Özgü Namal'ın 'Hükümsüz' Dizisini Kim Yönetecek? | Exxen

Emre Ozansoy

Konu Sahibi
Moderatör
Reaksiyon puanı
57,145
Puanı
1,060
Web Sitesi
twitter.com
1151100.jpg

Özgü Namal'ın 'Hükümsüz' dizisini kim yönetecek?

'Yeditepe İstanbul', 'Kurtlar Vadisi', 'Hanımın Çiftliği' ve son olarak 'Merhamet' gibi dizilerde rol alan Özgü Namal, 7 yıl sonra 'Hükümsüz' dizisi ile setlere geri dönüyor.

Yapımcılığını Mustafa Uslu'nun üstleneceği, senaryosunu Oğulcan Kırca'nın kaleme alacağı ve güçlü bir kadının hikayesini anlatacak olan dizinin yönetmen koltuğunda Ömer Faruk Sorak'ın oturacağı konuluşuluyor.

'Hükümsüz' yakında Exxen'de!

Kaynak: Birsen Altuntaş

Yiğitt

Emekli
Reaksiyon puanı
45,870
Puanı
1,061
Oğulcan Kırca, Levent Kırca'nın oğlu muydu? Ben mi yanlış hatırlıyorum? Ya da ikisi aynı isim miydi? (b)

Yapımcı ve yönetmen gayet iyi, detayları bekliyoruz. Özgü Namal'ı izlemeyi özledim, umarım partneri de iyi bir isim olur. :X

Emre Ozansoy

Konu Sahibi
Moderatör
Reaksiyon puanı
57,145
Puanı
1,060
Web Sitesi
twitter.com
Oğulcan Kırca, Levent Kırca'nın oğlu muydu? Ben mi yanlış hatırlıyorum? Ya da ikisi aynı isim miydi? (b)

Yapımcı ve yönetmen gayet iyi, detayları bekliyoruz. Özgü Namal'ı izlemeyi özledim, umarım partneri de iyi bir isim olur. :X
Evet, Levent Kırca'nın oğluymuş.

Angelica

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,215
Puanı
1,060

Levent kırcanın oğlu yönetmen kendisi :D