Üç Kuruş'un Afişi Yayınlandı! | Show TV

Emre Ozansoy

Konu Sahibi
Moderatör
Reaksiyon puanı
57,067
Puanı
1,060
Web Sitesi
twitter.com
3wrxhwf.

Üç Kuruş'un afişi yayınlandı!

Yapımcılığını Ay Yapım'ın üstlendiği, yönetmen koltuğunda Sinan Öztürk'ün oturduğu, senaryosunu Damla Serim ile Murat Uyurkulak'ın kaleme aldığı dizi çok yakında pazartesi akşamları ekrana gelecek.

Polis, mafya ve seri katil ekseninde geçen heyecanlı bir öyküyü izleyici ile buluşturmaya hazırlanan dizinin başrollerini ise; Uraz Kaygılaroğlu, Ekin Koç, Diren Polatoğulları, Nesrin Cavadzade, Aslıhan Malbora, Nursel Köse ve Civan Canova gibi isimler paylaşıyor.

Üç Kuruş, çok yakında Show TV'de!

Ahmed

Emekli
Reaksiyon puanı
16,027
Puanı
1,060
Herşeyi geçtim, UÇ KURUŞ yazım şekli neden öyle basit. :A
Kadro da uyumsuz duruyor, bakalım nasıl olacak. :A

• Güldürdün
Reactions: EmreCan

12.Adam

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,340
Puanı
1,060
3wrxhwf.

Üç Kuruş'un afişi yayınlandı!

Yapımcılığını Ay Yapım'ın üstlendiği, yönetmen koltuğunda Sinan Öztürk'ün oturduğu, senaryosunu Damla Serim ile Murat Uyurkulak'ın kaleme aldığı dizi çok yakında pazartesi akşamları ekrana gelecek.

Polis, mafya ve seri katil ekseninde geçen heyecanlı bir öyküyü izleyici ile buluşturmaya hazırlanan dizinin başrollerini ise; Uraz Kaygılaroğlu, Ekin Koç, Diren Polatoğulları, Nesrin Cavadzade, Aslıhan Malbora, Nursel Köse ve Civan Canova gibi isimler paylaşıyor.

Üç Kuruş, çok yakında Show TV'de!

Daha az kişinin olması dışında pek fark göremedim. :A

cukur-8075a063e284507e8601ef162b5306a9.jpg
Aradaki 7 farkı bulunuz.

mesmeso

Moderatör
Reaksiyon puanı
9,610
Puanı
860
Kanal ve yapımcı bu işi garanti görüp çok yüzeysel gitmez umarım.

Özgür

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
28,119
Puanı
1,059
Oyuncuların imajı, kıyafetleri vs. güzel ama afiş denilince arka fonun daha gösterişli olmasını beklerdim. Set fotoğrafı gibi afiş yapmışlar, efekt yok bir şey yok.

Roman mahallesinde geçiyor diye herkes Cennet Mahallesi demiş ama alakası bile yok abartıyorsunuz bence. :A

Carpe Diem

Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,333
Puanı
860
Kesinlikle, gümbür gümbür geliyor. :bhr: Pazartesi günleri artık ÜÇ KURUŞ'tayız. :Z
Sen Yasak Elma'yı bırak bu eşkiya dizisini izle sana inanamıyorum Emre'cim :A
Seni şiddetle kınıyorum....
Ben de.
Oyuncuların imajı, kıyafetleri vs. güzel ama afiş denilince arka fonun daha gösterişli olmasını beklerdim. Set fotoğrafı gibi afiş yapmışlar, efekt yok bir şey yok.

Roman mahallesinde geçiyor diye herkes Cennet Mahallesi demiş ama alakası bile yok abartıyorsunuz bence. :A
Doğru Cennet Mahallesi kaliteli bir dizi onunla kıyaslamamız hakaret olur :A :F

• Harika
Reactions: cookies

Özgür

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
28,119
Puanı
1,059
Sen Yasak Elma'yı bırak bu eşkiya dizisini izle sana inanamıyorum Emre'cim :A

Ben de.

Doğru Cennet Mahallesi kaliteli bir dizi onunla kıyaslamamız hakaret olur :A :F
İzlemediğin bir dizinin kaliteli olup olmadığını nasıl anladın acaba anlatsana biraz. Cennet Mahallesi benim de sevdiğim bir dizi ama kaliteli dediğin şey de eski Türk filmlerinden, özellikle Gırgıriye'den hikaye aparan bir iş. :A

• Güldürdün
Reactions: 12.Adam

Carpe Diem

Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,333
Puanı
860
İzlemediğin bir dizinin kaliteli olup olmadığını nasıl anladın acaba anlatsana biraz. Cennet Mahallesi benim de sevdiğim bir dizi ama kaliteli dediğin şey de eski Türk filmlerinden, özellikle Gırgıriye'den hikaye aparan bir iş. :A
İzlememe gerek yok Çukur'un kopyası. Ben de biliyorum oradan aldıklarını. Filmler kaliteli :A

• Güldürdün
Reactions: 12.Adam

Sherlock

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
47,696
Puanı
1,060
Oyuncuları arka plandan biraz daha ayırsalar daha güzel olurdu ama bu hali de gayet iyi bence, sadece kafaların olduğu klasik afişlerden her türlü iyidir. Zaten belli ki bu dizinin de başrolü oyunculardan ziyade mahalle ortamı olacak, bu yönüyle Çukur gibi bir fenomen yaratabilecekler mi merak ediyorum...

Son olarak Uraz çok iyi duruyor, adamın içindeki yıllardır uyuyan Roman uyandırılmış sanırım. :A

Emre Ozansoy

Konu Sahibi
Moderatör
Reaksiyon puanı
57,067
Puanı
1,060
Web Sitesi
twitter.com
Oyuncuları arka plandan biraz daha ayırsalar daha güzel olurdu ama bu hali de gayet iyi bence, sadece kafaların olduğu klasik afişlerden her türlü iyidir. Zaten belli ki bu dizinin de başrolü oyunculardan ziyade mahalle ortamı olacak, bu yönüyle Çukur gibi bir fenomen yaratabilecekler mi merak ediyorum...

Son olarak Uraz çok iyi duruyor, adamın içindeki yıllardır uyuyan Roman uyandırılmış sanırım. :A
Çok doğru bir yorum. :A