'Öykü Gürman ile Günün Yemeği' Yayından Kaldırıldı! | Show TV

Emre Ozansoy

Konu Sahibi
Moderatör
Reaksiyon puanı
57,102
Puanı
1,060
Web Sitesi
twitter.com
2808566_1920x1080.jpg

'Öykü Gürman ile Günün Yemeği' yayından kaldırıldı!

Yapımcılığını 10. Ev'in üstlendiği, sunuculuğunu Öykü Gürman'ın yaptığı; seyirciye ekonomik yemeklerin nasıl yapıldığını gösten ve izleyicinin “Bugün ne pişireceğim” telaşına son veren program Cuma günü yayınlanan 25. böllümü ile final yaptı.

Geçtiğimiz haftalarda beklenilen reytingleri alamadığından program da saat değişikliğine gidilmişti.

ᴍᴜ̈ɴᴢᴇᴠɪ

Favori Üye
Reaksiyon puanı
2,211
Puanı
310
2808566_1920x1080.jpg

Yapımcılığını 10. Ev'in üstlendiği, sunuculuğunu Öykü Gürman'ın yaptığı; seyirciye ekonomik yemeklerin nasıl yapıldığını gösten ve izleyicinin “Bugün ne pişireceğim” telaşına son veren program Cuma günü yayınlanan 25. böllümü ile final yaptı.

Geçtiğimiz haftalarda beklenilen reytingleri alamadığından program da saat değişikliğine gidilmişti.
Yarın bakıp göreceğiz

Emre Ozansoy

Konu Sahibi
Moderatör
Reaksiyon puanı
57,102
Puanı
1,060
Web Sitesi
twitter.com
Didem yilmaz gibi saçma programı da kaldırsın showtv
Didem Arslan'ın programı Müge Anlı'dan daha iyi. Arada izliyorum. :A Reytingleri nasıl bilmiyorum ama.
Show TV'nin bu sezon gündüz kuşağından yüzü gülmedi, halbuki epey iddialı da açılış yapmıştı.
Asuman Krause'nin programından beklentisi büyüktü bence kanalın, ama beklentiyi vermedi. Kuaförüm Sensin o dev jüriye rağmen bir şey yapamadı.

Didem Arslan ise yanlış saat kurbanı oldu başta, eğer şuan ki saatinde başlasaydı yazdan kendi kitlesini oluşturabilirdi.

Yeni programlar yapacaktır yeni yılda büyük ihtimalle.

Emre Ozansoy

Konu Sahibi
Moderatör
Reaksiyon puanı
57,102
Puanı
1,060
Web Sitesi
twitter.com
Yanlış olmasına değil kanal o saatte ne verecek ona bakacağım
Kanal D bir süre ÖBGZK ile çok iyi devam etti, Show TV'nin arşivi de iyi ama açmaya korkuyor kanal. Show Max'te yayınlıyor dizileri, halbuki koy Cennet Mahallesi'ni gündüz kuşağına al karşılığını.

Doğan

Favori Üye
Reaksiyon puanı
6,116
Puanı
710
2808566_1920x1080.jpg

belıoydıo zaten pelin karahanın gibi husrana uğradı..artık yeömek programların modası geçti

Doğan

Favori Üye
Reaksiyon puanı
6,116
Puanı
710
O program en azından 270 bölüm sürmüştü, bu 25'i zar zor gördü. Yemek ve moda yarışmalarının modası geçti dediğin gibi.
artık moda cinayet kayıp bulma ..alişan ve demet sabh sabah programıda modası geçtide devamn ediyor oda ..pelin karahan baya bi sürdü..eskiden kanald de mutfağım starda soframız..stvde yeşil elma vardı..şimdi yok..

• Beğendim
Reactions: Emre Ozansoy

Emre Ozansoy

Konu Sahibi
Moderatör
Reaksiyon puanı
57,102
Puanı
1,060
Web Sitesi
twitter.com
artık moda cinayet kayıp bulma ..alişan ve demet sabh sabah programıda modası geçtide devamn ediyor oda ..pelin karahan baya bi sürdü..eskiden kanald de mutfağım starda soframız..stvde yeşil elma vardı..şimdi yok..
Yeni formatlar lazım, bunu da ilk deneyen Kanal D oluyor şimdilik. :A Umarım tutar da ekranda farklı içerikler olur.

Eskiden ATV'de Karavan, Kızlar ve Anneleri programları vardı. Onlar da güzeldi.

• Beğendim
Reactions: Doğan

Doğan

Favori Üye
Reaksiyon puanı
6,116
Puanı
710
Yeni formatlar lazım, bunu da ilk deneyen Kanal D oluyor şimdilik. :A Umarım tutar da ekranda farklı içerikler olur.

Eskiden ATV'de Karavan, Kızlar ve Anneleri programları vardı. Onlar da güzeldi.
bunu ilk deneyen kanal d moda programımı dimi...kanall d hep yeni içerik üretiyor ben bilmem eşim bilir..show tv ye ürettı...atv de vardı kızlar ve anneleri güzel yarışmaydı..üretmek kalmadıkı farklı olsun..

• Beğendim
Reactions: Emre Ozansoy

Emre Ozansoy

Konu Sahibi
Moderatör
Reaksiyon puanı
57,102
Puanı
1,060
Web Sitesi
twitter.com
bunu ilk deneyen kanal d moda programımı dimi...kanall d hep yeni içerik üretiyor ben bilmem eşim bilir..show tv ye ürettı...atv de vardı kızlar ve anneleri güzel yarışmaydı..üretmek kalmadıkı farklı olsun..
Yatıya Misafirim Var programı moda değil, reality. Ben Bilmem Eşim Bilir değil de Ben Bilmem Eşim Bilir Evi daha güzeldi. :A

• Güldürdün

Gerekli24

Favori Üye
Reaksiyon puanı
10,393
Puanı
710
Kanal D bir süre ÖBGZK ile çok iyi devam etti, Show TV'nin arşivi de iyi ama açmaya korkuyor kanal. Show Max'te yayınlıyor dizileri, halbuki koy Cennet Mahallesi'ni gündüz kuşağına al karşılığını.
Show Ezel'i yayınlayamıyor mu ilk başta ondaydi. Show'un harbi var bayağı geçmişte.

• Beğendim

Doğan

Favori Üye
Reaksiyon puanı
6,116
Puanı
710
CENNET MAHALESİ BAŞLADI BİTTİYA .aman koymasın sıktı