'İlk ve Son'un Yayın Tarihi Değişti! | BluTV

Özgür

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
28,119
Puanı
1,059
1629118616279.jpeg

BluTV'nin yeni dizisi İlk ve Son'un yayın tarihi değişti!

Yönetmen koltuğunda Cem Karcı'nın oturduğu, senaryosunu Hakan Bonomo'nun kaleme aldığı, başrollerini Özge Özpirinçci ve Salih Bademci'nin paylaştığı, 18 Ağustos'ta yayınlanacağı açıklanan dizinin yeni yayın tarihi 25 Ağustos oldu.

İlk ve Son, 25 Ağustos'ta BluTV'de!

Aserat

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,941
Puanı
1,061
Bana daha uygun zira o vakitte İstanbul'a dönmüş olurum. :A Zaten PR yapacak zaman kalmamışken biraz daha duyurup başlatmaları mantıklı. Fragman da çok iyi görünüyor iyice meraklandım. :Z

Bu arada Youtube'a yüklenen fragman daha uzun ve detaylı olmuş onu ekle bence. :D @Özgür

Son düzenleme:
  • Beğendim
Reactions: Özgür

Özgür

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
28,119
Puanı
1,059
Bana daha uygun zira o vakitte İstanbul'a dönmüş olurum. :A Zaten PR yapacak zaman kalmamışken biraz daha duyurup başlatmaları mantıklı. Fragman da çok iyi görünüyor iyice meraklandım. :Z

Bu arada Youtube'a yüklenen fragman daha uzun ve detaylı olmuş onu ekle bence. :D @Özgür

Ekledim. Çok iyi olmui fragman. :Z

Şerif Erol'u da gördüm sanki fragmanda. :A

• Beğendim
Reactions: Aserat

Özgür

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
28,119
Puanı
1,059
Evet kurgusunu falan da farklı yapmışlar daha çok heyecanlandırdı. :Z 25 Ağustos'un uğuruna inanıyorum Menajer'den sonra yine aynı gün kaliteli bir dizi başlasın mutlu olalım. :Z
Fragmana her şeyi koymuşlar bir senin denk geldiğin kısım yok. :A

Bir de bana dersin. Bir şeye de sevdiğin dizileri katmasan olmaz. :A

Aserat

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,941
Puanı
1,061
Bence de öyle olacak. :A Başlasın da izleyelim merak ediyorum bayağı. :A Bakalım bu sezon hangi işe bu kadar yükseleceksin. :A
Yalancı ve Ayrılık'ı (evet benim için adı değişmedi) merak ediyorum ama aşırı hevesli olduğumu iddia edemeyeceğim. :A Biliyorsun geçen sene Kırmızı Oda ve Menajer'e aşırı yükselmiştim ama bu sene kalbimi on ikiden vuracak iş çıkmadı şimdilik. :A

• Güldürdün

Özgür

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
28,119
Puanı
1,059
Yalancı ve Ayrılık'ı (evet benim için adı değişmedi) merak ediyorum ama aşırı hevesli olduğumu iddia edemeyeceğim. :A Biliyorsun geçen sene Kırmızı Oda ve Menajer'e aşırı yükselmiştim ama bu sene kalbimi on ikiden vuracak iş çıkmadı şimdilik. :A
Yalancı'yı ben de merak ediyorum her ne kadar Süreç'e güvenmesem de. :A Orijinaline de baktım güzel iş. :A

El Kızı'na bekleriz ortak dizimiz olur. :A

• İlginç

Aserat

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,941
Puanı
1,061
Yalancı'yı ben de merak ediyorum her ne kadar Süreç'e güvenmesem de. :A Orijinaline de baktım güzel iş. :A

El Kızı'na bekleriz ortak dizimiz olur. :A
Dünyada tek dizi o kalsa yine izlemem. :A Tabii Sedef girdikten sonra sen de asla izlemem dediğin bir dizinin fanı olup izleyici toplamak zorunda kaldın üzücü bir durum. :A

• Güldürdün

Carpe Diem

Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,336
Puanı
860

Ha ri ka :Z kesin izleyeceğim :D :love1:

Özgür

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
28,119
Puanı
1,059
Dünyada tek dizi o kalsa yine izlemem. :A Tabii Sedef girdikten sonra sen de asla izlemem dediğin bir dizinin fanı olup izleyici toplamak zorunda kaldın üzücü bir durum. :A
Asla izlemem dememiştim, ümidim yok demiştim. :A İzleyici toplamıyorum öylesine dedim izlemeyeceğini biliyorum. :A

• Güldürdün

Sherlock

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
47,696
Puanı
1,060
Fragmanlar dahil tüm detaylar heyecan verici diziyle alakalı, umarım beklentilerimiz karşılanır. Yalnız bu kadar iddialı bir ekibe ve fragmanlara rağmen BluTV’nin asla vazgeçmediği haftalık yayın politikası yüzünden dizi ne kadar iyi olur olsun asla beklenen etkiyi yapamayacak muhtemelen…