Ünlü İsimler, 'Kafa Dergisi'nin Özel Sayısında!

Yiğitt

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
45,870
Puanı
1,061
Türkiye'nin en çok satılan dergilerinden biri olan ''Kafa Dergisi''nin özel sayısına ünlü akını!

Her sayısıyla okuyucudan tam not alan Kafa Dergisi, ''Yaz'' özel sayısıyla okuyucuyla buluşuyor. Birkaç gün önce çıkan bu özel sayıda ise ünlü isimler yazdı. Yaklaşık 50 sayfa olan bu özel sayıda yazan ünlü isimler: Sezen Aksu, Beren Saat, Gülse Birsel, Tarkan, Cem Yılmaz, Ferhan Şensoy, Türkan Şoray, Yılmaz Erdoğan, Ata Demirer, Kenan Doğulu, Ara Güler, Gülşen Bubikoğlu, Kartal Tibet, Aydın Boysan, Müjdat Gezen, Şevval Sam, Gökhan Özoğuz, Haluk Levent, Rutkay Aziz, Müjde Ar, İlker Kaleli, Okan Bayülgen, Teoman, Selami Şahin, Zafer Algöz, Özkan Uğur, Musa Eroğlu, Mazhar Alanson, Cahit Berkay ve Rasim Öztekin

''Kafa Dergisi'' yaz özel sayısıyla dergi satan her yerde!

Yiğitt

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
45,870
Puanı
1,061
Magazin bölümü böyle konulara alışık değil TOTAL reytingimiz düşecek. :A @mrt-06 @Yiğitt
Konuyu nereye açacağımı bilemedim, en iyi yer burası duruyordu. :D

Bu sayı kaçmaz, her sayısını alıyorum zaten Kafa'nın. Beren Saat'ten İlker Kaleli'ye, Gülse Birsel'den Sezen Aksu'ya harika isimler var. :bhr: @Aserat @sokak sanati

xBUGRAx

Emekli
Reaksiyon puanı
19,807
Puanı
1,060
Konuyu nereye açacağımı bilemedim, en iyi yer burası duruyordu. :D

Bu sayı kaçmaz, her sayısını alıyorum zaten Kafa'nın. Beren Saat'ten İlker Kaleli'ye, Gülse Birsel'den Sezen Aksu'ya harika isimler var. :bhr: @Aserat @sokak sanati

Kitap almıştım internetten içine Arka Kapak dergisinden koymuşlar aklıma sen geldin. :A Okumadım daha. :A

Yiğitt

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
45,870
Puanı
1,061
Beren dışında hepsi iyiymiş :A
Senin Hazal Tom ve Jerry izlemeye devam etsin, dünya starımız Fransa'yı sallayıp reyting rekorları kırdı. Üstüne oranın en iyi gazetesine röportaj yaptı, Fransa TT listesinde saatlerce kaldı. Sizler TRT Çocuk'a pleaseeee :Z

denizz19

Emekli
Reaksiyon puanı
63,555
Puanı
1,061
Senin Hazal Tom ve Jerry izlemeye devam etsin, dünya starımız Fransa'yı sallayıp reyting rekorları kırdı. Üstüne oranın en iyi gazetesine röportaj yaptı, Fransa TT listesinde saatlerce kaldı. Sizler TRT Çocuk'a pleaseeee :Z
Senin de Hazalı çok sevdiğini bildiğimden takmıyorum :A

kerem

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,642
Puanı
1,060
15 TL mi? Türkiye'de olsam bile almam, parama yazık. Hem banane ünlülerin özel hayatından canım. :A