'Ömer' Ekibinden Sezon Finali Kutlaması! | Star TV

Aserat

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
63,193
Puanı
1,061
WhatsApp-Image-2023-06-11-at-21.19.08.jpeg

Star TV'nin sevilen dizisi Ömer için sezon finali kutlaması yapıldı.

Yapımcılığını OGM Pictures'ın üstlendiği, 9 Ocak'ta ekrana gelmeye başlayan ve 21 bölümlük ilk sezonuna bu akşam nokta koymaya hazırlanan dizinin ekibi, son bölümün çekimleri bittikten sonra Maslak Cahide Palazzo'da düzenlenen özel gecede bir araya gelerek sezonun yorgunluğunu attı.

Yapım şirketinin diğer dizisi 'Camdaki Kız'da Laz Kızı karakterini canlandıran şarkıcı Alya'nın da performanslarıyla renk kattığı geceden öne çıkan anlar:

xemrexxx

Favori Üye
Reaksiyon puanı
134,061
Puanı
1,061
Helal hoş olsun. :A
3 yıl önce ezgi molanın kaşesini görüp vayyy be demiştim aslında o kadar enflasyona çok yüksek değil şu an istenen ücretler ama yine de iyi para :A
------

Teyzoş bu @Özgür bana büyü yapmış yıllardır bizim ajanstan her sene 1 marka hep sedefle çalışıyor resmen sevmediğim ot burnumun dibinde bitiyi :X nasıl bozulur büyü sen bilirsin kadim bir cadoloz olaraktan :A

Ya da sedef ucuzcu biri ücreti düşük tutup her işi kabul ediyor anlamadım :A

Son düzenleme:
  • Güldürdün
Reactions: Angelica and Aserat

Angelica

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,616
Puanı
1,060
3 yıl önce ezgi molanın kaşesini görüp vayyy be demiştim aslında o kadar enflasyona çok yüksek değil şu an istenen ücretler ama yine de iyi para :A
------

Teyzoş bu @Özgür bana büyü yapmış yıllardır bizim ajanstan her sene 1 marka hep sedefle çalışıyor resmen sevmediğim ot burnumun dibinde bitiyi :X nasıl bozulur büyü sen bilirsin kadim bir cadoloz olaraktan :A

Ya da sedef ucuzcu biri ücreti düşük tutup her işi kabul ediyor anlamadım :A

Ben hiç anlamam be :A

• İlginç
Reactions: xemrexxx