Star Ömer - Dizi Yorumları

SafNac

Üye
Reaksiyon puanı
140
Puanı
54
Yani kimsenin cezalandırma gibi bir durumu olmamış. İzlemeyi bıraktığım için tekrar sevindim. Cevap için teşekkürler 😊

@Dante 3391 kilometre film'i ve daha sonrasında olacaklar için diziden affını istediğini biliyorum.
Vicdan'la evlilik dışı ilişkisinden çocuğu olduğunun ortaya çıkması durumundan dolayı mı yoksa amcasının tarikatına kızlarını kapattığı için mi diyorsunuz? @Hobbit

• Okudum
Reactions: Hobbit and 12.Adam

Dante

Favori Üye
Reaksiyon puanı
360
Puanı
104
Yani kimsenin cezalandırma gibi bir durumu olmamış. İzlemeyi bıraktığım için tekrar sevindim. Cevap için teşekkürler 😊

@Dante 3391 kilometre film'i ve daha sonrasında olacaklar için diziden affını istediğini biliyorum.
@SafNac🕊 ,

ben burda sevgili @Hobbit gibi dusunuyorum.
su nokta *youtube da bayagi like almisti elestiri yorum olarak ; *yaman dolayli olarak -tahir yuzunden, canin dan olmadi mi? *

(b)

diziyi birakmadan izlediysen, * < detayini okumak isterim.

bu arada,
yani salt yaman konusu uzerinden de degil, tum bu *dedigin olaylar madem tahir yuzunden sarmal olmus , neticesin de bu olanlardan sonra -basa donup -sukran ile yola devam etmesi , vs,,
tum bunlar ,bilemedim konu hava da kalmis gibi . . .
------

bu filme - film bolumunde yorum yapmistim. ;). bayagi ovuluyor...
*yan oda dizisinde oynayan yetenekli oyuncu ile basrolu paylasiyorlar.]

dizinin ilk sezonki ciftler(omgam, emyam) naif isleniyordu, bu cizgi de devam edilseydi - tahminim ayrilmazdi . . .

:rolleyes:

Son düzenleme:
  • Okudum
Reactions: SafNac and Hobbit

Hobbit

Favori Üye
Reaksiyon puanı
2,259
Puanı
280
Hayır Tahir yüzünden değil. Yaman Eda'nın bulaştığı olayın sonuçlarından dolayı kavgaya karıştı ve bıçaklanarak öldü.
Şöyle düşünebiliriz. Eda baba baskısı yüzünden bu hallere düştü. Dolayısıyla Yaman, Tahir'in hataları yüzünden öldü. Eda sonuç olarak Tahir'in kızı. Evet Eda'nın bulaştığı olay yüzünden Yaman gitti ama Eda'nın o kısma gelmesinde ki sebep Tahir'in ta kendisi.

• Aynen
Reactions: Dante and SafNac

SafNac

Üye
Reaksiyon puanı
140
Puanı
54
Şöyle düşünebiliriz. Eda baba baskısı yüzünden bu hallere düştü. Dolayısıyla Yaman, Tahir'in hataları yüzünden öldü. Eda sonuç olarak Tahir'in kızı. Evet Eda'nın bulaştığı olay yüzünden Yaman gitti ama Eda'nın o kısma gelmesinde ki sebep Tahir'in ta kendisi.
Evet %100 katılıyorum.

Benim anlatmak istediğim, Yaman'ın senaryosal olarak direkt Tahir'den kaynaklanan bir olaydan (tarikat vs.) dolayı ölmediğiydi. Yoksa tabi ki dolaylı olarak Tahir'in katkısı var. Eda'ya yıllardır sergilediği yanlış tutum ve davranışlarından dolayı Eda kendisine ilgi gösteren ilk adama güvenip tehlikeli şeylere bulaştı. Neyse ki o olaydan çok fazla hasar almadan kurtulabildi.

• Beğendim
Reactions: Hobbit

Dante

Favori Üye
Reaksiyon puanı
360
Puanı
104
*Şöyle *düşünebiliriz. Eda baba baskısı yüzünden bu hallere düştü. Dolayısıyla Yaman, Tahir'in hataları yüzünden öldü. Eda sonuç olarak Tahir'in kızı. Evet Eda'nın bulaştığı olay yüzünden Yaman gitti ama Eda'nın o kısma gelmesinde ki sebep Tahir'in ta kendisi.
*. tam da ozne olarak nokta denklemi daha detaya indirgemissin... tesekkurler.

bunu ben genel de *kronolojik olarak ele aldigim icin -tespitin tam isabet olmus. yani, ilk sezon baslarindan bugune gelinen surec dolayli bakilmali. bence de.

• Aynen
Reactions: SafNac and Hobbit