'Üç Kuruş'ta İki Şok Ayrılık! | Show TV

Tamam işte bu yüzden de Ferhanın hikayesi kalmamıştı ya ay ne olur artık Çukur demeyin şu diziye ya :A
abla dizi çukurun cosplayi başka hiçbir fark yok zaman atlaması bile bunu gösteriyor yamaç yokken vartolu çukuru ele geçirmişti şimdi şahin baybars ise erdenetler :)
mahalle farklı oyuncular farklı konu aynı vartolunun başına gelen olaylar kartalın başına geliyor 1-2 fark dışında aynısı

• Güldürdün
Reactions: Angelica
Kartal halasını affetmedi ferhan'a ne dedi mahalleden kimse ölmeyecek dedi o öldürmedi ama bilmiyor gerçeği o yüzden öldürdü (gülüne yaptıklarınıda unutmadı) efeye ihtiyacı vardı aslında birazda o yüzden efe kartal mesut çetin ve konyalı baybars ve ekibine karşı birleşecekler bir nevi çukur cosplay :D
Öldürmedi ama Efe'ye öldürttü. :D Katil Baybars, sahte Ferhan yarattı ve Kartal tuzağına düştü.

• Beğendim
Reactions: Angelica
abla dizi çukurun cosplayi başka hiçbir fark yok zaman atlaması bile bunu gösteriyor yamaç yokken vartolu çukuru ele geçirmişti şimdi şahin baybars ise erdenetler :)
mahalle farklı oyuncular farklı konu aynı vartolunun başına gelen olaylar kartalın başına geliyor 1-2 fark dışında aynısı

Ben benzetmiyorum valla senin görüşün öyle olabilir :D

• İlginç
Reactions: Felon
İrfan karakteri için dizi başlamadan o kadar çok yazıldı çizildi ve konuşuldu, ama karakter dizinin finaline daha 2.5 ay varken çıkarıldı. Üstelik diziye adını veren kilit bir karakterken... Garip bir durum.

Melissa Yıldırımer'i uzun zamandır takip ediyorum ama son dönemde izlediğim yapımlarda pek yer almıyor. Umarım yeni projesi izleyeceğim bir iş olur. :bhr:

İzleyenler zaman atlamasından dolayı hikayenin hızlandığını yazmış, Çukur gibi finale kadar daha bir çok ayrılık haberi gelir diye düşünüyorum. :A