'İlginç Bazı Olaylar'ın Yeni Sezon Tarihi Belli Oldu! | Exxen

Emre Ozansoy

Konu Sahibi
Moderatör
Reaksiyon puanı
57,199
Puanı
1,060
Web Sitesi
twitter.com
mre66yb.

Exxen'in sevilen yapımlarından biri olan 'İlginç Bazı Olaylar' yeni sezonuyla geri dönüyor.

Yapımcılığını NuLook Productions ve Kutu Film'in üstlendiği, İbrahim Büyükak'ın yazıp yönettiği ve başrolünde yer aldığı yapımın yeni sezon ilk bölümü bu cuma (4 Mart) platformda yayınlanacak.

Dizinin yeni sezon kadrosunda Melis Babadağ, Özgür Turhan, Duygu Karaca, Nursena-Ayşenur Yılmaz, Yasemin Sakallıoğlu gibi isimler yer alıyor.

İlginç Bazı Olaylar, yeni sezon ilk bölümüyle cuma günü sadece Exxen'de!

Moderatörün son düzenlenenleri:
  • Beğendim
Reactions: Angelica

bazinga

Admin
Reaksiyon puanı
49,764
Puanı
1,060
Web Sitesi
izleryazar.com
Gibi ve Leyla ile Mecnun sonrası ortalığı tamamen boş bırakmamak için yayınlıyorlar da bu dizi de bitince ne olacak? Başka kayda değer işi yok gibi Exxen'in?

Emre Ozansoy

Konu Sahibi
Moderatör
Reaksiyon puanı
57,199
Puanı
1,060
Web Sitesi
twitter.com
Gibi ve Leyla ile Mecnun sonrası ortalığı tamamen boş bırakmamak için yayınlıyorlar da bu dizi de bitince ne olacak? Başka kayda değer işi yok gibi Exxen'in?
Yakın zamanda yayına girecek yeni işi yok diye biliyorum Exxen'in bu dizi dışında. Belki NTC Medya'nın geçen sene çektiği Yoktan Seçmeli'yi alır ve onu yayınlar.

Edit: Aşk Kumardır var ama ilgi gördü mü hiç bir fikrim yok. :A

• Beğendim
Reactions: bazinga

Aserat

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
63,003
Puanı
1,061
İlk sezonda en azından fragman ve tarihi bir hafta önce vermişlerdi 3 gün kala açıklamak ne. :A Exxen'in de TV8 kafasıyla yönetilmesine bayılıyorum. :A