İşte Kanalların Yeni Sezon Projeleri

Fks14

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
2,346
Puanı
809
Eylül'de yepyeni diziler hayatlarımıza girecek.. Yepyeni hikayeler izleyeceğiz ve yeni heyecanlar tadacağız.. Peki yeni sezonda hangi kanalda tam olarak hangi diziyi göreceğiz?

Milliyet yazarlarından Ali Eyüboğlu bu projeleri açıkladı.

Kanal D'de Eylül ayında bu dizileri izleyebileceğiz;
Yaz'ın Öyküsü - D Productions
Güneşin Kızları - Süreç Film
Kalbim Ege'de Kaldı - Limon Film
Düş Tarlası - D Productions
Kısmet - Acil Prodüksiyon
Halit Ergenç'in dizisi - Q3 Medya
Bir Deniz Hikayesi - Erler Film
Yerli Jane the Virgin - Medyapım ve Kare Ajans
Umut Rüzgarları - ANS
Seni Kimler Aldı - Kezban - Pastel Film

Star TV'nin yeni sezon dizileri ise;
Kiralık Aşk - Ortaks Yapım
Tatlı Küçük Yalancılar - Q3 Medya
Çilek Kokusu - Gold Film
Hatırla Gönül - Most Production
Cesaret - Q3 Medya
Muhteşem Yüzyıl: Kösem - TİMS
Kara Sevda - Ay Yapım
Göç Zamanı - Limon Film

atv ise bu dizileriyle iddialı bir giriş yapmaya hazırlanıyor;
Kırgın Çiçekler - NTC Medya
Aşk Zamanı - Medyalab
Günebakan - Tükenmez Kalem
Leyla ile Alper - Ay Yapım
Mayıs Kraliçesi - MinT Yapım
Evli ve Öfkeli - Süreç Film
Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz - Fark Film

FOX yeni sezonda bu dizileriyle evlerimize konuk olacak;
Sen Benimsin - Pastel Film
Adı Mutluluk - Süreç Film
İnadına Aşk - Sinegraf Film
Zengin Kız Fakir Oğlan - MinT Yapım
Şehrin Melekleri - Boyut Film
Ya Her Şeyim Ya Hiçim - Endemol

Show ise yeni sezonda pek bir iddialı;
İlişki Durumu: Karışık - MF Yapım
Ne Münasebet - ARC Film
Şervan ile Özgecan - Limon Yapım

TRT 1 sıcacık hikayeleriyle;
Baba Candır - MF Yapım
Aynamdaki Gökyüzü - Sonart Yapım
Son Çıkış - Estet Film

TV 8 ise fazla yeni diziyle devam ediyor;
Zemheri - Endemol
Kızlarım - El İzi
Melek - R Yapım
Aşk ve Diğerleri - Sevilay Demirci

110520151036255145507_2.jpg

Son düzenleme:
@Fks14 kiralık aşk bando değil Ortaks yapim 😉

Ah ah nuranimin dizideki ismi kezbanmis demek :)

Yeni Dizilerden sadece Eskiya Dünyaya Hükümdar olamaz'i izleyecegim...

Kösem Sultan Dizisinin tutmasi icin Muhtesem Yüzyil'in ismi kullaniliyor

Leyla ile Alper de neyin nesi. İlk defa duymamla beraber duymamış olmayı tercih ederdim. O nasıl isim? Kadrosunda kim var bilgi geldi mi? Ay Yapım bu sezon Cansu'ya ve Burak'a dizi yapacak kesin. 3. bir dizi olacak diyenler de var. Bu Leyla ile Alper Cansu'nun dizisi değildir gibi geliyor. O zaman Ay Yapım'ın 3. dizisi bu olacak da kim oynar bilemedim. Kıvanç dönecekse bu sezon onun dizisi mi olur acaba?

Özellikle Kanal D ve Star çok iddialı hazırlanıyorlar yeni sezona, ama bu büyük bir kıyımın habercisi değildir umarım.

Leyla ile Alper de neyin nesi. İlk defa duymamla beraber duymamış olmayı tercih ederdim. O nasıl isim? Kadrosunda kim var bilgi geldi mi? Ay Yapım bu sezon Cansu'ya ve Burak'a dizi yapacak kesin. 3. bir dizi olacak diyenler de var. Bu Leyla ile Alper Cansu'nun dizisi değildir gibi geliyor. O zaman Ay Yapım'ın 3. dizisi bu olacak da kim oynar bilemedim. Kıvanç dönecekse bu sezon onun dizisi mi olur acaba?
Kıvançin starla anlaşması var.
Star sırf Kıvanç stari terk etmesin diye kssye baya dayandı yani Kıvanç başka bi kanala giderse star baya büyük bir tazminat davası açar :)

Bana Cansunun dizisi gibi geldi :)

Kıvançin starla anlaşması var.
Star sırf Kıvanç stari terk etmesin diye kssye baya dayandı yani Kıvanç başka bi kanala giderse star baya büyük bir tazminat davası açar :)

Bana Cansunun dizisi gibi geldi :)
Cansu o kadar işi reddetti bu dizide isme mi evet dedi :) Gerçi önemli olan senaryo tabii de ne bileyim...

Peki Kıvanç bu sene dizi yapacak mı Star'a? KSS'ye iyi bile dayandılar bu arada.

Cansu o kadar işi reddetti bu dizide isme mi evet dedi :) Gerçi önemli olan senaryo tabii de ne bileyim...

Peki Kıvanç bu sene dizi yapacak mı Star'a? KSS'ye iyi bile dayandılar bu arada.
Yaparsa ocakta döner eylülde dönmez bence :)
Yani en azından öyle haber çıkmadı :)

Dizinin ismini bende beğenmedim cok itici duruyor ama belki senaryoyu begenmistir yada bu dizi Bu tarz benimdeki Nur Bozarin dizisidir.Ay yapımla anlaşma imzalamislardi hatta haber çıkmıştı Ay yapım tubanin reddettiği rolü Nur bozara götürdü diye :)

Yaparsa ocakta döner eylülde dönmez bence :)
Yani en azından öyle haber çıkmadı :)

Dizinin ismini bende beğenmedim cok itici duruyor ama belki senaryoyu begenmistir yada bu dizi Bu tarz benimdeki Nur Bozarin dizisidir.Ay yapımla anlaşma imzalamislardi hatta haber çıkmıştı Ay yapım tubanin reddettiği rolü Nur bozara götürdü diye :)
Ay Yapım Nur Bozar'a dizi yapacak kadar düştüyse daha da bir şey demiyorum...

Komedi olabilir mi acaba Ay Yapım'ın başarısız komedi denemeleri sürüyor olabilir :)

Ay Yapım Nur Bozar'a dizi yapacak kadar düştüyse daha da bir şey demiyorum...

Komedi olabilir mi acaba Ay Yapım'ın başarısız komedi denemeleri sürüyor olabilir :)
Nur bozarin fanlari diziyi sırtlar diyr düşünmüş olabilir :)

Hatta forumda konusu da açılmıştı.Ben dahil baya fanı var :)

Komedi gibi ismi var zaten ama komedi hatasina düşerler mi yeniden (b)

Elem kederden direkt beğendim @sokak sanati'na güvenerek listeye bakmamışım. :F

Tutmayacağı açık olduğu için kaale almaya da gerek yok zaten Meryem senaryo beğenene kadar dizi başlamadan biter. :A
kadroda meryem-murat-okan-yurdaer okur-melisa sözen var diyolla haluk bilginerle de görüşülüyormuş:A

Nur bozarin fanlari diziyi sırtlar diyr düşünmüş olabilir :)

Hatta forumda konusu da açılmıştı.Ben dahil baya fanı var :)

Komedi gibi ismi var zaten ama komedi hatasina düşerler mi yeniden (b)
Program falan sunsa okey de dizi ciddi iş moda programından çıkmış birisi sırtlayamaz gibi geliyor bana tabii belli de olmaz.

ATV Mutlu Ol Yeter'den sonra komedi denemez Ay Yapım da Beş Kardeş'ten sonra. Yani bence...

merakla beklediğim diziler o3 yapım ve d yapımda gibi (d yapım farklı güzel işleri katletmez umarım yine) bir de jane the virgin uyarlaması :) limon film poyraz ve kara ekmekle yakaladığı çıkışı sürdürür umarım

Forum İstatistikleri

Konular
171,720
Üyeler
8,459
Son Üye
Yunusemresahin94