ödül kazandım ama ödül nedir?

Royal Highness

Favori Üye
Reaksiyon puanı
507
Puanı
104
Belirli aşamaları geçtiğinde ödül olarak puan kazanıyorsun. Şu an toplam 9 puana ulaşmışsın.

Aşağıya, üye olduğun günden bugüne kadar kazandığın puanların ekran alıntısını koyuyorum. Sen de profilinden 'Puan' yazısına tıklayarak puanlarını görebilirsin.

NOT: "Yeni üye" unvanlı bir üye nasıl konu açabildi, ben de onu merak ettim :A @bazinga

Screenshot_20240715-144334_Samsung Internet.jpg

• Beğendim
Reactions: tekin

tekin

Yeni Üye
Konu Sahibi
Reaksiyon puanı
20
Puanı
9
Belirli aşamaları geçtiğinde ödül olarak puan kazanıyorsun. Şu an toplam 9 puana ulaşmışsın.

Aşağıya, üye olduğun günden bugüne kadar kazandığın puanların ekran alıntısını koyuyorum. Sen de profilinden 'Puan' yazısına tıklayarak puanlarını görebilirsin.

NOT: "Yeni üye" unvanlı bir üye nasıl konu açabildi, ben de onu merak ettim :A @bazinga

Ekli dosyayı görüntüle 127885

anladım yani ödül olarak puanım artıyor .
yeni üye nasıl konu açabildi demişsiniz yukarda sorularınız, bilgileriniz, konu başlığı diye bir alan var ordan açtım.
ayrıca yeni üye konu açamıyorsa foruma üye olur olmaz tanışma sayfasında daha sıfır mesajla konu açıp kendini anlatan üyeler var, onların hepsi foruma ayak basar basmaz konu açmışlar ben geç bile kalmışım .

Royal Highness

Favori Üye
Reaksiyon puanı
507
Puanı
104
anladım yani ödül olarak puanım artıyor .
yeni üye nasıl konu açabildi demişsiniz yukarda sorularınız, bilgileriniz, konu başlığı diye bir alan var ordan açtım.
ayrıca yeni üye konu açamıyorsa foruma üye olur olmaz tanışma sayfasında daha sıfır mesajla konu açıp kendini anlatan üyeler var, onların hepsi foruma ayak basar basmaz konu açmışlar ben geç bile kalmışım .
Ben sizin şahsınıza yönelik bir şey demedim, yanlış anlaşılma olmasın :)

Ben yeni üye iken, favori üye olana kadar yeni dizi, program ve spor haberlerini konu olarak açamamıştım. Onu sordum.

Forumun belirli kategorilerinde konu acabiliyorsun @Royal Highness konu disi bölümü onlardan biri. @tekin Favori üye oldugun zaman forumun her yerinde konu acabilirsin.
Forumun tecrübeli isminden öğrenmiş oldum.
Çok teşekkür ederim :)

tekin

Yeni Üye
Konu Sahibi
Reaksiyon puanı
20
Puanı
9
Ben sizin şahsınıza yönelik bir şey demedim, yanlış anlaşılma olmasın :)

Ben yeni üye iken, favori üye olana kadar yeni dizi, program ve spor haberlerini konu olarak açamamıştım. Onu sordum.

Forumun tecrübeli isminden öğrenmiş oldum.
Çok teşekkür ederim :)

biliyorum bana suçlama yöneltmediğinizide yinede bir an kendimi misafirliğe gittiğim evde lavaboyu ararken yanlışlıkla odalardan birine dalmış gibi hissettim .
acaba yanlış bişeymi yaptım diye tekrar tekrar konu açılıyormu diye kontrol etmek durumunda kaldım .