane futbolcular da geri döndü kulübe. :A

• Güldürdün

Sherlock

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
47,672
Puanı
1,060
Perez başkanım bir şekilde toparlayacaktır takımını :A

O sene diye bir şey yok City için Şerlok beyciğim :A
O takımını saldı iyice Utku beyciğim, Avrupa Süper Ligi'ni toplama peşinde artık Perez başkanım. :A

Sanırım haklısınız Utku beyciğim, çeyrekte yaşanacaklar gözümün önünde belirdi şu an. :A

• Güldürdün
Reactions: MasacRE

MasacRE

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,160
Puanı
1,059
O takımını saldı iyice Utku beyciğim, Avrupa Süper Ligi'ni toplama peşinde artık Perez başkanım. :A

Sanırım haklısınız Utku beyciğim, çeyrekte yaşanacaklar gözümün önünde belirdi şu an. :A
Başkanım takımını salmaz Şerlok beyciğim, elbet gerekeni yapar :A

Pep de çeyrekte elenmek için gerekeni yapar her zamanki gibi :A

DarkLegenD

Favori Üye
Reaksiyon puanı
19,275
Puanı
1,060
Web Sitesi
www.cizikdvdkasetleri.com
Laporte'u kapının önüne koyup paket (Haaland + Kane + Çağlar) transfere yönelmeliyiz. Bu kadro ile çıkıyoruz maça. Bekler ileriye, Kane geriye geliyor ve çift 10 numaralı 2-7-1'e dönüyoruz. İleriyi dörtlemek istediğimiz zaman dengeyi kurabilmek için İlkay çıkıyor, Rodri giriyor ve 2-4-4 oluyoruz. Ben ikna oldum... Guardiola'ya mail olarak gönderiyorum bu dizilişi ve taktiği...

manc.png