Ömer'e Bir Yeni Oyuncu Daha!

cokiyitvci

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,302
Puanı
1,060
aybike-1-1.png

Star TV'nin sevilen dizisi Ömer'e yeni oyuncu.

Yapımcılığını OGM Pictures'ın üstlendiği, başrollerini Selahattin Paşalı, Gökçe Bahadır, Barış Falay ve Merve Dizdar'ın paylaştığı yapımın kadrosuna "Zerrin" karakteriyle Aybike Turan dahil oldu.

Ömer, yeni bölümleriyle her pazartesi 20.00'de Star TV'de.

Kaynak: Birsen Altuntaş

Mehmet Can

Favori Üye
Reaksiyon puanı
364
Puanı
75
Orjinaline göre Süreyya diziden çıktıktan sonra Ömer ressamlık ile alakalı bir kızla tanışacak o olabilir. Çok benziyor.

Aşk meşk mevzusu değil ama.

Mehmet Can

Favori Üye
Reaksiyon puanı
364
Puanı
75
Yaman karakterinin annesiymiş.
Orjinalinde Olmayan karaktere aile de eklemişler. Orjinale göre Hakan'ın kendi kendine pişman olup geri dönmesi lazım.

@Dante

Yaman ile Emineyi daha önce konuştuğumuz gibi birlikte yazacaklar gibi. Yaman'ın bateri çaldığı mekan, dıştan Ruchami ile Hanine'nin tanıştıkları yere benziyor. Mekanın işlevi 180 derece farklı tabii. Bir de bu olay 2. Sezondaydı.

• Okudum
  • Beğendim
Reactions: Dante and serhatt

Mehmet Can

Favori Üye
Reaksiyon puanı
364
Puanı
75
yaman & emine dolayli hikaye bence genc izleyici kesiminin hosuna giden tur gibi. . .< *bizim versiyon(hem ogrenci -hem muzik yonu olan yaman karakteri) vs.

yan karakterlerin hikayesi kimi zaman albenili oluyor veya ana hikaye den bagimsiz izleyene nefes aldiriyor bence...
< misal, ben, bateri sahnesi sekansini cok begendim. benzer sahnelerin ikii dolayli artmasini isterim elbet.

> diger yandan, sureyya ve ailesinin sahneleri azalarak bitse daha sukela olur da, -bakalim nasil olacak...

iyi seyirler dilerim.
Uzatmazlarsa Süreyya'nın hikayesi yakında biter. Dizilerde sevmediğim tür, fan destekli oyunculardan olduğu için de uzatmalarından korkuyorum.

• Beğendim
Reactions: Dante