Öykü Karayel, Dizi Teklifi Bekliyor

sürgünüm

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
65,193
Puanı
1,059
Başrollerini Kıvanç Tatlıtuğ ile paylaştığı, Ay Yapım imzalı Kanal D'de yayınlanan 'Kuzey Güney' dizisinde Cemre karakterini canlandıran ve tiyatro oyunlarında da rol alan Öykü Karayel , yeni yayın dönemiyle birlikte ekranlara dönmek istediği ve yapımcılardan teklif beklediği öğrenildi.

Uzun zamandır hiçbir projede yer almayan oyuncu, Kıvanç Tatlıtuğ’un yanına yakıştırılmadığı ve bazı hayranlar tarafından da karalama kampanyasına maruz kaldığı için o dönemden beri kendisine uygun bir projeden teklif alamadı.

Güzel oyuncunun yakın çevresine haber saldığı ve başarısını yeni bir diziyle perçinlemek istediği öğrenildi.

oyku-karayel-sa%C3%A7-rengi-ve-modelleri-.jpg

gizem ak

Favori Üye
Reaksiyon puanı
2,826
Puanı
360
bu kizin ustune cok geldiler Kuzey Guney ilk basladigi zamanlar.Oyunculugu iyi aslinda

H.F

Favori Üye
Reaksiyon puanı
10
Puanı
119
Kenine has bir güzelliği ve oyunculuğu var bence ve türkiyenin en iyi kadin oyuncarindanda diyebiliriz, duyguyu cok iyi verebiliyor ve her rolede girebilir.

kvp-medya

Favori Üye
Reaksiyon puanı
8,227
Puanı
700
Kuzey Güney'e pek bakmadığım için oyunculuğu nasıl bilmiyorum yapılan yorumlara göre iyi bir oyunculuğu var heralde dönsün bakalım :)

xBUGRAx

Emekli
Reaksiyon puanı
19,807
Puanı
1,060
Ben de çok beğeniyorum oyunculuğunu ve kendisini. Keşke Emanet dizisinde başrol olsaydı. :rolleyes: Yeni projesini bekliyorum merakla..