Emre Ozansoy

Konu Sahibi
Moderatör
Reaksiyon puanı
57,015
Puanı
1,060
Web Sitesi
twitter.com
OZGE-1.jpg

Özge Gürel'in yeni dizisi belli oldu!

'Yıldızlar Şahidim', 'Dolunay', 'Kiraz Mevsimi', 'Muhteşem İkili' ve 'Bay Yanlış' gibi dizilerde yer alan başarılı güzel oyuncu Özge Gürel'in yeni projesi hayranları tarafından merak konusu olmuştu.

Gürel; yönetmen koltuğunda Altan Dönmez'in oturacağı, yapımcılığını NGM'nin üstlendiği ve senaryosunu Yelda Eroğlu'nun kaleme aldığı 'Hayaller ve Hayatlar' dizisi ile anlaştı.

4 kadının etkileyici hikayesini anlatacak olan 13 bölümlük dizinin kadrosunda; Yeşim Ceren Bozoğlu, Leyla Lydia Tuğutlu, Özge Özacar ile Emre Kıvılcım da yer alıyor.

Hayaller ve Hayatlar, yakında beIN Connect'te!

Kaynak: Birsen Altuntaş

• Beğendim
Reactions: Angelica

serhatt

Moderatör
Reaksiyon puanı
62,896
Puanı
1,060
Bu diziyi unutmuştum ben epey zaman geçti üstünden demek yine gündeme alındı.

Kötü bir tercih olmuş, porselen görünümlü bu kız.

• Güldürdün
Reactions: S.G.A.T.

slhttnmtl

Favori Üye
Reaksiyon puanı
24,020
Puanı
1,060
2 yıl sonra mı? :eek: Özge Gürel, kadro ve senaristi çok iyi görünüyor. :A Komedi olacaksa da çok rahat bir komedi çıkar, hele de Yeşim Ceren Bozoğlu. :bhr:

batuhankaralar

Favori Üye
Reaksiyon puanı
16,620
Puanı
1,061
NGM ve Yelda Eroğlu'dan bir beklentim yok ama kadroda Leyla Lydia varmış, bilemiyorum :A

Emre Ozansoy

Konu Sahibi
Moderatör
Reaksiyon puanı
57,015
Puanı
1,060
Web Sitesi
twitter.com
Dizi ile ilgili ilk haber 2019'un Temmuz ayında çıkmış, umarım 2 yılda işe yarar bir şey çıkarmışlardır ama Kerem Bürsin, Yiğit Kirazcı ve Gizem Karaca'dan sonra kurulan bu kadro doğrusu ilgimi pek çekmedi... :(

Yiğitt

Emekli
Reaksiyon puanı
45,870
Puanı
1,061
Bu diziyi unuttum ben de, bir ara duyuyorduk ama sonra ismi kayboldu rafa kalktı diye düşünmüştüm. Kadro epey iyiymiş, senaryo da iyiyse ilgi görecektir.