Sherlock

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
47,672
Puanı
1,060
'İÇERDE' BÜYÜK FİNAL!

7NPBPr.jpg

Show TV'de seyircisiyle buluşan, başrollerinde Çağatay Ulusoy, Aras Bulut İynemli, Çetin Tekindor, Uğur Yücel, Bensu Soral, Damla Colbay, Mustafa Uğurlu, Rıza Kocaoğlu, Nihal Koldaş, Yıldıray Şahinler ve Gözde Kansu'nun yer aldığı; usta yönetmen Uluç Bayraktar’ın yönetmenliğini üstlendiği, Ay Yapım imzalı, sevilen dizi İçerde'nin 39. bölüm (Büyük Final) yorumlarını bu konu altından yapabilirsiniz.

Ailesine kavuşan Umut'un hikayesi nasıl bitecek? Umut'u kurtarmaya çalışan Sarp'ın hikayesi nasıl bitecek? Sarp'ın Celal'le büyük hesaplaşması nasıl sonuçlanacak?

Bölüm etiketi: #içerdefinal

İçerde'nin büyük final bölümünün fragmanını buradan, özet ve fotoğraflarını buradan görüntüleyebilirsiniz.

İçerde, heyecan ve aksiyon dolu büyük finaliyle bu akşam 20:00'da Show TV'de!​

Son düzenleme:

Bully

Emekli
Reaksiyon puanı
49,711
Puanı
1,060
@Sherlock tebrik ederim yarışı kazanmışsın :A

Vay be, bugün İçerde'yi son kez izleyeceğiz demek. İnsan hüzünleniyor. :(

Efsane bir final olacağından şüphemiz yok. Ezel, Kuzey Güney ve Poyraz Karayel'le birlikte son yılların en kaliteli işiydi İçerde. Finali heyecanla bekliyoruz.

Turkuazz

Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,197
Puanı
860
Dizi artık final oluyor,içerde bu akşam yayınlanacak bölümüyle son kez izleyici karşısında:(

Sherlock

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
47,672
Puanı
1,060
@Sherlock tebrik ederim yarışı kazanmışsın :A

Ay be, bugün İçerde'yi son kez izleyeceğiz demek. İnsan hüzünleniyor. :(

Efsane bir final olacağından şüphemiz yok. Ezel, Kuzey Güney ve Poyraz Karayel'le birlikte son yılların en kaliteli işiydi İçerde. Finali heyecanla bekliyoruz.

Genelde geç açan ben olurdum. Bu kez şansıma ben önce açmışım. :A

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,776
Puanı
1,060
@Yakamoz-Asi @MasacRE- @mrt-06 @Bully bence içerdeyim bugün :A yoruma gelmeye çalışırım.
Kaan'ın izlettirdiği kısa sahneler sayesinde diziye ilgim büyüdü.
Geçen bölümde efsaneydi :Z daha önceleri hiç izlememistim :A

Bully

Emekli
Reaksiyon puanı
49,711
Puanı
1,060
@Yakamoz-Asi @MasacRE- @mrt-06 @Bully bence içerdeyim bugün :A yoruma gelmeye çalışırım.
Kaan'ın izlettirdiği kısa sahneler sayesinde diziye ilgim büyüdü.
Geçen bölümde efsaneydi :Z daha önceleri hiç izlememistim :A
Bir gün herkes İçerde olacak :A Dizimizi izlemeyen çok şey kaybetmiş demektir, seni kaliteyle tanıştırdığım için bana teşekkür etmelisin :A

Dün Adem Kıbrıs'ı garantilediği için @EFE UYSAL da geliyor bugün konuya, hep birlikte coşturalım :Z

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,776
Puanı
1,060
Bir gün herkes İçerde olacak :A Dizimizi izlemeyen çok şey kaybetmiş demektir, seni kaliteyle tanıştırdığım için bana teşekkür etmelisin :A

Dün Adem Kıbrıs'ı garantilediği için @EFE UYSAL da geliyor bugün konuya, hep birlikte coşturalım :Z
Çok teşekkür ederim beyefendi. Kaliteyle bulusturduğunuz icin zamani gelince mükafatlandirilacaksiniz :A
Beni iyi ağırlayın ama yoksa çenem kapanır :F