Forumdash

Favori Üye
Reaksiyon puanı
38,907
Puanı
1,060
Ay siz nasil icerde izleyicisiniz. Ben daha geçen hafta izlerken şu böyle olacak şu şöyle olacak demistim tahminlerim hep cıkmıstı.
Günler öncesindede Bully e dedim yillardir hasretlik ceken iki kardeşi senarist öldürmez mutlu sonla biter diye. Sizin 38 bölüm izleyip acaba biri ölecekmi diye çözemediğiniz finali ben tek bölümle çözdüm :A
@vadikızı @Yakamoz-Asi @Forumdash
Ben mutsuz severim, hiç olumlu düşünüp de keyfimi bozamam :A Mutlu sonla bitti noldu yarın unutcam :A

Bully

Emekli
Reaksiyon puanı
49,711
Puanı
1,060
artık bu dizide nolstalji rafına kalktı :( :( :(

bu 1 yıl boyunca @MasacRE- @Bully @xemrexxx @mrt-06 İLE DAHA ÇOK KONUŞTUK hepinize teşekkürler çocuklar yeni bir dizide bulusuruz umarım :bhr::bhr::bhr:
Aa evet son yılların en kaliteli işiydi, birlikte çok keyifli zamanlar geçirdik İçerde'yi yorumlarken ve maalesef son :(

Sarp''ım hak ettiği onura kavuştu :Z Mert'in doğum gününü mü kutlayacaklar acaba hapiste :A

Celal da hak ettiği gibi geberdi :A

Bully

Emekli
Reaksiyon puanı
49,711
Puanı
1,060
Ay siz nasil icerde izleyicisiniz. Ben daha geçen hafta izlerken şu böyle olacak şu şöyle olacak demistim tahminlerim hep cıkmıstı.
Günler öncesindede Bully e dedim yillardir hasretlik ceken iki kardeşi senarist öldürmez mutlu sonla biter diye. Sizin 38 bölüm izleyip acaba biri ölecekmi diye çözemediğiniz finali ben tek bölümle çözdüm :A
@vadikızı @Yakamoz-Asi @Forumdash
Aynen muhteşemsin ayakta alkışlıyoruz seni :A

Angelica

Favori Üye
Ayın En Favori Üyesi
Reaksiyon puanı
56,825
Puanı
1,060

Forumdash

Favori Üye
Reaksiyon puanı
38,907
Puanı
1,060
Merhaba ben Forumdash... Ayy Yapım Ceo'yum.

Çoook güzel bir sezonla yine efsane işler yaptık:X Emeğe geçen ve bizi her hafta zirveye taşıyan siz değerli seyircilerimize teşekkürler...

Seneye görüşmek üzere...