İnanç Konukçu 'Ben Bu Cihana Sığmazam'dan Ayrıldı! | ATV

Emre Ozansoy

Konu Sahibi
Moderatör
Reaksiyon puanı
56,785
Puanı
1,060
Web Sitesi
twitter.com
kalp-yarasi-sinan-resmi.jpg,

İnanç Konukçu 'Ben Bu Cihana Sığmazam'dan ayrıldı!

Yönetmenliğini Onur Tan'ın, senaristliğini Mahinur Ergun, Alican Yaraş ile Yusuf Reha Alp’in üstlendiği, başrolünde Oktay Kaynarca, Pelin Akil ve Ebru Özkan'ın yer aldığı dizinin çekimleri başladı.

Ethem karakterine hayat verecek olan İnanç Konukçu'nun, dizinin çekimlerinin Behzat Ç. çekimleriyle çakışmasından dolayı kadrodan ayrıldığı öğrenildi.

Ben Bu Cihana Sığmazam, yakında ATV'de başlıyor!

Kaynak: Birsen Altuntaş

ömer karataş

Favori Üye
Reaksiyon puanı
2,483
Puanı
280
aslında digital bir iş behzat ç ama yolu açık olsun inşallah sonradan katılır diziye

xemrexxx

Favori Üye
Reaksiyon puanı
132,133
Puanı
1,061
aslında digital bir iş behzat ç ama yolu açık olsun inşallah sonradan katılır diziye

Tahmin etmiştim. Umarım Behzat Ç. Harun ve Eda dışında tam kadro olur, yoksa yanlış karar vermiş.

Ah be çok kötü olmuş yaa diziye yakışırdı
Ay inşallah yerine marulu alıp ilk bölümden öldürürler :A kafasına sıkıp denize atsınlar bunu :A @dosimosi @The_Erinch @Alos @cookies

xemrexxx

Favori Üye
Reaksiyon puanı
132,133
Puanı
1,061

serhatt

Moderatör
Reaksiyon puanı
62,534
Puanı
1,060
Galbim temiz bnm tutar :A
------

Kuz niye çatliyim etrafı zengin ünlü doldu marul hala fakir :A Aklını kullanamıyor bir türlü misal sen olsan sabahı oktay Kaynarca nın yatağında karşılar, adama şantaj yapıp parayı götürürsün :A
Heyatım benden bir tane var dünyada ne yapalım. :A Herkes benim gibi zeki olsa tüm dünya zengin olurdu. :A

Angelica

Favori Üye
Ayın En Favori Üyesi
Reaksiyon puanı
56,841
Puanı
1,060
Galbim temiz bnm tutar :A
------

Kuz niye çatliyim etrafı zengin ünlü doldu marul hala fakir :A Aklını kullanamıyor bir türlü misal sen olsan sabahı oktay Kaynarca nın yatağında karşılar, adama şantaj yapıp parayı götürürsün :A

:ADeniz çok konuşuyor emre sesini keserim diyor

• Güldürdün
Reactions: xemrexxx