İnadına Yaşamak İyice Geç Saate Atıldı!

DR

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
10,016
Puanı
1,061
Uzun süre sonra Süreç Film ile çalışmaya başlayan Kanal D yine umduğunu bulamadı.

İlk bölümüyle oldukça iyi bir başlangıç yapan İnadına Yaşama sezonun en sert düşen dizisi oldu ve 2. bölümüyle hayal kırıklığı yaşattı

Daha sonra saati 23.15 olarak duyurulan İnadına Yaşamak bu akşam saat 23.45`te başlayacak.

Diziyi bitirmek isteyen Kanal D diziyi iyice geç saatte yayınlayacak.

Çıkan haberlere göre bu akşam dizinin son bölümü yayınlanacak.

İnadına Yaşamak Yeni Bölümüyle bu akşam 23.45`te Kanal D`de!

JlKAnOiCBEzlpeiITKa9lBBC.jpg

denizz19

Emekli
Reaksiyon puanı
63,679
Puanı
1,061
:D Allah aşkına 23:45'de kim dizi izler tamam madem bitireceksiniz de bu kadar belli etmeyin yahu. :D

mrt-06

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
59,826
Puanı
1,061
Yuh Firuze 23.15'de başlayınca çok çok geç oluyorsa İnadına Yaşamak geç saate uzay demek. :D

Ahmed

Emekli
Reaksiyon puanı
16,030
Puanı
1,060
Bizde pt2 dizileri 0.45`de falan başlıyor ama çok geç demiyoruz :X siz de 23.45 çok geç bir saat gibi geliyor o yüzden dizi daha da düşer ve ekranlara veda eder

DR

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
10,016
Puanı
1,061
Kara Meleğin tekrarları daha iyi giderdi. :D

eros

Favori Üye
Reaksiyon puanı
3,439
Puanı
559
Diziden umudum maalesef yok

GT-I8190 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
ahhhh oktay kaynarca hiç akıllanmıyor kurtlar vadisinden sonrakı bu kaçıncı projesi ve hiç birinde tutunamadı
çakır rolunde hala polattan önce geliyor benim için :D ama malesef vadi dışında oakdar çok dizi yaptıkı adam yılda 2-3 tane yeni projeye girip hayal kırıklığı yaratıyor artık şöyle sağlam bir proje olmadan girmesin bence bu inadına yaşamak mıdır nedir bunun 3-4 bölüm sonra kaldırıcağını zaten tahmin etmesi lazımdı :D

Yakamoz-Asi

Emekli
Reaksiyon puanı
29,200
Puanı
1,061
İntikam'a güvenerek bakalim ne kadar basarili olacak kanal. 23.45'e dizi konmaz. Bitir daha iyi.

DR

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
10,016
Puanı
1,061
yine vadi zede bir dizinin hüsran dolu sonu:F
Olayı niye hep Vadiyle bağlıyorsunuz anlamıyorum. Aramızda Kalsınla da bağlayın biriniz. :)

Dizi iyi olmadığı için bitti. İyi dizi isterse 25 reytinglik yapım olsun karşısında yine tutunur.

O Ses ve Karadayı da A/B`de Vadiyle aynı oranı alıyor hatta o gün 2 tane o yapımdan var ama kimse onunla bağlamıyor.

25 reytinglik maç karşısında 6 alan diziler de gördük 10 alan diziler de.

Vadinin 15 reytingi karşısında iyi dizi de tutunur elbet. Herşeyi bunla bağlamak oldukça gereksiz.

china_shangai

Favori Üye
Ölümsüz Üye
Reaksiyon puanı
31,942
Puanı
859
Olayı niye hep Vadiyle bağlıyorsunuz anlamıyorum. Aramızda Kalsınla da bağlayın biriniz. :)

Dizi iyi olmadığı için bitti. İyi dizi isterse 25 reytinglik yapım olsun karşısında yine tutunur.

O Ses ve Karadayı da A/B`de Vadiyle aynı oranı alıyor hatta o gün 2 tane o yapımdan var ama kimse onunla bağlamıyor.

25 reytinglik maç karşısında 6 alan diziler de gördük 10 alan diziler de.

Vadinin 15 reytingi karşısında iyi dizi de tutunur elbet. Herşeyi bunla bağlamak oldukça gereksiz.
bence çok gerekli vadinin bay geçtiği hafta ki aldığı reytingi hatırlatırım sana

DR

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
10,016
Puanı
1,061
bence çok gerekli vadinin bay geçtiği hafta ki aldığı reytingi hatırlatırım sana
Yani Vadi olmasaydı 2. bölümüyle yine fırtınalar mı estirecekti bu dizi?

Vadiyle alakası yok. İyi dizi her türlü tutar. İzleyenler de sadece ilk bölüm olduğu için izlemişti.

Peki Vicdan niye tutmadı? O da ilk bölüm iyi izlenmişti. Onu da mı Vadi yaptı acaba?

İntikam ilk sezon çok iyi gitti. Bu sezon bozduğu için düştü? Vadiyle zerre alakası yok.

Dediğim gibi Vadiyi çok büyütüyorsunuz. 25 reytinglik maçlar bile bu kadar büyütülmüyor. A/B`de Karadayının reytingini ya alıyor ya alamıyor. Pazartesi daha zorıu bir gün. En azından O Ses de var.

china_shangai

Favori Üye
Ölümsüz Üye
Reaksiyon puanı
31,942
Puanı
859
Yani Vadi olmasaydı 2. bölümüyle yine fırtınalar mı estirecekti bu dizi?

Vadiyle alakası yok. İyi dizi her türlü tutar. İzleyenler de sadece ilk bölüm olduğu için izlemişti.

Peki Vicdan niye tutmadı? O da ilk bölüm iyi izlenmişti. Onu da mı Vadi yaptı acaba?

İntikam ilk sezon çok iyi gitti. Bu sezon bozduğu için düştü? Vadiyle zerre alakası yok.

Dediğim gibi Vadiyi çok büyütüyorsunuz. 25 reytinglik maçlar bile bu kadar büyütülmüyor. A/B`de Karadayının reytingini ya alıyor ya alamıyor. Pazartesi daha zorıu bir gün. En azından O Ses de var.
vadiyi ben büyütmüyorum halk büyütüyor sen ve senin gibi arkadaşlar küçültme yarışına giriyorsunuz ama nafile sadece karavana atışlar yaparsınız
oses karadayı nerden çıktı konumuzla ne alakası var dam üstünde saksağan vur beline kazmayı moduna girmişsin bizim konumuz inadına yaşamak evet vadinin olmadığı bir hafta bu kadar çok izlenen dizi vadi geldiğinde de bu kadar çok düşerse bunun bir numaralı müsebbibi vadidir eğer perşembe günü vadi olmassa bu dizi bu kadar çok geç saatlere kaydırılmazdı ama sen anlamamakta direnecen ben de anlatmakta en iyisi senin düşüncen sana benim ki bana fazla uzatmaya gerek yok

Son düzenleme:

gözlemci

Favori Üye
Reaksiyon puanı
12,604
Puanı
861
Dizinin fişini çekmeliydiler ki zaten bir önceki bölümü izleidm pekde beğenmedim gitgide diziyi bozdular senaristler bitmesi hayırlı oldu ama ohaa artık kanald nin yaptığıda ne konmuş araya galip derviş felanmı yoksam :D