İçerde 29. Bölüm Fragmanı

cokiyitvci

Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,370
Puanı
1,060
yok artık dizi daha çok kötü olmuş iyi ki bırakmışım. :)

MEnes

Moderatör
Reaksiyon puanı
19,072
Puanı
860

Sherlock

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
47,696
Puanı
1,060

Fragmana bakılırsa bu sefer gerçekten her şey açığa çıkacak. Üstüne basa basa söylemişler çünkü fragmanda. Bence Coşkun, Sarp'a söylüyor. Yani en azından tahminim o yönde. Bu hafta başta büyük sırrın açığa çıkıyor olması, Celal Baba'nın vurulacak olması, Coşkun'un geri dönmesi gibi etkenlerden dolayı dizi reytinglerde rakipleri artsa da uçuşa geçecektir. 12-13 gibi yüksek reytingleri tekrar görebilir. :)

MEnes

Moderatör
Reaksiyon puanı
19,072
Puanı
860
Tamam işte bomba diyerek heyecanlandırdım seni sayemde hemen izleyeceksin eksik bölümünü :A
Hayır bir de üstünden 5 6 gün geçti hiç de spoiler yemedim. İşte twittera takılmamanın faydaları hep bunlar. :A Ama bölüm güzel sanırım öyle bir kaç tepki görmüştüm, bitireyim bari hemen de 2 saat 19 dakika ney beee. :A :A

Bully

Emekli
Reaksiyon puanı
49,711
Puanı
1,060
Vaovv 2.fragman enfesto olmuş, Coşkun bombayı patlatmış sonunda :D

Bakalım sırrı ilk kim öğrenecek :Z

MEnes

Moderatör
Reaksiyon puanı
19,072
Puanı
860
Hoaydaaa fragmana bak ya. Ulan dizinin yaptığı en büyük adım olmuş resmen. Coşkun reis beklenen bombayı patlatmış. :A Ezel'de 30'da öğrenmişti Ali Ezel'i. Burada da 29'da büyük sırrı biri öğrenecek heralde artık. :A Yine temkinli konuşurduk da fragman bilinçli olarak kendini ele vermiş. Yani artık dizi demiş ki gerçekten bu sefer hiç bir ters köşe olmadan biri büyük sırrı öğrenecek. :A

Sherlock

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
47,696
Puanı
1,060
Bölümün özetinde büyük sırrın beklenmedik biri tarafından öğrenileceği yazıyor. Ben bu kişinin ya Eylem, yada Yusuf Müdür olacağını düşünüyorum. Bakalım kim öğrenecek? Merakla bekliyorum yeni bölümü.

Yakamoz-Asi

Emekli
Reaksiyon puanı
29,160
Puanı
1,061
Fragman heyecanlandırdı. Ama bu arada yerde yatan Celal Baba. :T:
Bölümün özetinde büyük sırrın beklenmedik biri tarafından öğrenileceği yazıyor. Ben bu kişinin ya Eylem, yada Yusuf Müdür olacağını düşünüyorum. Bakalım kim öğrenecek? Merakla bekliyorum yeni bölümü.
Bence Eylem olacak. :D

mesmeso

Konu Sahibi
Moderatör
Reaksiyon puanı
9,610
Puanı
860
Eğer saçma birine söylerse bu dizi biter benim için. Finale şunun surasında 9 bölüm mü 10 bölüm mü ne kaldı. Artık öğrensin biri şu sırrı.

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
Boş sahada top koşturuyorlardı tabii önceden, sonunda ciddi bir rakip gelince karşılarına hemen böyle bir hamle yaptılar :A Bundan da kazançlı biz çıktık :Z
Evet ben önceliğim hep içerde olur zaten netten bakarım söz e ama ciddi rakip gelmesi bu bakımdan iyi oldu artık finale kadar tempo düşmez :Z

coşkunun yaşadığını sadece sarp biliyor zaten silahta doğrultulmuş sarp öğrenebilir bence
melek diyen var ama melek umutu neden sorsun coşkuna sarp değilse tek alternatif eylem kalıyor bence o gerizekalı öğrenicek gibide görünüyor :A :A :A

Bully

Emekli
Reaksiyon puanı
49,711
Puanı
1,060
Evet ben önceliğim hep içerde olur zaten netten bakarım söz e ama ciddi rakip gelmesi bu bakımdan iyi oldu artık finale kadar tempo düşmez :Z

coşkunun yaşadığını sadece sarp biliyor zaten silahta doğrultulmuş sarp öğrenebilir bence
melek diyen var ama melek umutu neden sorsun coşkuna sarp değilse tek alternatif eylem kalıyor bence o gerizekalı öğrenicek gibide görünüyor :A :A :A
Sarp için erken bence o öğrense özel bir fragman yaparlar :A

Eylem çok pasif kaldı bugüne kadar, bence de o öğrenir bir işe yarasın kız artık :F

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
Sarp için erken bence o öğrense özel bir fragman yaparlar :A

Eylem çok pasif kaldı bugüne kadar, bence de o öğrenir bir işe yarasın kız artık :F
Ama özette beklenmedik süpriz birisi öğrenicek demiş oda aklımı karıştırdı beklemediğimiz biride öğrnebilirki özette öyle belirtirmiş inş şok yaşarız gerçekten :A