İçerde - 9.Bölüm Yorumları

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
Aynen Mestan'ı Alyanak'ın öldüreceğini söyledik ama kendisini yakalatacağını hiçbir şekilde tahmin edemedik, Coşkun falan geldi yani aklımıza. :F O da çıkacaksa çıksın artık ortaya :A

Celal Baba'nın ölmeyeceğini seyirci de biliyordu zaten, ama hikayenin devamı için Sarp'ın Celal Baba'nın yeniden gözüne girmesi gerekiyordu, bölüm sonu da şahane bitti zaten senin Mert kıskançlığından çatır çatır çatladı :A
Oyuncular ayrı ayrı çok iyiydiler ayoll :F

sarpın davuta plan kurup annelerini kurtarma sahnesi çok akıllıca yazılmış :F

davut muhteşemdi onunda nasıl dövüşebildiğini gördük adam nerdeyse oradakı herkesi tek başına öldürücekti :A

Minik konuşmaya başlamış sarpı ezeyim lafı süper :A alyanağa ben anladım takas yapıldı sözleri falan güzeldi böyle devam eder umarım ben çok güldüm sözlerine :F

celal yine döktürdü ayoll gençliğine döndü adam karısını öptüğü sahnede karısı artık sarpı falan görmez celal beyden baska gözü görmez :F

alyanağın öldürdüğünü biliyordukta basit düşünüyorduk sarpı sevdiğinden yardım etti sarplar yakalayacak alyanakları falan diyorduk adam resmen başka güçlü bir mafyanın baş elamanı çıktı cellın yerine geçmeyi düşünüyormuş :F

mertte fisunları kurtarmak için celalı karşısına alıcaktı orayı basıp izin vermicekti bu hosuma gitti celal babanın öldüğünü duyuncada oyunculuğu çok iyiydi dramıda çok iyi oynadı bu bölüm :F

denizz19

Emekli
Reaksiyon puanı
63,688
Puanı
1,061

batuhankaralar

Favori Üye
Reaksiyon puanı
16,683
Puanı
1,061
Alyanak Akın Işık'ın adamı çıkarsa şaşırmam :A Adamlar iyi ki bir defa oyun içinde oyun dediler her bölüm ayrı oyun :D

Bully

Emekli
Reaksiyon puanı
49,711
Puanı
1,060
Oyuncular ayrı ayrı çok iyiydiler ayoll :F

sarpın davuta plan kurup annelerini kurtarma sahnesi çok akıllıca yazılmış :F

davut muhteşemdi onunda nasıl dövüşebildiğini gördük adam nerdeyse oradakı herkesi tek başına öldürücekti :A

Minik konuşmaya başlamış sarpı ezeyim lafı süper :A alyanağa ben anladım takas yapıldı sözleri falan güzeldi böyle devam eder umarım ben çok güldüm sözlerine :F

celal yine döktürdü ayoll gençliğine döndü adam karısını öptüğü sahnede karısı artık sarpı falan görmez celal beyden baska gözü görmez :F

alyanağın öldürdüğünü biliyordukta basit düşünüyorduk sarpı sevdiğinden yardım etti sarplar yakalayacak alyanakları falan diyorduk adam resmen başka güçlü bir mafyanın baş elamanı çıktı cellın yerine geçmeyi düşünüyormuş :F

mertte fisunları kurtarmak için celalı karşısına alıcaktı orayı basıp izin vermicekti bu hosuma gitti celal babanın öldüğünü duyuncada oyunculuğu çok iyiydi dramıda çok iyi oynadı bu bölüm :F
Davut Sarp'ın karşısına çıksın bakalım bir de ifadesini alalım onun :A Sarp'ın Davut'a ettiği küfürler çok iyiydi :F Davut da bir sempatik geldi gözüme ilk kez. :D Ama acımasız bir katil işte bir yere kadar sempati duyabilirsin :F

Minik çok iyiydi Celal Baba da harikaydı evet. :D

Dram sahnesi olmasa Mert geçen bölümden sonra bu bölümü de boş geçecekti :A Ama Çağatay dramda daha iyi, Mert de iyiydi ama çok duygulandıramadı beni. :A Celal Baba ile flashback sahnesi güzeldi ama :D

Sarp'ın Selami'nin parmaklarını doğradığı sahneyi de es geçmemek lazım tabii, tabii gerçekten doğradıysa, gelecek bölüm öğreniriz artık. :F

Bu bölümde oyunculuklar cidden çok iyiydi genel olarak. :D

Batuhan mestanı öldüren al yanakmıymış
Aynen abla böylece Davut tahminin çökmüş oldu geçmiş olsun :A Bize yetişebilmen için zamana ihtiyacın var daha :A

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
Davut Sarp'ın karşısına çıksın bakalım bir de ifadesini alalım onun :A Sarp'ın Davut'a ettiği küfürler çok iyiydi :F Davut da bir sempatik geldi gözüme ilk kez. :D Ama acımasız bir katil işte bir yere kadar sempati duyabilirsin :F

Dram sahnesi olmasa Mert geçen bölümden sonra bu bölümü de boş geçecekti :A Ama Çağatay dramda daha iyi, Mert de iyiydi ama çok duygulandıramadı beni. :A Celal Baba ile flashback sahnesi güzeldi ama :D

Sarp'ın Selami'nin parmaklarını doğradığı sahneyi de es geçmemek lazım tabii, tabii gerçekten doğradıysa, gelecek bölüm öğreniriz artık. :F

Aynen abla böylece Davut tahminin çökmüş oldu geçmiş olsun :A Bize yetişebilmen için zamana ihtiyacın var daha :A
Sarp miniğe çıksın minik celal babaya ben ezeyim sarpı bırak diyince sarp altına kaçırıcaktı :A :A :A

aaa yok yusuf müdür sarpın öyle birşey yapmasına hiç onay verirmi ayoll muhtemelen kesmedi elini adamın :F

Angelica

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,645
Puanı
1,060

:F:Fevet yaaa peki o adam kimdi sarpı oraya götürüp atan

Bully

Emekli
Reaksiyon puanı
49,711
Puanı
1,060
Sarp miniğe çıksın minik celal babaya ben ezeyim sarpı bırak diyince sarp altına kaçırıcaktı :A :A :A

aaa yok yusuf müdür sarpın öyle birşey yapmasına hiç onay verirmi ayoll muhtemelen kesmedi elini adamın :F
Hiç de bile, bi bakış attı sadece Minik'e :A Ama Sarp'ın Minik'i dövebileceğini iddia etmeyecem tabii objektif bir yorumcuyum ben. :A

Nasıl buldun Sarp'ın performasını o sahnede, yine mi abartılı mimik kullandı :A

:F:Fevet yaaa peki o adam kimdi sarpı oraya götürüp atan
Alyanak'ın sağ kolu Selami işte, "kaç" diye yazan da o zaten. :D Davut hiç öyle şey yapar mı, düz adam yani Sarp'ı direkt harcar fırsatını bulursa. :F

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
Hiç de bile, bi bakış attı sadece Minik'e :A Ama Sarp'ın Minik'i dövebileceğini iddia etmeyecem tabii objektif bir yorumcuyum ben. :A

Alyanak'ın sağ kolu Selami işte, "kaç" diye yazan da o zaten. :D Davut hiç öyle şey yapar mı, düz adam yani Sarp'ı direkt harcar fırsatını bulursa. :F
sarpın ailesini kurtarması güzeldi bu bölüm iyiydi ama @xemrexxx şurada haklı ayoll bu çağatay mimik yapamıyor yanı eylem celal baba öldü diyince sarpın oankı miniği şuydu kız yok celal babayı ben kurtardım ölmedi :F

eyleme doğru mimik yapabilseydi sarp yani seyirciye bu işte sarpın parmağı yok diye biraz düşündürmesi lazımdı bizi orada tüm heyecanın içine etti :A

Angelica

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,645
Puanı
1,060

:F:F:Fyanlış tahmin ben kaç dediğini şu anlamda demiştim kaçtığını göstersin ki
celal de sarpın üstüne gitsin diye alyanak hiç aklıma gelmedi ya

xemrexxx

Favori Üye
Reaksiyon puanı
134,215
Puanı
1,061
Hadi ordan kıskanç Ay Yapım düşmanı totoş seni. ss Hem diziyi izliyor hem de her hafta antilik yapıyor, İçerde'yi yedirmeyiz sana. :A

herkes alyanakları sarpların aldığını düşünüyordu beee kimin klındaydı alyanağın kendisiyle birlikte minikleri yakalattıracağı dünya kadar yorum okumustum 1 kişi bile böyle birşey söylemedi :A :A :A
ay host ortalama bir tùrk dizisi izleyicisi bu bólümde hiç bişiye şasirmaz:F

Forum İstatistikleri

Konular
170,486
Kullanıcılar
8,421
Son Üye
tekin