'Üç Kız Kardeş' Final Yapıyor! | Kanal D

Emre Ozansoy

Konu Sahibi
Moderatör
Reaksiyon puanı
57,872
Puanı
1,060
Web Sitesi
twitter.com
F7gdRhNWsAAgzFp

Kanal D'nin Süreç Film imzalı sevilen dizisi 'Üç Kız Kardeş' final yapıyor!

Özgü Kaya, Berker Güven ile Gökberk Demirci'nin başrolünde yer aldığı ve İclal Aydın'ın aynı adlı romanından uyarlanan yapım, 4 Mayıs Cumartesi günü yayınlanacak 84. bölümüyle ekran yolculuğunu sonlandırıyor.

Üç Kız Kardeş, yeni bölümüyle cumartesi 20.00'de Kanal D'de!

Aaaa nihayet, bu sezon tam bir fiyaskoydu zaten. İclal Aydın da gittikten sonra çekilir yanı kalmamıştı.

Güzelim kitabın içine bir güzel ettiler...

Sonunda be... 80 bölümde bitmesini beklerken 84'e kadar tasimalari... Iyi az kalmis

Cumartesi günü toplam da 10 hafta yayınlanmış olacak yani. Beklediğimden 4 bölüm fazla yayınlandı Cumartesileri.

Bu sezon salı gününde en fazla alabildiği reyting 4'tü. Gün değiştirmese 4'lü reytinglerde devam edebilirdi Bahar gelene kadar ama gün değişikliği olunca 3 reyting bile alamadı. Kanalı iyi sırtladı ilk 2 sezon. Kanal gününü değiştirince o reytinglere rağmen iyi tolerans gösterdi.

Bu sezon ben ne afişte ne de fragmanlarda diğer kardeşleri göremedim hiç :A

• Aynen
Reactions: Alemdar
Bu reytinglerle 3. sezon sonunu görmesi bile mucize oldu, hey gidi Kanal D nereden nereye. 10 yıl önce 4 reyting alan diziyi 10 bölüm yayınlamazken şimdi 2-3 reytinglik dizilerle sezon geçirir oldular :A

• Aynen
Reactions: Royal Highness
Zaten geçen sezon sonu bile çok düşmüştü ve bu sezon devam etmesi bence yanlış karardı. Resmen 2-3 reytingle kaç aydır devam ediyor. Eski Kanal D olsa direkt final yapardı. :D

• Aynen
Reactions: Royal Highness
Zaten geçen sezon sonu bile çok düşmüştü ve bu sezon devam etmesi bence yanlış karardı. Resmen 2-3 reytingle kaç aydır devam ediyor. Eski Kanal D olsa direkt final yapardı. :D
Tamamen katılıyorum.

Eski Kanal D'den eser yok maalesef...
Yaprak Dökümü, Aşk-ı Memnu, Öyle Bir Geçer Zaman Ki, Fatmagül'ün Suçu Ne?, Hanımın Çiftliği, Yalan Dünya, Vatanım Sensin, eskilerden Ruhsar, Çılgın Bediş, Eyvah Babam, Çarli ve daha nice kaliteli dizisinin olduğu altın günlerini çok özlüyorum...

Son düzenleme:
  • Aynen
Reactions: Hobbit
Bu reytinglerle 3. sezon sonunu görmesi bile mucize oldu, hey gidi Kanal D nereden nereye. 10 yıl önce 4 reyting alan diziyi 10 bölüm yayınlamazken şimdi 2-3 reytinglik dizilerle sezon geçirir oldular :A
2014 senesinde 10 küsür reyting almış Küçük Ağa, yeni transfer olmuş Kurtlar Vadisi Pusu derken onlarca yeni dizi gelmişti, eski dizilerinden Yalan Dünya AB'de ilk 5'te olmasına rağmen kaldırılmıştı galiba. Dediğin gibi 4 reytingli dizilere sıfır tolerans ile devam etmişti. Şimdi ise nelere katlanıyor, ilahi adalet