MayısKralı

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
11,795
Puanı
710
ili%C5%9Fki-durumu-evli-ne-zamn-ba%C5%9Fl%C4%B1yor-hangi-kanalda.jpg

Geçen sezon aldığı reytinglerle kanalı Show Tv'nin yüzünü güldüren ve 40.bölümüyle final yapan İlişki Durumu:Karışık bilindiği üzere "Evli" versiyonu ile ekranlara dönme kararı almıştı. Başrollerini Seren Şirince,Berk Oktay,Anıl İlter ve Serenay Aktaş'ın paylaşacağı, yapımcılığını MF Yapım'ın senaristliğini Seçil Çömlekçi'nin üstleneceği projenin başlama tarihi ise 24 Eylül Cumartesi olarak belirlendi. Öte yandan dizinin tanıtımı ise bu hafta içerisinde yayınlanacak.

İlişki Durumu:Evli ilk bölümüyle 24 Eylül Cumartesi günü Show Tv'de!​

Sherlock

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
47,696
Puanı
1,060
Beklenen bir gelişme. Cumartesi özellikle Survivor gelene kadar başarılı olacaktır, senaryo da eskisi gibi başarılı olursa tabii. :)

Özgür

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
28,119
Puanı
1,059
Bu arada senarist Seçil Çömlekçiymiş :D Gani olacaktı ne güzel :T:

O kim ki daha önce hangi dizileri yazmış? Ama Gani dizi oyuncularını takibe almıştı belki proje tasarımı üstlenir. (b)
Senaryo Gani Müjde'ye ait Serenay Aktaş kendisi açıkladı. :D

O bahsettiğin Seçil de Gani'nin ekibinde. Instagram'da #ilişkidurumuevli yazıp yeni haber var mı diye bakayım dedim ama o kadın diziyle ilgili senaryo yazısı paylaşmıştı ondan dolayı öyle diyorsun :X @MayısKralı

Gani kalabalık bir yazı grubuyla çalışır @mrt-06 sen iyi bilirsin :A

mrt-06

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
59,811
Puanı
1,061

O bahsettiğin Seçil de Gani'nin ekibinde. Instagram'da #ilişkidurumuevli yazıp yeni haber var mı diye bakayım dedim ama o kadın diziyle ilgili senaryo yazısı paylaşmıştı ondan dolayı öyle diyorsun :X @MayısKralı

Tahmin ettiğim gibi o zaman senaryo Gani Müjde ve Tükenmez Kalem, proje tasarım da yine Gani olur. Süper. :A

Aserat

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,953
Puanı
1,061

Bilgi küpü gibisin maşallah. Sen olmasan ne yapardık biz? :bhr: :A

Özgür

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
28,119
Puanı
1,059
Keşke ben de senin gibi Twitter ile yatıp Instagram'la kalksaydım. :A
Zaten öylesin :A

Böyle olmak daha çok hoşuma gidiyor yani çoğu haberi özel olarak sosyal medyada yoğun uğraşlar sonucu araştırarak buluyorum bu da işime yarıyor :A

Bak mesela son açtığım konuya :A Pelin Akil, Twitter'dan paylaşmış bana açmak düştü :Z :A

Aserat

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,953
Puanı
1,061
Zaten öylesin :A

Böyle olmak daha çok hoşuma gidiyor yani çoğu haberi özel olarak sosyal medyada yoğun uğraşlar sonucu araştırarak buluyorum bu da işime yarıyor :A

Bak mesela son açtığım konuya :A Pelin Akil, Twitter'dan paylaşmış bana açmak düştü :Z :A
Niye sürekli kendini övüyorsun? Ayıp denen bir şey var. :A

Özgür

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
28,119
Puanı
1,059
Niye sürekli kendini övüyorsun? Ayıp denen bir şey var. :A
Diyene bak diğer konuda sokak sanati senin değerlendirmene rezil demiş sen de benim gelenek haline gelen falan diyorsun :F

Enler listesinde birinci oldun diye MayısKralı'na editör puanıyla olsaydı ben co-admin olurdum diyerek övüyorsun kendini :A

Ay bugün formumdayım seninle iyi uğraşıyorum :F

Aserat

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,953
Puanı
1,061
Diyene bak diğer konuda sokak sanati senin değerlendirmene rezil demiş sen de benim gelenek haline gelen falan diyorsun :F

Enler listesinde birinci oldun diye MayısKralı'na editör puanıyla olsaydı ben co-admin olurdum diyerek övüyorsun kendini :A

Ay bugün formumdayım seninle iyi uğraşıyorum :F
Bayağı dolmuşsun maşallah. :A

Evet gelenek haline geldi çünkü 2 senedir dağıtıyorum. Hem arada insanın kendini övmesi de iyidir. :A