Üç Kuruş'un Hikayesinden İlk Bilgiler! Taner Ölmez Yer Alacak mı? | Show TV

Emre Ozansoy

Konu Sahibi
Moderatör
Reaksiyon puanı
57,069
Puanı
1,060
Web Sitesi
twitter.com
Img-ayyapim-487-1-900x580.jpg

Üç Kuruş'un hikayesinden ilk bilgiler, Taner Ölmez dizide yer alacak mı?

Yapımcılığını Ay Yapım'ın, yönetmenliğini Sinan Öztürk'ün üstlendiği, senaryosunu Damla Serim ve Murat Uyurkulak'ın kaleme aldığı, başrolünde Uraz Kaygılaroğlu'nun yer alacağı dizinin hazırlık çalışmaları devam ediyor.

Polis ve mafya çatışmasını anlatan, Uraz Kaygılaroğlu'nun kumarhane işleten Kartal karakterine hayat vereceği dizi için Taner Ölmez'e de teklif gittiği öğrenilmişti. Ancak geçtiğimiz günlerde nikah masasına oturan Ölmez'in dinlenmek istedği ve teklifi kabul etmediği öğrenildi.

Yeni sezonda pazartesi akşamları yayınlanacak olan diziden gelen ilk bilgilere göre dizi;
Seri katil İrfan'ın işlediği cinayet sahnesiyle başlıyor. İrfan kurbanını öldürdükten sonra üzerine 3 kuruş atıyor ve dizi adını bu simgeden alıyor.

Daha sonra polis teşkilatının renkli bir operasyonla bir hanın altında kumarhane işleten Kartal'ı (Kaygılaroğlu) yakaladığı sahne ekrana gelecek. Kartal ve ailesinin yaşadığı mahallenin hikayesi de dizide geniş yer tutacak. Kartal ile İrfan'ın bağlantısı ise dizinin ana merkezini oluşturacak.
Kaynak: Birsen Altuntaş

Son düzenleme:
  • Beğendim
Reactions: ömer karataş

Özgür

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
28,119
Puanı
1,059
Bunun neresi genel hikaye. :F Birsen Altuntaş yine İçerde'deki gibi hangi sahneleri izleyeceğimizi yazmış.

• Güldürdün
Reactions: 12.Adam

Aserat

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,941
Puanı
1,061
Ay Yapım'ın yerinde olsam ilk bölümü açık ettiği için şu kadına dava açardım zira haber vereceğim diye iyice abartıyor. İçerde ve Çukur tuttu diye bu dizi de kesin tutar diyoruz ama kesin konuşmamak lazım bekleyip görelim.

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,931
Puanı
1,060
Uraz'dan başka başrol belli değil galiba.
Bakalım diğer dizilerden isimler olcak mı

BARON疼痛

Favori Üye
Reaksiyon puanı
4,434
Puanı
409
İçerde'nin üzerinden baya bir geçtiği için tam hatırlamıyorum ama doğrudur. Artık Ay Yapım ve Show TV pazartesi akşamları bu türden başka bir dizi yapmaz.
Zaten Çukur, İçerdenin genişletilmiş hali İçerde'de Celal Baba vardı mahallesi vardı herkes ona saygı duyuyordu ama ana hikaye diziyi daha çok polisiye dizisi gibi gösteriyordu Çukur'da tam tersi oldu polisler çıktı mahalleye odaklandılar, şimdi yine ortaya karışık bir şeyler yapmaya karar vermişler

slhttnmtl

Favori Üye
Reaksiyon puanı
24,018
Puanı
1,060
İlgi göreceği kesin, ben 7+ reytinginden aşağı almaz diyorum. Yasak Elma'da ayrılıklar etkileyebilir bu sefer. Ama belli de olmaz.

Ama Kral Kaybederse de pazartesi olursa işler değişebilir. :A
Ben izlenir derken sen izlicen sandım içim rahatladı şimdi. :A Kral Kaybederse çarşamba olsun, Staraşkım bu sefer aklını kullanırsa tabii. :A