'İlk ve Son'un 2. Sezonu Geliyor! | BluTV

Aserat

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,951
Puanı
1,061
t25_ilk-ve-son-4-bolum-ne-zam-842.jpg

BluTV'nin 25 Ağustos'ta yayına giren ve 29 Eylül'deki 8. bölümüyle ilk sezona nokta koyan dizisi İlk ve Son'dan yeni sezon müjdesi!

BluTV'nin ilk iç yapımı olan, yönetmenliğini Cem Karcı'nın, senaristliğini Hakan Bonomo'nun üstlendiği; başrollerini Özge Özpirinçci ve Salih Bademci'nin paylaştığı dizinin 2. sezonunda başka bir çiftin hikayesi ve bambaşka bir oyuncu kadrosu izleyici karşısına çıkacak.

Dizinin sezon finalinde yeni sezon konusuyla ilgili ipucular da verildi:
Gittiği gece kulübünde Ayta Sözeri'nin canlandırdığı "Abla" karakteriyle derdini paylaşan Deniz (Özpirinçci) bu sırada Abla'nın Cihan adında bir yakını olduğunu, bu adamın Nilüfer adlı bir kadına aşık olduğunu ve birbirlerini çok sevmelerine rağmen tıpkı Deniz ve Barış (Bademci) gibi dertlerini birlikte paylaşamadıkları için ilişkilerinin krize girdiğini bahseder. Öte yandan tıpkı Deniz ve Barış'ın 'Co'su gibi bu çiftin de 'Colombo' adlı bir köpeği vardır. Bölümün son sahnesinde ise bu çiftin geniş bir evleri olduğunu ve köpeğin de çiftin yatağına gelip kendini sevdirdiğini görürüz.

İlk ve Son, 1. sezonun tüm bölümleriyle şimdi BluTV'de!

• Harika
Reactions: Gizmen

bazinga

Admin
Reaksiyon puanı
49,741
Puanı
1,060
Web Sitesi
izleryazar.com
BluTV dizileri hep underrated kalıyordu. Sanırım ilk kez bir BluTV dizisi bu kadar çok ses getirdi. Yeşilçam'ı sollamış olabilir.

Aserat

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,951
Puanı
1,061
BluTV dizileri hep underrated kalıyordu. Sanırım ilk kez bir BluTV dizisi bu kadar çok ses getirdi. Yeşilçam'ı sollamış olabilir.
O kadar ses getirdi mi bilemiyorum ama içerik olarak Yeşilçam'dan kat kat iyi olduğu için hak edilmiş bir başarı. :Z

Gizmen

Favori Üye
Reaksiyon puanı
2,893
Puanı
360
tahmin ediyordum. blu tv ilk ve son ilk sezon final bölümüyle diye duyurmuştu. 2.sezonunu da sabırsızlıkla bekliyorum

• Beğendim
Reactions: Angelica

slhttnmtl

Favori Üye
Reaksiyon puanı
24,012
Puanı
1,060
Beklentimin çok üstünde bir ilk bölüm izlemiştim, şimdiden çok heyecanlandım ve yakında diğer bölümleri de izlemeye niyetliyim. :Z

Aserat

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,951
Puanı
1,061
Aslında Deniz-Barış hikayesinde bir ilişkide görülebilecek çoğu şeyi işlediler o yüzden nasıl farklı şeyler bulacaklarını merak ediyorum doğrusu. :A Umarım ilki kadar güzel bir hikaye ve oyuncular olur da yine keyifle izleriz. :Z

Oyuncular demişken Cihan ve Nilüfer için duam belli Allah'ım nasip et. 🙏

ruhiye-6lHl_cover.jpg

Özgür

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
28,119
Puanı
1,059
BluTV'nin paylaşımından anlamıştım sezon finali yapacağını. Güzel oldu. :Z Bence sadece BluTV için değil dijital için yapılan en iyi işlerden biri. 7 ve 8. bölümü hala izleyemedim bir an önce bitireyim. :Z