'İkimizin Sırrı'nın Afişleri Yayınlandı! | ATV

Emre Ozansoy

Konu Sahibi
Moderatör
Reaksiyon puanı
57,199
Puanı
1,060
Web Sitesi
twitter.com
00.jpg

İkimizin Sırrı dizisinin afişleri yayınlandı!

Yapımcılığını Üs Yapım'ın üstlendiği, yönetmen koltuğuna Cem Akyoldaş'ın oturduğu ve çekimleri devam eden dizinin başrollerini; Aras Aydın, Leyla Feray, Bestemsu Özzdemir, Dolunay Soysert, Engin Alkan ile Ahsen Türkyılmaz paylaşıyor.

01.jpg

İkimizin Sırrı, çok yakında ATV'de başlıyor!

slhttnmtl

Favori Üye
Reaksiyon puanı
24,012
Puanı
1,060
Afişler mi diyecektim aynı fotoğrafları evirip çevirip yeni afiş yapmışlar. Afişlerde cidden bi olmamışlık var ayrıca Aras Aydın'ın tipi çok garip.

Aserat

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
63,001
Puanı
1,061
Aras Aydın'ın ciddi adam pozu kasmaya çalışırken izleyiciye dalacak gibi çıkması.. Bu afişleri yaparken çok düşünüyor musunuz. :A

cehennet

Banlı
Reaksiyon puanı
2,976
Puanı
269
Leyla Feray güzel duruyor ama diğer adam zorlama duruyor afişte. Sektörün Aras Aydın'a bir an önce vazgeçmesi gerekiyor.

cehennet

Banlı
Reaksiyon puanı
2,976
Puanı
269
Ay seninle aynı profil fotosu olunca ve mesajlar alt alta gelince tuhaf duruyor en iyisi benimkini değiştireyim. :A

Kadına çok üzülüyorum. İnstagram fotoğraflarını görünce hem içim cız etti hem de neşeli olduğunu görünce sevindim. Değiştirme bence.:(

• Üzücü
Reactions: Aserat

Aserat

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
63,001
Puanı
1,061
Kadına çok üzülüyorum. İnstagram fotoğraflarını görünce hem içim cız etti hem de neşeli olduğunu görünce sevindim. Değiştirme bence.:(
Ondan değil ya insanlar ikimizi karıştırmasın diye. :A Yoksa ben de o pozları çok sevdim inşallah tez zamanda iyileşecek. 🙏

• Harika
Reactions: cehennet

cehennet

Banlı
Reaksiyon puanı
2,976
Puanı
269
Umarım final bölümüne de kısa süre de olsa uğrayıp sürpriz yaparlar. :(

Arkadaşlar tabii ki. Canan Ergüder Kenan Ece'yle evli, Serhat Teoman da Leyla Feray'la sevgili. :D

Kenan Ece ile Güllerin Savaşında izlemiştim. Evlendiklerini bilmiyordum.o_O

Menajerimi ara artık çöp oldu. Gelmese de olur bence.

Aserat

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
63,001
Puanı
1,061
Kenan Ece ile Güllerin Savaşında izlemiştim. Evlendiklerini bilmiyordum.o_O

Menajerimi ara artık çöp oldu. Gelmese de olur bence.
Biraz magazin takip etmen gerekiyor anlaşılan. :A

Orasını bilemem ama bu dizi Feris'le başladı ve ne olursa olsun onunla bitmeli.

cehennet

Banlı
Reaksiyon puanı
2,976
Puanı
269
Biraz magazin takip etmen gerekiyor anlaşılan. :A

Orasını bilemem ama bu dizi Feris'le başladı ve ne olursa olsun onunla bitmeli.

Pazar gününe geçene kadar izliyordum ama Pazar gününe geçince vıcık vıcık aşk dizisi oldu.:( Sen nasıl buluyorsun diziyi? Izliyor musun?

Canan'ın gözükmesi bence de güzel olur. Son bölümlerde denk geldiğim bir sahnede adı geçiyordu Feris'in. Hala bağlantıyı koparmadılar. Gelme ihtimali var.

Aserat

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
63,001
Puanı
1,061
Pazar gününe geçene kadar izliyordum ama Pazar gününe geçince vıcık vıcık aşk dizisi oldu.:( Sen nasıl buluyorsun diziyi? Izliyor musun?

Canan'ın gözükmesi bence de güzel olur. Son bölümlerde denk geldiğim bir sahnede adı geçiyordu Feris'in. Hala bağlantıyı koparmadılar. Gelme ihtimali var.
Senaryo yolunu kaybetti ama bu zamana kadar her hafta izledim çünkü ekibi, ortamı ve ne olursa olsun sektörle ilgili bir iş olmasını seviyorum. Tüm kusurlarına rağmen güzel hatırlayacağım bir proje olacak. 35'ten sonra senaristler tekrar değişince bir nebze düzeldi ama o zaman da Canan Ergüder gitti maalesef. :( Son bölümlerde adı çok geçer oldu ve buna işaret olduğunu düşünüyorum.

• Beğendim
Reactions: cehennet