'Üç Kuruş'ta Sürpriz Ayrılık! | Show TV

EmreCan

Favori Üye
Reaksiyon puanı
11,967
Puanı
710
Kapak goremiom ben sorry...
Hak edene hak ettiğini verdim diyelim. :A
Ha ha hic gulecegim yoktu ii guldurdun. :A
Yoo, ben gayet usluyum.
Durmuyor da ne oluyor, alıyor her seferinde ağzının payını. :A
Hadi yallah baska kapiya gozum gormesin seni. :A

• Güldürdün
Reactions: serhatt and 12.Adam

Felon

Favori Üye
Reaksiyon puanı
3,120
Puanı
560
Geç bile kaldı hikaye sıkmaya başlıyordu şimdi 3ü bir olup baybars'a yani emmiye salıdracaklar

MEnes

Moderatör
Reaksiyon puanı
19,072
Puanı
860
Bir bu, bir de sayın Gs’li dostumun ortalıktan kaybolması… Son zamanlarda en çok şaşırdığım durumlar… @MasacRE @Maskeli Fedai
Ben de şaşırdım ama kendimi bir miktar frenledim bu sezon... Dedim 2 saat üzeri yerli dizi sayısını ne kadar az tutarsam o kadar çok oyun oynar, anime izler, manga okur, film izler, yabancı dizi izlerim... Hal böyle olunca doğru yaptığımı düşünüyorum...

@Maskeli Fedai yoldaşmı ise gerçekten özledik... Artık gelse keşke...

• Beğendim
Reactions: 12.Adam

Emre Ozansoy

Konu Sahibi
Moderatör
Reaksiyon puanı
56,990
Puanı
1,060
Web Sitesi
twitter.com
Diziyi tam izlemediğim için bilmiyorum ama bu kadar erken çıkacağını da düşünmüyordum. Yeni düşmanlar gelecektir (dizide yoksa) onları da merak ediyorum. :A

MasacRE

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,160
Puanı
1,059
Bir bu, bir de sayın Gs’li dostumun ortalıktan kaybolması… Son zamanlarda en çok şaşırdığım durumlar… @MasacRE @Maskeli Fedai

Ben de şaşırdım ama kendimi bir miktar frenledim bu sezon... Dedim 2 saat üzeri yerli dizi sayısını ne kadar az tutarsam o kadar çok oyun oynar, anime izler, manga okur, film izler, yabancı dizi izlerim... Hal böyle olunca doğru yaptığımı düşünüyorum...

@Maskeli Fedai yoldaşmı ise gerçekten özledik... Artık gelse keşke...
Mesajının o kısmını üstüne de izlediği tek diziyi övmelere doyamamış yoldaşımız :A Başka diziler izlese onları da övecek de neyse ki bulaşmıyor diğerlerine :A

• Güldürdün
Reactions: MEnes and 12.Adam