İçerde 32. Bölüm Yorumları

MasacRE

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,160
Puanı
1,059
La o kadar heyecan yarattılar çıka çıka Yusuf çıktı be :A

mrt-06

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
59,811
Puanı
1,061

denizz19

Emekli
Reaksiyon puanı
63,555
Puanı
1,061
İşte İçerde'nin kalitesi burdan böyle kolayca önemli karakterimizi öldürdük. Kız yedi kat uçurumdan atladı ölmedi şaka gibi resmen. :F

Bu arada sen bizi mi izliyordun kanka hemen damladın. :A
Yoo gereksiz birinden etiket geldi burdan senin yorumu gördüm :A ayrıca 7.kattan düşüp burnu kanamayan insanlar var niye o kadar şaşırtıcı bir şey gibi algı yapıyorsun 33 bölümdür mal gibi öğrenemediler kardeş olduklarını :F siz hala bunu mu izliyorsunuz :A ölen oyuncu dediğin kişi bizim yetimhanedeki yedek kızlar ondan daha iyidir :A

Sen de bizim konuya girmişsin :A

Keith Long

Favori Üye
Reaksiyon puanı
29,431
Puanı
1,061
Web Sitesi
acadebi.com
Bölüm bahanesi olsun cnm keyifli sohbet önemli :A
@Çiğdem- sen neden kötü polislerden hoşlanıyorsun Karşısında Rıza baba ve ekibi olsaydı çoktan anlamıştı takip edildiğini Rıza baba ve ekibi örneğin cevher şanlı var

TURKCELL T70 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

mrt-06

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
59,811
Puanı
1,061
Yoo gereksiz birinden etiket geldi burdan senin yorumu gördüm :A ayrıca 7.kattan düşüp burnu kanamayan insanlar var niye o kadar şaşırtıcı bir şey gibi algı yapıyorsun 33 bölümdür mal gibi öğrenemediler kardeş olduklarını :F siz hala bunu mu izliyorsunuz :A ölen oyuncu dediğin kişi bizim yetimhanedeki yedek kızlar ondan daha iyidir :A

Sen de bizim konuya girmişsin :A
Oha 7 kattan burnu kanamayan nasıl oluyor 7. Kattan atlasan feleğin şaşar. :F Ciddi değilsin demi bu dediğinde. :A

Sen etiketledin diye bakmıştım. :A

Çiğdem

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
İşte İçerde'nin kalitesi burdan böyle kolayca önemli karakterimizi öldürdük. Kız yedi kat uçurumdan atladı ölmedi şaka gibi resmen. :F

Bu arada sen bizi mi izliyordun kanka hemen damladın. :A
Lanet Mert Sarp'ı çözdü işte beklediğimiz gibi. ss
ayyy yoruldum vlla ben biraz erken kaçayım bu akşam normalde bu saatlerde gelirdim zaten atacan için burada bulunduk kaan ile biraz kafamı toparlıyayım keyifli sohbetiniz için teşekkürler :bhr::bhr::bhr: