ÖSS Ek Yerleştirme Puanları Açıklandı

gözlemci

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
12,604
Puanı
861
Merhabalar arkadaşlar zorlu maratonlardan geriye kalan puanlarınız için ösym nin sitesini ziyaret ettinz mi ?Puanlarınız nasıl acaba üniversite adayları durumlarını bu konu altından paylaşabilir
2006oss.jpg
komik-mizah-komedi-evrim-evrim-teorisi-sinav-kpss-oss-deneme-sinavi-sbs-ales-beyaz-kupa-bardak-tasarimi_2486-415-79216-39.jpg

images
mesleksecimi.jpg

batuhankaralar

Favori Üye
Reaksiyon puanı
16,628
Puanı
1,061
RlKFNwM.jpg

Eğer burs bulabilirsem -ki bu puanlara burs verecek kişi biraz zor çıkar- %75 burslu Kemerburgaz Üniversitesi Grafik Tasarım okumayı düşünüyorum. Yoksa işletme ya da uluslararası ticaret.

Since2011

Favori Üye
Reaksiyon puanı
7,178
Puanı
859
RlKFNwM.jpg

Eğer burs bulabilirsem -ki bu puanlara burs verecek kişi biraz zor çıkar- %75 burslu Kemerburgaz Üniversitesi Grafik Tasarım okumayı düşünüyorum. Yoksa işletme ya da uluslararası ticaret.
Hacı işletme okuma bence en son okunacak bölümlerden :).Bana sorarsan bu puanla gelecekte kpss'da rahat olmak istiyorsan ve devlet düşünüyorsan Maliye filan yaz TM-1'den .Sen nerede oturuyordun o yerde etkili tabi

Reaksiyon puanı
8,677
Puanı
860

Harunnn60

Emekli
Reaksiyon puanı
44,755
Puanı
1,061
Beklentimden düşük geldi :( Zaten beklentisini karşılayan ender kişiler var. Bu puanlarla Makina Müh. dahi tutuyor ama gidip Marmara'da okumak var Amasya'da okumak var.
Klavuzların açıklanmasını bekleyeceğim. Tek ümidim Gazi Otomativ'in sıralamasını düşürmesi. Gazi olmazsa Kocaeli , orası olmazsa Afyon. :)
neyse hayırlısı ama sen yaparsın ya zeki birisisin zaten :)

batuhankaralar

Favori Üye
Reaksiyon puanı
16,628
Puanı
1,061
Hacı işletme okuma bence en son okunacak bölümlerden :).Bana sorarsan bu puanla gelecekte kpss'da rahat olmak istiyorsan ve devlet düşünüyorsan Maliye filan yaz TM-1'den .Sen nerede oturuyordun o yerde etkili tabi
İstanbul'da oturuyorum ama devlet benden uzak dursun mümkünse. Serbest çalışmak istiyorum, bunun için işletmeyi seçtim aslında. Kafamda birşeyler var ve bunları gerçekleştirmem için işletme yönetimi ile ilgili çalışmam lazım.

gözlemci

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
12,604
Puanı
861
İstanbul'da oturuyorum ama devlet benden uzak dursun mümkünse. Serbest çalışmak istiyorum, bunun için işletmeyi seçtim aslında. Kafamda birşeyler var ve bunları gerçekleştirmem için işletme yönetimi ile ilgili çalışmam lazım.
İşletme ve maliye önermem bunları açıktanda bi şekilde verirsin gibi birşey aöf den yani...

bana kalırsa bu yılın gözde mesleklerinden tm1 den iç mimarlık ve sağlık yönetimi (kendi bölümüm) tm2 den iyi bir yabancı dil ile uluslararası ilişkiler tm3 den de grafik ve sosyal hizmetler seçebilirisn sayısal zekan çok iyiyse maliye öneririm ama genede önrermem gibi...

Başlığını okursan makara yaptığımı anlayacaksın. :F
Haaa anladım ama olsun diyorum sonuçta öss değilmi :D

denizz19

Emekli
Reaksiyon puanı
63,555
Puanı
1,061
İşletme ve maliye önermem bunları açıktanda bi şekilde verirsin gibi birşey aöf den yani...

bana kalırsa bu yılın gözde mesleklerinden tm1 den iç mimarlık ve sağlık yönetimi (kendi bölümüm) tm2 den iyi bir yabancı dil ile uluslararası ilişkiler tm3 den de grafik ve sosyal hizmetler seçebilirisn sayısal zekan çok iyiyse maliye öneririm ama genede önrermem gibi...

Haaa anladım ama olsun diyorum sonuçta öss değilmi :D
Yahu başlığı sonuna kadar okusana Enis. :D

RüzgarGülü

Favori Üye
Reaksiyon puanı
4,346
Puanı
561
Beklentimden düşük geldi :( Zaten beklentisini karşılayan ender kişiler var. Bu puanlarla Makina Müh. dahi tutuyor ama gidip Marmara'da okumak var Amasya'da okumak var.
Klavuzların açıklanmasını bekleyeceğim. Tek ümidim Gazi Otomativ'in sıralamasını düşürmesi. Gazi olmazsa Kocaeli , orası olmazsa Afyon. :)
Enerji Sistemleri mühendisliği Mtok falan tercih edebiliyorsan bak hiç durma. Enerji sektörü şu an patlama yaşıyor. Türkiye'nin her yerine termik santral kuruluyor, düşün derim :)