İngiltere Premier Lig - Genel Yorum & Sohbet Konusu

MasacRE

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,160
Puanı
1,059
Utku beyciğim... Liverpoolumuz... @MasacRE
Atletico karşısındaki oyunu çok kötüydü takımın zaten. Hadi orada zorlu bir Atletico'dur rövanşta hallederiz dedik de küme düşme potasındaki rakibe karşı namağlup ünvanını kaybetmek ne be kardeşim.

Maçı izlemedim ama istatistiklere bakınca etkisiz bir maç çıkarıldığı görünüyor. Ama belki bu mağlubiyet hayırlı da olabilir. Takımın üzerindeki şu yenilmeme olayından dolayı oluşan baskı kalkmış olacak en azından. Şimdi her takımla aynı noktaya geldi Liverpool'umuz, tabi arada belli bir puan farkı var o ayrı :A

• Beğendim
Reactions: Sherlock

Sherlock

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
47,672
Puanı
1,060
Manchester City is back diyebilir miyiz? :A
Loserpool'un balonu patlamış desenize ahahahahhaha :A @Sherlock @MEnes @DarkLegenD

Sesiniz duyulmuyor beyler, yaklaşmanız lazım. :A

3F457300-56B9-4537-AF7C-BA5FBC4AC0BB.jpeg

Sherlock

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
47,672
Puanı
1,060
Atletico karşısındaki oyunu çok kötüydü takımın zaten. Hadi orada zorlu bir Atletico'dur rövanşta hallederiz dedik de küme düşme potasındaki rakibe karşı namağlup ünvanını kaybetmek ne be kardeşim.

Maçı izlemedim ama istatistiklere bakınca etkisiz bir maç çıkarıldığı görünüyor. Ama belki bu mağlubiyet hayırlı da olabilir. Takımın üzerindeki şu yenilmeme olayından dolayı oluşan baskı kalkmış olacak en azından. Şimdi her takımla aynı noktaya geldi Liverpool'umuz, tabi arada belli bir puan farkı var o ayrı :A

Hadi Atletico bizi kilitledi Utku beyciğim, Simeone takımı yani. O normaldi ama buradaki oyun gerçekten skandal, özellikle ikinci yarı tamamen dağıldı takım her anlamda. He tabii yenilen ilk iki golde Lovren’in payı mevcut, hocam rotasyon yapmak istemiş ama Lovren nedir hocam... :A

Baskının kalkması açısından katılıyorum Utku beyciğim ama namağlup olmanın da bir şekli vardı be. :A Neyse sağlık olsun, arada dediğiniz gibi büyük bir fark var. Çok büyük... :A

• Beğendim
Reactions: MasacRE

MasacRE

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,160
Puanı
1,059
Hadi Atletico bizi kilitledi Utku beyciğim, Simeone takımı yani. O normaldi ama buradaki oyun gerçekten skandal, özellikle ikinci yarı tamamen dağıldı takım her anlamda. He tabii yenilen ilk iki golde Lovren’in payı mevcut, hocam rotasyon yapmak istemiş ama Lovren nedir hocam... :A

Baskının kalkması açısından katılıyorum Utku beyciğim ama namağlup olmanın da bir şekli vardı be. :A Neyse sağlık olsun, arada dediğiniz gibi büyük bir fark var. Çok büyük... :A
Lovren'in oynadığı her an zarar zaten. Hocam en olmayacak rotasyonu yapmış :A

E tabi namağlup şampiyonluk çok iyi olurdu da, bir yerden sonra takımın aleyhine oluyor işte böyle şeyler. Neyse sağlık olsun lig zaten her türlü bizde, yeter ki ŞL'de kazaya uğramayalım :A

• Güldürdün

Sherlock

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
47,672
Puanı
1,060
Lovren'in oynadığı her an zarar zaten. Hocam en olmayacak rotasyonu yapmış :A

E tabi namağlup şampiyonluk çok iyi olurdu da, bir yerden sonra takımın aleyhine oluyor işte böyle şeyler. Neyse sağlık olsun lig zaten her türlü bizde, yeter ki ŞL'de kazaya uğramayalım :A

Lovren içimizdeki PEP sevdalısıdır... :A

Artık ligde bol bol maç salıp, puan kaybedebiliriz Utku beyciğim. ŞL’ye ise köküne kadar odaklanır Klopp hocam... önce içeride Atletico’yu yeniyoruz ardından üst üste 2 için finale yürüyoruz. :A Klopp hocam Zidane gibi üst üste 3 yapmak istiyor... :A

• Güldürdün
Reactions: MasacRE

MasacRE

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,160
Puanı
1,059
Lovren içimizdeki PEP sevdalısıdır... :A

Artık ligde bol bol maç salıp, puan kaybedebiliriz Utku beyciğim. ŞL’ye ise köküne kadar odaklanır Klopp hocam... önce içeride Atletico’yu yeniyoruz ardından üst üste 2 için finale yürüyoruz. :A Klopp hocam Zidane gibi üst üste 3 yapmak istiyor... :A
Aynen, aramıza ajan olarak yerleştirmiş herifi resmen kel :A

Ben de öyle düşünüyorum Şerlok beyciğim, Klopp hocam ŞL'de yapacağını yapar, gerekli ayarları da verir takıma :A

• Harika

Tolstoyevski

Emekli
Reaksiyon puanı
39,933
Puanı
1,061
Web Sitesi
www.ataturkungencligehitabesi.com
Tot kendi evinde 2-1 öndeyken Wolves’a maçı vermiş yine şu an 3-2 galip Wolves. Gelen Mourinho’yu tokatlıyor giden tokatlıyor. Tamam bir zamanlar, 2005’lü dönemlerde Chelsea’li dönemdeyken biz de karizmatik efsane bulurduk ama efsaneler geçmişte kalır bazen. Artık Mourinho’nun devri kapandı, o da bunu biliyor aslında ama İşte ego problemi yapıyor.

Tolstoyevski

Emekli
Reaksiyon puanı
39,933
Puanı
1,061
Web Sitesi
www.ataturkungencligehitabesi.com
Yoksa yine Liverpoolumuz üzerinden para kazanma planları mı yaptın... :( @MasacRE

✔ Beşiktaş Ms1
Liverpool Ms 1
Barça Ms1
Fenerbahçe Ms1 (her yer sarı her yer lacivert :A )
Wols-Leipzig 1.5 üst
Schalke Frankurt 1.5 üst

Bu ana kupon haricinde diğer ufak çaplı fakat yüksek oranlı fantezi kuponlarında da Liverpool var, Galatasaray ile birlikte ama Eğer Liverpool kazanamazsa birçok kupon yine aynı anda patates olacak :A

Sherlock

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
47,672
Puanı
1,060
✔ Beşiktaş Ms1
Liverpool Ms 1
Barça Ms1
Fenerbahçe Ms1 (her yer sarı her yer lacivert :A )
Wols-Leipzig 1.5 üst
Schalke Frankurt 1.5 üst

Bu ana kupon haricinde diğer ufak çaplı fakat yüksek oranlı fantezi kuponlarında da Liverpool var, Galatasaray ile birlikte ama Eğer Liverpool kazanamazsa birçok kupon yine aynı anda patates olacak :A

Liverpoolumuz kazanacaktır bugün... Salah beyciğim 100. Premier Lig maçına çıkmış, bunun şerefine kupon yapmış kardeşlerimizi mutlu edecektir. :A

Bu arada ana kupon tutar, tek sıkıntı Fenerbahçe bence. :A

• Güldürdün
Reactions: Tolstoyevski