İçerde 12.Bölüm Yorumları

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
tam sana yakışır :A
Hem İçerde hem de Serdar Ortaç fanı, ısınmaya başladım aslında adama. :A

Troll mafya rolüne iyi gider @Maskeli Fedai de izlemeye başlar o zaman diziyi. :A
AYY alyanağa benzetmiş kendisini alyanağın yağcısı rolunde gelsin tam ona yakışan rol
:A :A :A

Forumdash

Favori Üye
Reaksiyon puanı
38,907
Puanı
1,060
AYY alyanağa benzetmiş kendisini alyanağın yağcısı rolunde gelsin tam ona yakışan rol
@Bully troll mafya diyince aklıma alyanakın tarafından bi karakter olsa dedim içimden :F

Sonuçta adamın reytingi var @xemrexxx parmağı kırıldı reyting arttı. Adama adada saldırdılar reyting arttı. Önce dayak yer reyting olur 18 sonra ölür 20reyting alırız :F

Bully

Emekli
Reaksiyon puanı
49,711
Puanı
1,060

@Bully troll mafya diyince aklıma alyanakın tarafından bi karakter olsa dedim içimden :F

Sonuçta adamın reytingi var @xemrexxx parmağı kırıldı reyting arttı. Adama adada saldırdılar reyting arttı. Önce dayak yer reyting olur 18 sonra ölür 20reyting alırız :F
Alyanak'la ses tonları da benziyor zaten, Celal baba er ya da geç öldürür onu, yerine Semih geçebilir. :A

MEnes

Moderatör
Reaksiyon puanı
19,072
Puanı
860
Bölüm güzeldi yine. Artık klasik oldu tabi bu dizi için. Yılın en iyi işlerinden kesinlikle. Oyunculuk olarak ise Aras Bulut aşmış kırmış geçirmiş ortalığı. Son sahnedeki performansı müthişti gerçekten, duygulandırdı.

Senaryo ise bilinçli olarak uzatılıyor, öyle de olması lazım. Hemen her olay çözülecekse ne anlamı var yani diğer bölümlerin. Alyanak karakteri kesinlikle devam etmeli daha uzun bir süre. Coşkun mevzusu da hemen çözülmez zaten. Uzun bir gündemi var dizinin, sıkıcı ve konu kıtlığı yaşayacak durumda değil yani. Bakalım ben hala herhangi bir sır ilk kaçıncı bölümde çıkacak onun merakını taşıyorum. İzleyip göreceğiz. Bu tempoda devam iyi gidiyor dizi iyi. :)