Ünlü Yönetmen Gaspar Noe İstanbul'da!

Sinema sektörünü woke denen şey esir almış durumda..
------

Bir yıldır doğru düzgün bir şey çıkmıyor yoldaşım.. Sinema sektörü kan ağlıyor.. @MasacRE

Yazıklar olsun böyle şeye... Doğal SABAR yok oldu her şey yapaylaştı... Bunların başını çekenler belli... HBO... ÇÖPFLİX... AMAZON... @MasacRE
Sinema mı kalmış kardeşim... Geçti gitti o günler unutun...

2019 son yılların gördüğü en manyak filmlerin yılıydı.. Şimdi peh..
Son yılların değil 94 sonrası bence... 94'le kapışırdı gözümde o kadar çılgındı... Heeey gidi günler hey... Sonrası karanlık ama 2023 bir umut dedirtti acaba toparlar mı dedirtti... En azından bana dedirtti... @MasacRE @Sherlock

Son yılların değil 94 sonrası bence... 94'le kapışırdı gözümde o kadar çılgındı... Heeey gidi günler hey... Sonrası karanlık ama 2023 bir umut dedirtti acaba toparlar mı dedirtti... En azından bana dedirtti... @MasacRE @Sherlock
Tarantino da bizim gibi emekliliğe ayrıldı.. O da 2019'dan beri kayıplarda.. @MasacRE

• Üzücü
Reactions: MasacRE and MEnes
2023'ü ancak puan skalası 9'dan başlayan insanlar beğenebilir zaten... @Maskeli Fedai

• Üzücü
Reactions: MasacRE and MEnes
Aynen öyle yoldaşım... Bir yanımız eksik yaptık hasbıhalimizi, o iğrenç herif bakalım ne zaman gelir kaçırdığı goygoyları görüp hayıflanır... Ama yüzüne tükürsem ona bile utanıp hatasını anlamaz leş herif... @Sherlock @MasacRE

Gelsin de @Bully siyle yapsın goygoyunu.. Bizi bulamaz.. @MasacRE
Onca çağrımıza gelmeyen adam bu saatten sonra gelse de bizi bulamaz artık...