'Ömer' Kadrosuna Yeni Oyuncu! | Star TV

Aserat

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,793
Puanı
1,061
yilmaz-1-1.png

Star TV'nin sevilen dizisi Ömer'e yeni oyuncu!

Yapımcılığını OGM Pictures'ın üstlendiği, başrollerini Selahattin Paşalı, Gökçe Bahadır, Barış Falay ve Merve Dizdar'ın paylaştığı yapımın kadrosuna "Özgür" karakteriyle Yılmaz Kunt (Gülümse Yeter, Baş Belası) dahil oldu.

Ömer, yeni bölümleriyle her Pazartesi 20.00'de Star'da!

Kaynak: Birsen A.

Mehmet Can

Favori Üye
Reaksiyon puanı
364
Puanı
75
Orjinalindeki hangi rolde olacak ben de çözemedim. Kendileri de karakter ekleyip çıkarıyorlar.

Diziye Ömer'in resim tutkusuyla alakalı biri kısa süreli, diğeri kalıcı 2 kişinin katılmasını bekliyorum. Kısa süreli olan olabilir. Taa en başından beri bahsettiğim.

Aserat

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,793
Puanı
1,061
Kırmızı Oda'da Cem Karcı'yla kısa süre çalıştığı için dahil oldu sanırım ama başka insan mı yoktu. :(

Orjinalindeki hangi rolde olacak ben de çözemedim. Kendileri de karakter ekleyip çıkarıyorlar.

Diziye Ömer'in resim tutkusuyla alakalı biri kısa süreli, diğeri kalıcı 2 kişinin katılmasını bekliyorum. Kısa süreli olan olabilir. Taa en başından beri bahsettiğim.
Ömer ve Gamze'ye zaten yeni kişiler geldiği için Nisa'nın partneri olur.

• Beğendim
Reactions: 12.Adam and cookies

offensive

Favori Üye
Ayın En Favori Üyesi
Reaksiyon puanı
2,990
Puanı
310
Bu dizi olmadı gerçekten, yazık...

Mehmet Can

Favori Üye
Reaksiyon puanı
364
Puanı
75
Bu dizi olmadı gerçekten, yazık...
Dizi tuttu da uyarlamanın tarzı yanlış. Bayhan'ın Metallica yorumlaması gibi oldu. İkisi de kendi tarzlarında iyi isimler ama Bayhan, Metallica dinleyicisine hitap etmiyor. Bir diziyi uyarlıyorsanız orjinalini izlemiş olanlara da hitap edecek şekilde yapmalısınız. Shtisel'i izleyip seven biri aynı zamanda Masumlar Apartmanı'nı da sevmiyorsa ortaya çıkan sonuçtan hoşlanmayacaktır.

offensive

Favori Üye
Ayın En Favori Üyesi
Reaksiyon puanı
2,990
Puanı
310
Dizi tuttu da uyarlamanın tarzı yanlış. Bayhan'ın Metallica yorumlaması gibi oldu. İkisi de kendi tarzlarında iyi isimler ama Bayhan, Metallica dinleyicisine hitap etmiyor. Bir diziyi uyarlıyorsanız orjinalini izlemiş olanlara da hitap edecek şekilde yapmalısınız. Shtisel'i izleyip seven biri aynı zamanda Masumlar Apartmanı'nı da sevmiyorsa ortaya çıkan sonuçtan hoşlanmayacaktır.
Tutmaktan kasttettiğim sadece 8-9 reyting almak değil, toplumun halkın ilgisini ve dikkatini çekebilmek, konuşuluyor olmak, hype yaratmak, vay be dedirtmek.

Örnek vermek gerekirse; Asmalı Konak, Aliye, Bir İstanbul Masalı, Kurtlar Vadisi, Avrupa Yakası, Yaprak Dökümü, Aşk-ı Memnu, Hanımın Çiftliği, Ezel, İstanbullu Gelin, Masumlar Apartmanı, Kırmızı Oda, Mucize Doktor gibi.

• Beğendim
Reactions: Hobbit and 12.Adam

Mehmet Can

Favori Üye
Reaksiyon puanı
364
Puanı
75
Tutmaktan kasttettiğim sadece 8-9 reyting almak değil, toplumun halkın ilgisini ve dikkatini çekebilmek, konuşuluyor olmak, hype yaratmak, vay be dedirtmek.

Örnek vermek gerekirse; Asmalı Konak, Aliye, Bir İstanbul Masalı, Kurtlar Vadisi, Avrupa Yakası, Yaprak Dökümü, Aşk-ı Memnu, Hanımın Çiftliği, Ezel, İstanbullu Gelin gibi.
Onu yapabilen, üstteki dizilerin arasına yazılabilecek şu anda sadece Yasak Elma var. (izlediğim bir dizi değil.)

phoebebuffay

Favori Üye
Reaksiyon puanı
5,773
Puanı
559
Yasak Elma bu sezon çok yorgun güçsüz ve ilgisiz gidiyor, şu an bu alana en girmeyecek dizi.
Aynen 6 sezondur devam ederek son 10 yılın en uzun soluklu dram/entrika dizisi olan ve en kötü döneminde bile ilk 3'e girmeye devam eden dizi çok daha kısa sürmesine rağmen 2-3 reytingle final yapan dizilerin arasına girmeyecek. :F

• Harika
Reactions: Carpe Diem

Mehmet Can

Favori Üye
Reaksiyon puanı
364
Puanı
75
tahminim,

omer ve sureyya ayrilir , -
yeni gelen karakteri -sureyya'ya yeni partner olarak islerler.

Orjinaline göre ayrılacaklar, hatta özel mesajımda belirttiğim gibi Ömer -Gamze çiftine göre Ömer-süreyya'nın olması gerekenden daha ayrıntılı işlendiğini düşünüyorum. Sonra Süreyya'nın diziden çıkması lazım.

Bence dizi sezon başında başlamalıydı. Riske girmek istemediler mi bilemiyorum.

• Beğendim
Reactions: Dante