Exxen İşte Bu Benim Masalım - Dizi Yorumları

dreamy

Favori Üye
Reaksiyon puanı
11,646
Puanı
710
Şuan isim olarak bilmiyorum. Sertab Erener şarkısı harici aklımda kalmamış. Ha sen şu internete attığı şarkıyı diyorsan doğrudur ama şuan aklıma gelmiyor :A
Evet ondan bahsediyorum. :bhr: Sesini çok iyi kullanmış o şarkıda, slow parçalara da yönelmeli artık. :A

• Güldürdün
Reactions: Dosi

Aserat

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,793
Puanı
1,061
1x1

Maalesef beklediğim gibi kötü çıktı. Aleyna Tilki’nin müzisyen kimliğini sevsem de oyunculuğun hiç ona göre bir meslek olmadığını anlamış oldum bu diziyle. :( Yine de her hafta onun için izleyeceğiz yapacak bir şey yok. :A

Baştaki efektlere diyecek sözüm yok... :A

Aleyna rolü saçma yazılmış, özellikle evdeki çocuksu halleri cringe’ti. :A Elit ile olan sahnelerinde aslan kesilip evde bu hallere bürünmesi garip gerçekten. Bu arada Elit’i canlandıran Merve Sevin oyunculuk anlamında en çok tatmin eden isimdi.

5/10

Dizinin en sevdiğim yanı tartışmasız müzikleri. Aleyna Baba’nın muhteşem sesi her şarkıyı uçuruyor maşallah. Özellikle bu şarkının acilen Spotify’a gelmesi gerekiyor. :Z

@Dosi @The_Erinch
Babalıktan tiksindim resmen. :(

• Güldürdün
Reactions: dreamy

dreamy

Favori Üye
Reaksiyon puanı
11,646
Puanı
710
Çok iyi gerçekten. İlk defa bir Sertab coverını bu kadar çok beğendim, şarkı da Tam Aleyna Tilki'lik. :bhr:
Evet sözleri gerçekten tam Aleyna Tilki’lik. Dizi boyunca kim bilir daha ne kadar şarkı dinleyeceğiz kendisinden. En son dizi bittiğinde “İşte Bu Benim Masalım Dizi Müzikleri” adında bir albüm çıksa... :bhr:

• Harika
Reactions: phoebebuffay

phoebebuffay

Favori Üye
Reaksiyon puanı
5,774
Puanı
559
Evet sözleri gerçekten tam Aleyna Tilki’lik. Dizi boyunca kim bilir daha ne kadar şarkı dinleyeceğiz kendisinden. En son dizi bittiğinde “İşte Bu Benim Masalım Dizi Müzikleri” adında bir albüm çıksa... :bhr:
Her bölüm 90'lar ve 2000'lerden şarkılar söyleyip bu şarkıları albümleştirirse çok güzel olur. :bhr:

• Harika
Reactions: dreamy