Üç Kuruş - Tanıtım (Teaser) Fragmanı | Show TV

Aserat

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,940
Puanı
1,061
E_QxkMTXMAI4QQG

Show TV'nin iddialı dizisi Üç Kuruş'un ilk teaser'ı yayınlandı.

Yapımcılığını Ay Yapım'ın, yönetmenliğini Sinan Öztürk'ün üstlendiği; başrollerini Uraz Kaygılaroğlu, Ekin Koç, Nesrin Cavadzade, Aslıhan Malbora, Nursel Köse ve Civan Canova'nın paylaştığı yapım, polis, mafya ve seri katil ekseninde geçecek heyecanlı bir öyküyü ekranlara taşımaya hazırlanıyor.

Üç Kuruş, yakında Show TV'de başlıyor!

Özgür

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
28,119
Puanı
1,059
Böyle bir tanıtım beklemiyordum. :A Belli ki oldukça farklı bir iş geliyor.

Önceki konularda herkes İçerde, Çukur gibi olur diyordu ama Birsen Altuntaş'ın diziyle ilgili yaptığı haberlerden anladığım kadarıyla hem polisiye tarafı hem de Kartal karakterinin yaşadığı mahalle hikayesi ilgi çekici görünüyor.

• Beğendim
Reactions: 12.Adam

Yiğitt

Emekli
Reaksiyon puanı
45,870
Puanı
1,061
Böyle bir tanıtım beklemiyordum. :A Belli ki oldukça farklı bir iş geliyor.

Önceki konularda herkes İçerde, Çukur gibi olur diyordu ama Birsen Altuntaş'ın diziyle ilgili yaptığı haberlerden anladığım kadarıyla hem polisiye tarafı hem de Kartal karakterinin yaşadığı mahalle hikayesi ilgi çekici görünüyor.
Teaser Mabel Matiz'in klibi gibi olmuş :A

• Güldürdün
Reactions: 12.Adam and Özgür

Gizmen

Favori Üye
Reaksiyon puanı
2,888
Puanı
360
Aklıma konu hakkında bir şey geldi ama bakalım

MEnes

Moderatör
Reaksiyon puanı
19,072
Puanı
860
Değişik bir teaser olmuş ve tabi ki Toygar Işıklı farkı... Ruh hastası adam bir kez de kötü bir müzik yap be... Dizi çok beklentimin olmadığı şu sezonda merakla gelişmelerini beklediğim bir dizi... Kadrosu da oldukça iyi gözüküyor. Bakalım nasıl bir şey göreceğiz.

• Güldürdün

12.Adam

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,340
Puanı
1,060
Değişik bir teaser olmuş ve tabi ki Toygar Işıklı farkı... Ruh hastası adam bir kez de kötü bir müzik yap be... Dizi çok beklentimin olmadığı şu sezonda merakla gelişmelerini beklediğim bir dizi... Kadrosu da oldukça iyi gözüküyor. Bakalım nasıl bir şey göreceğiz.
Yapamaz öyle bir şey...Sil şunu aklından.

• Güldürdün
Reactions: MEnes

MEnes

Moderatör
Reaksiyon puanı
19,072
Puanı
860
Hikayeyi nasıl buldun? İçerde ve çukur'un karması gibi...
Daha hikayeyle ilgili herhangi çok az bilgi varken nasıl İçerde ve Çukur'un karması diyebilirim ki... Ana hikaye belki öyle denebilir yine de izlemeden bile ana hikaye üzerinden benzetme yapamam... Bende sanat böyle işlemiyor...

• Beğendim

12.Adam

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,340
Puanı
1,060
Daha hikayeyle ilgili herhangi çok az bilgi varken nasıl İçerde ve Çukur'un karması diyebilirim ki... Ana hikaye belki öyle denebilir yine de izlemeden bile ana hikaye üzerinden benzetme yapamam... Bende sanat böyle işlemiyor...
Ana hikayede mutabığa yakınız...

• Beğendim
Reactions: MEnes

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,932
Puanı
1,060
Müziğini baya beğendim. O elbise de Nesrin'in ise Bizim Hikaye'de Tülay canlanır gözlerimizde:A

• Güldürdün